SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Predstavljanje članova svi naši članovi na sajtu mogu ovde da se predstave i napise nešto o sebi...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 5.00 average.
 
Old 23-03-2008   #501
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Originally Posted by GREENEYES View Post
...sto se tice moje slike..ne verujem..
..nije joj mesto ovde zaista...
..inace,moje slike se ne nalaze svuda...
...ne zudim za tim da mi se dive osobe s druge strane ekrana..a jos manje da daju komentare...to mi je nekako skroz nisko...
Ali kazete da ovo nije Pariz nego Sjenica,i da se svi znaju.
Pa,eto,nekim slucajem,ne znamo vas!

Niko nema nameru da vas komentarise,da vam se divi il vas kudi.
Jednostavno,ako hocete postavite sliku,jer cete mozda saznati da postoje ljudi odavde koje ste i pre znali. Ako necete,pustite one koji hoce da to rade. Dok se vas dvoje niste pojavili (Zelembac i Prijepoljka-"zlokobni duo!") nisu postojale ovakve raspravke. To mozete i samo da potrazite! To vam,ja mislim,dovoljno govori.
Inace,vasa slika,Greeneyes, meni nista ne treba,nit vas ubedjujem da je postavite....
Vasa volja!
Ionako cemo se uskoro sresti!
PEACE
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 23-03-2008   #502
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 37
Posts: 2,266
Default

evo jos jedna....ne bih da vas prekidam u raspravi...samo vi nastavite...
ima ovde ljudi kojima sam ja dobro poznata....tako da .... ipak vas sve pozdravljam
kada procitah ove komentare...osjetih da i nisam bas dobrodosla...ali bas me briga ipak cu da vam smetam i pravimdrusvo heheh -ovo se odnosi na one kojima smetam, očigledno
Attached Images
File Type: jpg Copy of S3000001.JPG (285.1 KB, 49 views)
__________________




Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #503
akica_90
°Devojčica°
Prijatelj
 
akica_90's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Sarajevo
Godine: 34
Posts: 2,125
Default

uz tebe sam chupka.... =)
Attached Images
File Type: jpg 07-01-08_1533_edited.jpg (120.8 KB, 52 views)
__________________
"Gospodaru moj, nauči me da je tolerancija, najviši stupanj moći, a želja za osvetom prvi znak slabosti. Podsjećaj me stalno, da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu!"
akica_90 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #504
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Pogledala sam slike, i samo sam slegla ramenima...
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #505
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 37
Posts: 2,266
Default

hvala Akica_90.... a prijepoljko zasto si slegla ramenima
Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #506
akica_90
°Devojčica°
Prijatelj
 
akica_90's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Sarajevo
Godine: 34
Posts: 2,125
Default

...........
akica_90 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #507
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Evo kao sto sam i rekao, postavljam i ja moju sliku. Sliku ne postavljam da bi neko komentarisao ko sto je slucaj u poslednjih nekoliko stranica. Ko nezna kako je ova tema zamisljena da izgleda neka pogleda prvipost i kako je tema tekla. Znaci slike se ne stavljaju da bi neko nekom viko kako je lijep ili nije lijep nego da bi, ako se nedje sretnemo sa nekim na ulici, znali da je to neko sa foruma i prisli i pozdravili se, normalno ako to neko zeli. Znaci postedite nas sve suvisnim komentarima, ova tema je za slike, a za praznu pricu ima tema "Karambol party" u podforumu "Ovo i ono"
Attached Images
File Type: jpg Bild304.jpg (197.2 KB, 58 views)
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #508
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Nista kad se nisi popeo gore na vrh A rekoh ja Barsa je zakon..a krijuci ides tamo
ado is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #509
akica_90
°Devojčica°
Prijatelj
 
akica_90's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Sarajevo
Godine: 34
Posts: 2,125
Default

Nadam se da cu i ja za jedno pola godine stajati na to mjesto Grujane... =)
ekskurzija....
akica_90 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #510
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Chupka_ View Post
hvala Akica_90.... a prijepoljko zasto si slegla ramenima
Pa, verovatno jer se ne divim tvojoj slici... Nego, ono, ravnodusna sam, WHAT EVER...
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #511
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Ali kazete da ovo nije Pariz nego Sjenica,i da se svi znaju.
Pa,eto,nekim slucajem,ne znamo vas!

