SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 12-12-2014   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Tandir: Trazicemo reviziju rada BNV

Gostujući u emisiji “Debata” Regionalne televizije, vijećnik Liste “Za Bošnjake , Sandžak I muftiju”, Samir Tandir, rekao je da će opozicija tražiti reviziju svega onoga što je Bošnjaćko nacionalno vijeće radilo u tehničkom mandatu.



“Mi još uvek nemamo izveštaj šta je to tehnički mandat radio od 2010. do 2014. godine? U čijem je vlasništvu zgrada Vijeća? Kakav odnos ima BNV i Centar za bošnjačke studije? Insistiraćemo da se napravi revizija svih ugovora koje su te dve institucije radile. Da li je ikada dolazila neka državna revizorska institucija ili neka privatna, da izvrše reviziju? ”, objasnio je Tandir.

On je kazao da vijećnici njegove liste očekuju da resorna ministarka Kori Udovički reaguje na događaje sa druge sednice Vijeća I da ispita sve proceduralne nepravilnosti.

“Predsednik Vijeća nije neki izdvojeni centar moći pa da donosi odluke onako kako on to misli da treba da izgleda“- kazao je Tandir.

On je dodao da je Lista „Za Bošnjake, Sandžak i muftiju“ otvorena za razgovor sa svim bitnijim činiocima na javnoj sceni Sandžaka.

„Mi nikada nismo bili isključivi. Ono na čemu mi principijelno insistiramo je uspostavljanje jedne platforme koja će bošnjački interes staviti na prvo mesto, a ne naš lični i mi smo to dokazali“, ocenio je Tandir.

Podsećamo u emisiju „Debata“ Regionalne televizije bili su pozvani i predstavnici Liste „Za Bošnjačko jedinstvo“ ali se nisu odazvali našem pozivu.


Pogledajte još:
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
bnv, rada, reviziju, tandir, trazicemo


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:00. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)