SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 01-08-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Anabela ucenjena ugovorom!

Ucenjena ugovorom


autor: Ivona Palada

Ovakvim ugovorom Gagi je potvrdio glasine da je Anabela bila samo izvor zarade, bez prava glasa

Anabela Đogani više nije članica grupe „Fanki dži"! Posle kraha braka dugog 15 godina, ugasio se i plamen koji su pokušali da rasplamsaju, uplovivši u vezu nakon što su se zakonski rastali. Da nema prijateljstva posle ljubavi, pokazao je i primer bivših supružnika i ljubavnika. Želeli su da održe korektne poslovne odnose, zbog uspeha koji su imali, navike koja je nastala tokom godina zajedničkog života i rada, ali, pre svega, zbog dece. Nije im uspelo, iako su to želeli svim srcem.
Kako dobro obavešteni izvor blizak paru navodi, problem je nastao oko finansija.
- Gagi se poneo kao da se poznaju od juče, a da je Anabela neka usputna osoba u njegovom životu, a ne majka njihovih devojčica. Ponudio joj je da potpišu ugovor i ona se složila sa tim, međutim, kada ga je pročitala, bila je šokirana. Uslovi su takvi da ga ne bi potpisala ni neka anonimna devojka, početnica na estradi, a kamoli neko ko je godinama na njoj. Da je ugovor sklopljen, Anabela bi izvukla deblji kraj i radila bi za zaista bizarnu sumu. Ovakvim ugovorom Gagi je potvrdio glasine da je Anabela bila samo izvor zarade, bez prava glasa. O svemu je odlučivao isključivo on, a bendu je popularnost donela Anabela.
Tragom ove informacije pozvali smo Anabelu, koja nam je potvrdila da je sa bivšim suprugom, pored ljubavne romanse, raskinula i poslovnu saradnju.
- Nema tu puno filozofije. Gagijevi i moji planovi se razilaze i odlučili smo da je najbolje da svako krene svojim putem. Ono u čemu smo se do sada slagali, postao je kamen spoticanja - za Pravdu je rekla Anabela.
Međutim, Anabela se ne predaje. Otpočinje svoju solo karijeru, na čemu će joj pomoći čitav tim saradnika.
- Svoju karijeru planiram da podignem na jedan drugačiji, viši nivo. Da sve što nisam smela, a trebala sam, sada počnem da radim. Poslove koji su namenjeni drugima a ja sam ih obavljala, prepuštam kompetentnim ljudima. Samo ako su poslovi pravilno podeljeni, može se očekivati pravi uspeh, a do sada nije bilo tako.
Period koji je provela pored Gagija nije kratak. Zajedno su odrastali, vredno radili, stvorili dom i srećno porodično gnezdo. Međutim, danas je svemu došao kraj. Pitali smo atraktivnu pevačicu da li je srećna i kako se nosi sa novonastalom situacijom.
- Često sam setna, ali nema više one gorčine i apatije u meni. Sada čeznem za nekim lepim stvarima, koje me čekaju. Verujem da će se u mom životu pojaviti pravi muškarac, koji će me voleti baš onakvu kakva jesam. Naći će se neko ko će me shvatiti na pravi način, i koji neće pokušavati ništa da promeni kod mene. Dani tuge i depresije su iza mene, sada sam srećna i ispunjena žena - poverila nam se Anabela.


Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
anabela, ucenjena, ugovorom


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:38. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)