SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 01-05-2007   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default ZANIMLJIVE VESTI

ovde bi mogli da postavimo neke interesantne vesti,npr iz holivuda,sa muzicke scene,,estrade,det-setai slicno....



ALI VAS MOLIM DA NIKAKO I NISTA NE POSTAVLJATE STO IMA POJMA SA POLITIKOM I POLITICARIMA...



nadam se razumevanju....
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 01-05-2007   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

PAMELA JE OSTARELA...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2007   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

[glow=red:bfaf265576]ILUZIONISTA NATERAO DEVOJKU DA VIDI SAMU SEBE MRTVU...[/glow:bfaf265576]



Televizijski iluzionist Darren Brown snimio je svoj najbolesniji podvig do sada. Natjerao je jednu djevojku da vidi samu sebe mrtvu nakon automobilske nesreće. Dvadesetdevetogodišnja djevojka Julie Simm, nakon što je hipnotizirana odvedena je na lažno, montirano mjesto nesreće.Djevojka je dovedena do olupine automobila, dok su službenici Hitne pomoći vadili "tijelo" s njenim licem iz auta. Jedan neimenovani izvor izjavio je kako je ovaj podvig za dobrobit Julie zato što se povjerila producentima emisije kako rijetko koristi sigurnosni pojas za vrijeme vožnje. "Zaklela se da će od sada koristiti pojas, što znači da je ipak bilo neke koristi za nju".Emisija će biti emitirana na Channelu 4. Jedan od zaposlenika te televizije izjavio je da Julie nije mogla vjerovati što se događa. "Bila je svjesna da je još uvijek živa, a na kraju završi s čudnim izvantjelesnim iskustvom. Očito je da je rastresena događajem, ali nije histerična."Julie je hipnotizirana da misli kako će imati kozmetički tretman na licu, ali stučnjaci za specijalne efekte uzeli su odljev njenog lica kako bi napravili lutku nalik na Julie. Ponovno je hipnotizirana tjednima kasnije te odvedena do šumskog puta na iscenirano mjesto automobilske nesreće. Tada ju je iluzionist Darren probudio i objasnio joj o čemu se radi.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2007   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default BRITNI PUKLA ZBOG SILOVANJA

[highlight=red:1ca07946c5]BRITNI PUKLA ZBOG SILOVANJA[/highlight:1ca07946c5]



"Ne želim da me ljudi diraju. Dosta mi je toga da me svi diraju", rekla je tada tattoo-majstoru, koji ju je poslije frizure ukrasio sa više tetovaža.

Nekoliko dana kasnije, nakon što je primljena u centar za rehabilitaciju, menadžer Larry Rudolph medijima je rekao da je pjevačica prošla kroz "tragično iskustvo", ne želeći specificirati o čemu je riječ. Kasnije se pretpostavilo da se radi o smrti njene tete, koja je u siječnju podlegla raku.No kada se poslože svi fragmenti njenog iznenadnog sloma, postavlja se pitanje, je li razuzdana pjevačica ipak u pravu kada krivi 'druge' za svoje neprepoznatljivo stanje?



Britney još uvijek nije svoja. Mijenja raspoloženja s treptajem i govori različitim glasovima, zbog čega se sumnja da je podvojena ličnost. Razlog? Trauma, možda i silovanje.Teorije sloma Britney Spears i dalje se umnožavaju kako ćelava pjevačica pokušava svoj neuspješni comeback.Otpustila je menadžera, s ocem ne razgovara, sprda se s medijima i ulicom hoda odjevena kao prijateljica noći. Zabrinula je čak i svojeg bezbrižnog bivšeg Kevina Federlinea, kojeg je prenerazila kada je tijekom nedavnog razgovora promijenila nekoliko raspoloženja i govorila različitim glasovima, kao da u njoj živi više osoba.Prema navodima američkog Enquirerera, razlog takvom ponašanju seže u nedavnu prošlost. Samo tri dana prije nego što je završila u klinici za "detoksikaciju", seksualno je napastovana, i to od strane poznanika, procurilo je na internetu.To se dogodilo u veljači kada je još šokirala svojim neumornim izlascima, no preko noći se nešto promijenilo i pjevačica je sa svojim sinovima naglo napustila Miami i vratila se u Los Angeles, gdje je izvela čuveni 'performance' brijanja u lokalnom frizeraju.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2007   #5
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