Niko nema nameru da vas komentarise,da vam se divi il vas kudi.
Jednostavno,ako hocete postavite sliku,jer cete mozda saznati da postoje ljudi odavde koje ste i pre znali. Ako necete,pustite one koji hoce da to rade. Dok se vas dvoje niste pojavili (Zelembac i Prijepoljka-"zlokobni duo!") nisu postojale ovakve raspravke. To mozete i samo da potrazite! To vam,ja mislim,dovoljno govori.
Inace,vasa slika,Greeneyes, meni nista ne treba,nit vas ubedjujem da je postavite....
Vasa volja!
Ionako cemo se uskoro sresti!
PEACE
Ok... A to "Zlokobni duo" je kompliment! ROSPIJA SAM-I PONOSIM SE TIME!!!! Pa ako postavis sliku, logicno je da ces dobiti neki komenar, to sto NE MOGU da dam pozitivan-NIJE DO MENE! Sto se tice postavljanja slika-samo izvolite, nemam ja nista protiv, samo ne napadajte ako ostavim neki, vama, neprihvatljiv komentar. Sto se tice mojih slika... Ovde, a ni bilo gde, nece biti postavljene, isto kao sto biram sa kim cu se upoznati, isto tako pazim ko me MOZE I SME gledati!

POZDRAV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #512
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Smiri se Prijepoljka, niko ti nista lose nije rekao. Meni nije jasno cemu vode negativni komentari? Svi mogu da vide da su u ovom slucaju tvoji komentari puni ljubomore, verovatno zbog tvojih kompleksa.

Zato pokusaj da budes pristojna i ako nemas nista pametno i pozitivno da napises bolje ti je da se uzdrzis. Oni koji ovde postave svoje slike nemaju kompleksa (za razliku od nekih) i najverovatnije ih je bas briga sta ti pises. Tvojim komentarima ne postizes nista osim sto sama sebi smanjujes rejting na forumu a vidi se da ti je stalo do rejtinga.

Nemoj da se ljutis i shvati ovo kao drugarsku kritiku.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #513
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Smiri se Prijepoljka, niko ti nista lose nije rekao. Meni nije jasno cemu vode negativni komentari? Svi mogu da vide da su u ovom slucaju tvoji komentari puni ljubomore, verovatno zbog tvojih kompleksa.

Zato pokusaj da budes pristojna i ako nemas nista pametno i pozitivno da napises bolje ti je da se uzdrzis. Oni koji ovde postave svoje slike nemaju kompleksa (za razliku od nekih) i najverovatnije ih je bas briga sta ti pises. Tvojim komentarima ne postizes nista osim sto sama sebi smanjujes rejting na forumu a vidi se da ti je stalo do rejtinga.

Nemoj da se ljutis i shvati ovo kao drugarsku kritiku.
Ko se ljuti?! Ma daj... Moji komplexi mi to ne dozvoljavaju! Svaki moj komentar je licno misljenje, ni traga ljubomori, kao i da imam na sta da budem ljubomorna! 'Ajde bre! Oni koji postave sliku hrane ego komentarima dobrih sugradjana, koji ih nece "nagrditi", tacnije reci istinu! Meni su sve osobe na slikama ruzne, osim Gruje! To je iskreno!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #514
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 37
Posts: 2,266
Default

Quote:
Originally Posted by Prijepoljka View Post
Ko se ljuti?! Ma daj... Moji komplexi mi to ne dozvoljavaju! Svaki moj komentar je licno misljenje, ni traga ljubomori, kao i da imam na sta da budem ljubomorna! 'Ajde bre! Oni koji postave sliku hrane ego komentarima dobrih sugradjana, koji ih nece "nagrditi", tacnije reci istinu! Meni su sve osobe na slikama ruzne, osim Gruje! To je iskreno!
hahahha...bas si me nasmijala....
ja licno ne bih mogla reci za nekoga da je ruzan,....ta rijec ne postoji u mom rijecniku....postoje osobe koje su lijepe i koje su manje lijepe....a svako od nas ima nesto specificno...sto ga karakterise...
u biti, bitno je biti insan, biti lijep u dusi, a to se ocituje kroz komunikaciju u ovom slucaju kroz postove....
po meni karizma je bitna, ono sto zrači iz očiju...
a to sto mislis da neko potavlja slike ovde da bi dobio koment od nekoga, da bi mu rekli da je lijep ili ne,varas se...imamo mi djevojko draga ogledalo i svjesni smo svojih mana,Allah nam ih je dao...ali imamo nesto lijepo sto kompenzuje ono manje lijepo ...
Hvala Allahu ja sam prezadovoljna svojim izgledom, nemam kompleksa, imam sve sto zelim i ne bih se mijenjala za bilo sta drugo. I kako sam vidjela post od autora teme, tema je otvorena da bi se ostvarila bolja komunikacija među članovima, jer lijepo je komunicirati se nekim, ali jos ljepše imati sliku-predstavu ko je on i kako izgleda...bas mi je zao sto je tema protumačena drugačije.Mene možeš i da kudis, meni ne smeta...selamim te u svakom slučaju
Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #515
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Zar je "kudenje" ako kazem da je neko ruzan?!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #516
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 37
Posts: 2,266
Default

Quote:
Originally Posted by Prijepoljka View Post
Zar je "kudenje" ako kazem da je neko ruzan?!
nisi me razumjela sta sam htjela reci ali nije ni vazno...selam
Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #517
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Chupka_ View Post
nisi me razumjela sta sam htjela reci ali nije ni vazno...selam
Pozdrav i tebi!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #518
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Cool

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Ali kazete da ovo nije Pariz nego Sjenica,i da se svi znaju.
Pa,eto,nekim slucajem,ne znamo vas!

