SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sjenički lokali kafići, kahve, kafane, diskoteke, butici i ostali lokali u sjenici... ovde se mogu svi predstaviti

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 5.00 average.
 
Old 05-06-2008   #101
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ima ima ima za sve...
Ali obavezno moras da odes da probas... OBAVEZNO!

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 23-06-2008   #102
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

...najvise volim sa drustvom da zasednem kad dodje veliki odmor i najedem se ko covek,,,hhahahahhahahahahha,,salim see.....ali ne verujem da ima gde ukusnije hrane a i pedantnost je na nivou-nema sta!!!!sve pohvale za Hula!!!
  Reply With Quote
Old 02-07-2008   #103
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs up basta

Jos jedna novina kod Hula









__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2008   #104
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Sta je ovo?
Igra "uoci razliku"??
:P
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2008   #105
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

hahahhaaha nije igraaaa nisu sve slike iste pogledaj bolje!!!!
  Reply With Quote
Old 23-08-2008   #106
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Svratili smo malo kod Hula na hamburger . i mislili da je isti kao 11 godina prije ?Nije ni deo od toga sto je nekad bilo. Nije Hule kao nekad prije. Cevapi isto nisu kao nekad nemaju ukusa ni na cevape. Nekad sam isao sa drustvom ekstra na cevape i hamburger pa i sad reko mozda se nije promenilo. Jess Jess i hule se promenijo nije vise onaj nasmijani Gazda?
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2008   #107
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

lepo mesto...nema sta
  Reply With Quote
Old 24-08-2008   #108
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Dzigal View Post
Svratili smo malo kod Hula na hamburger . i mislili da je isti kao 11 godina prije ?Nije ni deo od toga sto je nekad bilo. Nije Hule kao nekad prije. Cevapi isto nisu kao nekad nemaju ukusa ni na cevape. Nekad sam isao sa drustvom ekstra na cevape i hamburger pa i sad reko mozda se nije promenilo. Jess Jess i hule se promenijo nije vise onaj nasmijani Gazda?

Na zalost Dzigal u pravu si. Ja sam htjeo o tome nesto da napisem ali sam mislio da mozda grijesim i tek sad vidim da nisam jedini koji je to primjetio.
Jednom sam otiso da probam teletinu u saftu i izasao razocaran i sto se tice ukusa hrane a pogotovu nacina na koji se hrana servira.
Drugi put narucio pastrmku, ista stvar.Neznam sta je u pitanju , ali je cinjenica da je tvoja konstatacija tacna
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2009   #109
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Ove godine nisam zaobiso ni Hula svrati par puta na cevape mora dase ceka al sta da se radi takvi su ugostitelji u Sjenicu . Svi misle da ti moras da navratis kod njega.Al sta se moze zelja je zelja dase pojede cevap sa lukom i vagetom.
Attached Images
File Type: jpg Bild001.jpg (478.5 KB, 13 views)
File Type: jpg Bild002.jpg (503.1 KB, 8 views)
File Type: jpg Bild004.jpg (493.7 KB, 8 views)
File Type: jpg Bild005.jpg (587.1 KB, 6 views)
File Type: jpg Bild012.jpg (747.1 KB, 7 views)
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2009   #110
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Hamburger da ne zaboravimo. Moj mladzi sin pita gde su najbolji hamburgeri bili nekad kad sam ja bijo dijete . Ja ko iz topa kod Hulaaaa.
Attached Images
File Type: jpg Bild009.jpg (669.6 KB, 10 views)
File Type: jpg Bild010.jpg (764.0 KB, 11 views)
File Type: jpg Bild011.jpg (883.5 KB, 8 views)
File Type: jpg Bild013.jpg (888.4 KB, 8 views)
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #111
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ja ne znam o cemu vi pricate... vidim datumi cak jos iz prosle godine... Mora da ste vi sad postali previse osetljivi i na svaku sitnicu obracate paznju...

Ja kod Hula svratim i dan danas i pojedem i hamburger i cevape... ove godine sam jeo cak i teletinu ispod saca... i razvalio se od jela...


Nekad si ceo dan igro klikera pa onako prljavih ruku otiso da jedes, pa ti nista nije smetalo... sad gledate sitnice... jer ste navikli na burger king i mc donalds...

Ko je jos u svijetu video u hamburgeru pomfrit... to nema nigde samo kod nas... ali to je NAS hamburger... treba ga gledati kao nesto drugo i drugacije... ne uporedjivati sa ostalim jelom...