[highlight=red:9f5ff0bbda]PRIMEĆEN NLO[/highlight:9f5ff0bbda]





Slavica Milojković iz niškog sela Međurovo tvrdi da je u svom kukuruzištu pre nedelju dana videla vanzemaljca! Žena tvrdi da ne bi svojim očima verovala da neobično biće nije videlo još troje meštana Međurova, prenosi „Kurir”. „Bilo je rano jutro, tek je prošlo šest sati, bila sam u bašti da zalijem papriku. Prišla sam njivi i ugledala čovekoliko biće koje je klečalo na kolenima i klanjalo se ka Suncu. Ono što me je zaprepastilo je to što se uporedo s njegovim pokretima njihala i jedna stabljika kukuruza koja je bila u blizini”, kaže Milojkovićeva, priznajući da ni posle nedelju dana ne može da se oporavi od šoka.

Slavica kaže da je biće imalo sve karakteristike čoveka, osim što je blistalo neviđenim sjajem.



„Bilo je obučeno u nešto što je najsličnije hartiji za pakovanje poklona zlatnožute boje. Polako sam mu prišla i pitala ga šta radi ovde. Nije mi odgovorilo, niti se čuo bilo kakav drugi zvuk. Pitala sam ga da li je gluv kada mi ne odgovara. Kad sam shvatila da to ipak nisu čista posla, otrčala sam do jednog starca koji se nalazio u obližnjoj njivi. Pozvala sam ga da pođe sa mnom i otera tuđinca, ali je on to odbio, govoreći mi da se u mojoj bašti izgleda nešto zapalilo jer se vidi neobična svetlost”, priča Milojkovićeva.



Uplašena žena pomoć je zatražila od komšija Tomislava Živkovića i njegove supruge Vukosave, koji su odlučili da odu na njivu i provere šta se tamo dešava.



„Tomislav je poneo vilu, a ja motiku, jer smo se plašili da će nas napasti. Međutim, kad smo stigli na pola puta, videli smo da to biće počinje da se smanjuje, dok nije dostiglo veličinu i oblik nečega što bih najpribližnije opisala kao pticu koja je blistala mnoštvom boja. ´To´ se onda vinulo ka nebu, da bi se pred našim očima ponovo transformisalo u čoveka koji je ´jahao´ na nečemu nalik motociklu i nestalo put neba”, priča Slavica Milojković.



„Supruga i ja smo krenuli sa Slavicom i na njivi videli nešto što ni danas ne znamo šta je. Gornji deo tela mu je bio zlatnožute boje, dok je preko pojasa imao nešto crno, što je ličilo na kecelju. Stvorenje je klečalo, pa se uspravljalo, i kad je to uradilo treći put, odletelo je ka nebu”, kaže Tomislav Živković.



Njegova supruga Vukosava priznaje da ju je tuđinac „isterao iz pameti” i da još ne može da se pribere od ovog neobičnog doživljaja.



Meštani Međurova različito reaguju na doživljaj svojih komšija, ali se slažu u oceni da je reč o ozbiljnim ljudima koji tako nešto ne bi izmislili. Ipak, niko od njih nema objašnjenje zašto su vanzemaljci odlučili da se Srbima ukažu baš u Međurovu, s obzirom na to da je ovo moravsko selo poznato jedino po proizvodnji paprike, a ne veruju da bi vanzemaljci iz tog razloga pokazali interesovanje za njih.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2007   #6
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

U Međurovu dosli za papriku, na pester ce doc za pavlaku......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2007   #7
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

E nisam znao da i vanzemaljci prave zimnicu :P
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2007   #8
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

[quote="STRANAC"] „Bilo je rano jutro, tek je prošlo šest sati, bila sam u bašti da zalijem papriku. Prišla sam njivi i ugledala čovekoliko biće koje je klečalo na kolenima i klanjalo se ka Suncu.[quote]



MasAllah pa ovo je neki musliman-vanzemaljac...
  Reply With Quote
Old 24-08-2007   #9
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

kukuriste....basta...njiva....paprika.....???
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2007   #10
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default POGINUO TOSE PROESKI

POGINUO TOSE PROESKI





Jutros oko 6 sati i 30 minuta, dva kilometra od petlje u Novoj Gradiški, u sudaru VW Tuarega srebrne boje i kamiona, poginuo je poznati makedonski pjevač Toše Proeski.