Niko nema nameru da vas komentarise,da vam se divi il vas kudi.
Jednostavno,ako hocete postavite sliku,jer cete mozda saznati da postoje ljudi odavde koje ste i pre znali. Ako necete,pustite one koji hoce da to rade. Dok se vas dvoje niste pojavili (Zelembac i Prijepoljka-"zlokobni duo!") nisu postojale ovakve raspravke. To mozete i samo da potrazite! To vam,ja mislim,dovoljno govori.
Inace,vasa slika,Greeneyes, meni nista ne treba,nit vas ubedjujem da je postavite....
Vasa volja!
Ionako cemo se uskoro sresti!
PEACE
...joooooooooj,kako me nasmeja..

...ti si nam kao sad neka poznata ''sjenicanka''...klinka sa 2 gr mozga...
mozda ti se ogledalce slomilo...ko zna....
..''dograbila'' comp.i misli da je svijet osvojila...

..slusaj, ako umijes naravno,..nismo svi kao ti,koja postavlja slicice gde zna i ne zna..
ne postavljas verovatno slicice na vecini starnica da bi se neko pozdravio s tobom na ulici...
..ili je mozda u pitanju sticanje poznanstva putem interneta..shvati da nekom to nije potrebno kao tebi...
..to sto ne uspevas inace u svakodnevnici,da se prikazes kao ''dobrica''pokusavas ovde i ko zna gde..

..ubuduce se necu obazirati na tvoje komentare,..zatrovani su nekim licemerstvom,i nekom ceznjom da postanes u centru paznje,..
..koliko vidim i ne ide ti bas od ruke..zao mi je stvarno...

...MOJE SLIKE SE NIKADA nece NALAZITI znaci ovde,jer im ovde nije zaista mesto..znaci svako za sebe...niti ko koga primorava na slike...
..pozzz
__________________
Ja volim da preteram,ne zameri,ja radim to iskljucivo iz ljubavi..
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #519
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Talking

@prijepoljka sta milsi to kaze..
..nema dlake na jeziku,...
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2008   #520
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Chupka_ View Post
hahahha...bas si me nasmijala....
ja licno ne bih mogla reci za nekoga da je ruzan,....ta rijec ne postoji u mom rijecniku....postoje osobe koje su lijepe i koje su manje lijepe....a svako od nas ima nesto specificno...sto ga karakterise...
u biti, bitno je biti insan, biti lijep u dusi, a to se ocituje kroz komunikaciju u ovom slucaju kroz postove....
po meni karizma je bitna, ono sto zrači iz očiju...
a to sto mislis da neko potavlja slike ovde da bi dobio koment od nekoga, da bi mu rekli da je lijep ili ne,varas se...imamo mi djevojko draga ogledalo i svjesni smo svojih mana,Allah nam ih je dao...ali imamo nesto lijepo sto kompenzuje ono manje lijepo ...
Hvala Allahu ja sam prezadovoljna svojim izgledom, nemam kompleksa, imam sve sto zelim i ne bih se mijenjala za bilo sta drugo. I kako sam vidjela post od autora teme, tema je otvorena da bi se ostvarila bolja komunikacija među članovima, jer lijepo je komunicirati se nekim, ali jos ljepše imati sliku-predstavu ko je on i kako izgleda...bas mi je zao sto je tema protumačena drugačije.Mene možeš i da kudis, meni ne smeta...selamim te u svakom slučaju
Kako ne postoje ruzne osobe?! Hm, ne kapiram?! Pored mene dnevno prodje milion ruznih, a ne MANJE LEPIH! U mom recniku ne postoji sintagma MANJE LEP, sta sad, kako to neko treba da izgleda da bi bio PUNO LEP, ili MALO LEP?! Ovako, bar se zna kako izgleda ruzan, tvoja slika je primer! Eto, meni je ro RUZNA devojka... To kazem svakome za koga mislim da je ruzan, a ne samo tebi, zato relax!!!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
clanova, slike


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Smijesne slike Lakota |ljiv| Ovo i ono 2384 09-04-2019 23:34
predstavljanje clanova gerilac Predstavljanje članova 459 02-01-2017 00:00
Slike iz Metro-a... STRANAC Ovo i ono 33 20-06-2009 23:30
Hiljadu clanova !!! ninica Ovo i ono 30 12-09-2008 00:03
slike sjenichaka rekica Carsijska raja 9 07-01-2008 11:49


All times are GMT +2. The time now is 19:29. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)