Nekad kod kuce dobijao sira i hleba i pite, pa ti svaka promena bila super u skoli...

A sad jedes sve i svasta svuda, pa ti odjednom nevalja.... Isti ljudi spremaju isti hamburger kao prije 15-20 god... sta je tu moglo da se promijeni....?
Osim iskustvom stecenim da se poboljsa sve to...

ja posle 15 godina voznje sigurno necu voziti gore, nego bolje... ali sto sam sad seo u mercedesa, pa mi je stojadin dokurcio, to je druga stvar.... nadam se da ste razumeli sta hocu da kazem!!!


Pozzzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #112
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Zlaja stvarno sam se pozelijo oni stari cevapa . Sto se tice cevapa kod Hula nemaju onaj stari miris i ukus. Za teletinu svaka cas al sam jeo mnogo ukusniju teletinu ispod saca u Sarajevo . Pazarski cevap mi je ukusni nego bilo gde u Senicu. Sto se tice hamburgera nekad je pljeskavica virela iz pogacice sad se skupila nema je nigde . Od sira i kajmaka se ne odvajam nikad i to u pola noci da me probudis i pitas ima sira iz nasi krajeva Trijebine Caricina Razdagine Dujaka Lopiza Gonja Vape i drugi krajeva ja sam tu. Mogu ti rec da sam donijo iz Senice dve kante po 10 kg i dve kante papricavine sa kajmakom iz Korza i kazem uvijek svaka cas majstoru koji pravi.Ne stidim se sto sam odrasto na sir sa Pestera i sto moja deca isto odrastaju na Pesterskim proizvodima.
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #113
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Izvinjavam se jos jednom reci cu jos nesto oko ovi Mecdonaldsa i Burger Kingova . Svi mi znalii ne znali to je brza hrana koja ako se ne pojede u roku od 15 do 20 minuta nisu za upotrebu. Ja kao gradzevinar pre 2 godine sam popravijo blizu 70 Mecdonaldsa .I kad sam video sta se nalazi iza froteza koje se ne pomere sa mesta ni do 5 godina dasmo cistili zakorelo ulje nikad vise ne jedem ni ja ni moja deca. Zato sto sam pokazo deci slike kako to ruzno izgleda.
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #114
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Nije na odmet sta mislite da se od ovog telca napravi malo teletine ispod saca.
Attached Images
File Type: jpg Bild108.jpg (925.7 KB, 5 views)
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #115
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Ili od ovog bika cevapi i pljeskavice spremljene na onaj stari nacin na koji je spremao nekad Bakovic i Fiko Mulamuratovic.
Attached Images
File Type: jpg Bild146.jpg (899.2 KB, 6 views)
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2009   #116
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Opet ti brkas pojmove brate i nisi me razumeo...
naravno da sa pazarskim cevapom ne moze ni onaj u sarajevo ili banja luci da se uporedi... niti ispod saca... ja pricam samo o sjenici.

ili hoces reci da je sir iz bugojnog bolji od naseg sjenickog...

a to za higijenu, to je prica za sebe... hoces reci da je kod nas iza grilova i ringli bolje? ako bi tako gledao, ne bi onda nikad vise nigde jeo u gradu...

sve u svemu jedem rado i kod hula, i kod bahra i kod aziza... pa i u beverly hills... a bogme rado odem i mek donalds ili burger king...

Pozzzz

p.s. brate ne zameram ja tako lako, nego eto pricamo i caskamo
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2009   #117
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ovo ti je do avatara, svi misle da se svadjas
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2009   #118
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

eh suti ti... ti sa tvojim avatarom zamalo dovede do rata na internetu...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2009   #119
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hahaha, pa zato ti i kazem. Ja, kao neka vrsta strucnjaka po tom pitanju

Bezi belaju, skrenusmo sa teme, pobice nas
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2009   #120
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

nismo nismo brate... grill hule asocira na hranu, na "DEBELO"... a rat je izbio za malo zbog debelog i glupog... znaci tu smo negde...

sve u svemu, ja kod hula rado bar jednom svratim da jedem, kad god sam u sjenici, isto ko sto svratim u pink panter u beograd na pazarski cevap uvijek kad sam u beogradu... a tamo sam svaki mesec bar 7 dana...

Pozzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
grill, hule


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Grill Grande Tahirovce Sjenički lokali 3 29-03-2009 14:05


All times are GMT +2. The time now is 02:15. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)