U vozilu su bili, osim pjevača koji je spavao na prednjem sjedalu, i Ljiljana Petrović (1958.) iz Skopja te Đorđe Đorđevski (1975.) također iz Skopja koji je i upravljao vozilom.Do nesreće je najvjerojatnije došlo zbog nedovoljnog razmaka između vozila tijekom vožnje.

Glasnogovornica Policijske uprave brodsko-posavske, Kata Nuić, potvrdila je da je do prometne nesreće došlo kada je osobno vozilo marke Tuareg, kojeg je vozio 32-godišnji makedonski državljanin Đorđevski, zbog nepridržavanja prometnih propisa, udarilo u lijevi dio poluprikolice teretnog vozila talijanskih registracija ispred sebe.Zbog zanošenja, automobil je udario i u središnju zaštinu ogradu na autocesti.Toše je na mjestu poginuo, dok je ostalo dvoje putnika prevezeno u bolnicu u Novu Gradišku, navodi policija.

Toše Proeski nažalost je podlegao ozljedama, a vozač automobila i menadžerica Ljiljana Petrović zadobili su teže ozljede.'Pjevač anđeoskog glasa' iz Makedonije, kako su ga s dobrim razlogom često oslovljavali obožavatelji i kritičari širom regije, postao je jedan od najpopularnijih izvođača s prostora bivše Jugoslavije, a s aktualnim albumom 'Igra bez granica', u rekordnom je roku dostigao Zlatnu nakladu.

Toše Proeski svoju je popularnost stekao ne samo iznimnim vokalnim sposobnostima, već i svojom beskrajnom humanošću. Kao jedan od UNICEF-ovih ambasadora, snimio je pjesmu 'This World' za potrebe humanitarnih akcija za pomoć djeci, a iz godine u godinu, kako je njegova popularnost rasla, održavao je sve više humanitarnih koncerata. Djelovao je humanitarno gdje god je zatrebalo, bilo da se radilo o akcijama za djecu s posebnim potrebama, unapređenju obrazovnih mogućnosti djece širom Makedonije ili pak konkretnim akcijama za pomoć siromašnima.

Biografija

Toše Proeski rođen je 25. siječnja 1981. godine u Prilepu u Makedoniji. Njegova je glazbena karijera započela je 1996. godine kada je pobijedio na festivalu „Melfest“.1998. godine sudjelovao je u makedonskom nacionalnom izboru za pjesmu Eurovizije s pjesmom „Ostani do kraja“.1999. godine objavljuje svoj prvi album „Nekade vo nokta“. Iste godine na Skopje festivalu osvaja prvu nagradu publike s pjesmom „Tvoji poljupci na mojoj bijeloj košulji“, a na ljeto održava prvi samostalni koncert u Skopju.U lipnju 2000. objavljuje novi album - „Sinot Božji“.2001. godine na Podgorica Festivalu osvaja 2. mjesto sa pjesmom „Nemir“, a u ožujku 2001. u Skopju održava 5 zaredom rasprodanih koncerata.U listopadu 2002., objavljuje treći album „Ako me pogledaš u oči“, a u studenom 2002. kreće na prvu veliku turneju.2003. pobjeđuje na velikom festivalu Beovizija s pjesmom „Čija si“ koja postaje veliki hit, a Toše kreće graditi međunarodnu karijeru.Iste godine pobjeđuje na nacionalnom izboru za pjesmu Eurovizije. 2004. u Turskoj predstavlja Makedoniju sa pjesmom „Life“.Godine 2004. objavljuje album „Dan za nas“, četvrti po redu i prvi za teritorij Hrvatske i Slovenije, a 2005. Godine objavljuje hit album „Pratim te“,2006. godine slijedi album „Božilak“ na kojem interpretira tradicionalne makedonske pjesme.U kolovozu 2007. Toše Proeski objavljuje svoj aktualni album „Igra bez granica“ koji već po objavi kritičari u Hrvatskoj nazivaju albumom godine.Posljednji veliki koncert Toše Proeski održao je u Skopju 5.10.2007. godine na gradskom stadionu.Hrvatska publika Tošu Proeskog pamtit će ga po čitavom nizu iznimno popularnih pjesama, a s pjesmom „Veži me za sebe“, ove je godine osvojio Grand Prix 11. Hrvatskog radijskog festivala na Hvaru. Toše je hrvatsku publiku posebno oduševio pjesmom „Srce nije kamen“, najemitiranijom pjesmom hrvatskog radijskog etera za 2006. godinu, a srca slušatelja od 7 do 77 definitivno je osvojio svojom posljednjom grandioznom pjesmom „Igra bez granica“.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2007   #11
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default Angelina 'pokopana' u Užicama



Nadgrobni spomenik s fotografijom slavne glumice pojavio se na novom užičkom groblju, i to kao dio 'reklamne kampanje' jedne kamenorezačke tvrtke iz Kragujevca....





Angelina Jolie sahranjena je na groblju u Užicama! To bi se dalo zaključiti na osnovi fotografije na jednom nadgrobnom spomeniku.



Slika slavne glumice na neobičan način je iskorištena u reklamne svrhe i našla je mjesto na nadgrobnoj ploči na novom gradskom užičkom groblju na Sarića Osoju, piše beogradski Press.



Na istom groblju su domišljati kamenoresci ''pokopali'' i potpredsjednika vlade Republike Srbije Božidara Đelića.



Završetkom radova na Gradskom groblju uvedena su nova pravila. Samo kamenoresci, koji postavljaju spomenike ili rade neke građevinske radove, mogu na groblje ići vozilom, a građanima je omogućeno da na groblju direktno biraju spomenike.



Ispred prodavaonice s pogrebnom opremom postavljeni su uzorci nekoliko spomenika, a najviše pažnje svakako privlači upravo onaj s fotkom lijepe Angie.



''Ne znam koja firma radi te spomenike, ali ovi izloženi spomenici su samo uzorci. Inače, u katalogu koji je donosio čovjek iz Kragujevca vidio sam sliku i Božidara Đelića, isto postavljenu na nadgrobnoj ploči. Do sada nije prodan niti jedan spomenik. Ovo je samo proba da vidimo kako će građani reagirati", rekao je upravnik Radne jedinice Groblje Milan Ćirović.



2007-10-05 19:27:52



net.hr
borichi is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2007   #12
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

UMRO NINO



Amir Rešić Nino, jedna od najvećih pevačkih zvezda turbo folka sredinom devedestih prošlog veka, preminuo je u četvrtak kasno uveče u bolnici u Bjeljini. Prema saznanjima Pressa, četrdesetrogodišnji pevač je preminuo od posledica perforacije pankreasa, izazvane dugogodišnjim alkoholizmom.



Kako je za Press rekao Simiša Kajmaković, direktor izdavačke kuće „Renome" iz Bijeljine, i jedan od najboljih Ninovih prijatelja, pevaču je pozlilo još u četvrtak ujutru, ali on nije želeo da ostane u bolnici:



- Nino me pozvao tog jutra, jer je imao jake bolove u predelu stomaka i zajedno smo otišli u Bijeljinsku bolnicu - kaže Kajmaković i dodaje:



Iako su lekari insistirali da ostane na lečenju, on je odlučio da ode kući, jer se plašio da će mediji napraviti dramu od toga što je u bolnici. Užasno mu je bilo stalo šta će mediji pisati o njemu - navodi on.



Kajmaković kaže da ga je iste večeri Nino ponovo pozvao, jer zbog velikih bolova, nije mogao da ustane iz kreveta, pa su pozvali hitnu pomoć.



- Nino je primljen na hirurgiju oko 22 sata, ali već je bilo kasno. Tokom vožnje do bolnice već je izgubio svest. Dežurni lekar opipao mu je stomak i pitao me da li je bio alkoholičar. Odgovorio sam potvrdno. Lekari su pokušali reanimaciju, ali pomoći više nije bilo. Inače, poslednjih nedelja, Nino je stalno pričao o smrti, kao da je predosećao šta će se dogoditi - potreseno navodi Kajmaković.



Kajmakovićeve reči potvrđuje i jedan od Ninovih najboljih prijatelja koji je želeo da ostane anoniman:



- Stalno je pričao o smrti, a čak je i pravio planove za svoju sahranu. Već dugo je bio bez pravog motiva za život, posebno otkako ga je ostavila druga žena Jasna. Pio je mnogo i alkohol ga je, eto, i uništio.



Kako saznajemo, Nino će biti sahranjen danas u rodnoj Bosanskoj Dubici.
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2007   #13
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

BRAK PAMELE ANDERSON REZULTAT JE IGRE POKERA....







Glumačka zvijezda Pamela Anderson izjavila je da su ona i Rick Salomon svoje 17-godišnje prijateljstvo na daljinu odlučili podići tokom igre pokera. "Ustala sam od stola, a moj je vozač nastavio igru umjesto mene. Kad sam se vratila, čula sam da Ricku dugujem 250 hiljada dolara.



Bio je pravi gospodin, rekao je da će mi oprostiti dug samo ako ga poljubim. I poljubila sam ga, a Las Vegasu i igri pokera mogu zahvaliti to što se naša veza završila zarukama. Od tada svaki dan i noć provodimo zajedno", kaže Pam.



Rick je sretan što napokon ima stalnu i ozbiljnu djevojku koju je tražio cijeli život, a posebice posljednjih 15 godina. Par se zaručio 6. oktobra u Las Vegasu, a oboma će to biti treći brak. Anderson je bila udata za Kida Rocka i Tommyja Leeja, dok su Salomonove supruge bile glumice Shannen Doherty i E. G. Daily.



"Ne samo da ga volim, nego ga jednostavno obožavam", kaže ushićena Pamela u iščekivanju još jednoga braka.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2007   #14
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

HRANA KOJA MOZE SPRECITI RAK



Samo stotinu grama malina dnevno mogu smanjiti rizik obolijevanja od raka, a brokoli, jagode i orasi sprečavaju rast kancerogenih ćelija u tijelu. Postoje prirodne metode kojima se može učiniti mnogo u prevenciji od kancerogenih oboljenja, a jedna od njih je zasigurno ispravna hrana.



Mnogobrojni instituti za istraživanje metoda liječenja kancerogenih oboljenja kao što su Hollings Cancer Centar (SAD), Hospital and Research Institute Ohio (SAD) i mnoge druge istražuju i hranu koja može biti djelotvorna u prevenciji od kancerogenih oboljenja, ali koja također može igrati značajnu ulogu u liječenju oboljelih.



"Neke od najznačajnijih namirnica koje predstavljaju jako oružje u borbi protiv raka su jagode, grejfrut, brokoli i mnoge druge. Svako od nas može učiniti nešto za svoje zdravlje i u prevenciji od smrtonosnih oboljenja“, objasnio je za AP dr. Paul Talalay koji istražuje zajedno sa drugim kolegama na institutu Johns Hopkins Medical.[glow=red:19794ade61][/glow:19794ade61]
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2007   #15
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Umjesto bogastva Pavarotti ostavio 18 miliona eura duga





Umjesto očekivanog bogatstva, zakoniti nasljednici talijanskog tenora Luciana Pavarottija, koji je umro 6. septembra, naslijedili su nagomilani dug od 18 miliona eura, piše italijanski dnevnik "La Repubblica" u subotu.



Uvidom u račun pjevačke zvijezde otkriven je dug od 11 miliona eura, čemu se dodaju pozajmice u visini od 7 miliona eura, piše isti list.



"Maestrovi dugovi bili su javna tajna", izjavio je Giorgio Bernini, advokat Pavarottijeve druge supruge, koji napominje da je "slavni tenor posljednjih godina morao smanjiti broj nastupa zbog bolesti, a dugotrajna hospitalizacija, posebno u Sjedinjenim Američkim Državama, bila je veoma skupa".



Kako navodi "La Repubblica", pjevačeva druga supruga i majka njegove kćeri Alice, Nicoletta Montovani, može računati na fondaciju koju je Pavarotti ustanovio u svojoj posljednjoj oporuci od 29. avgusta, kojom joj ostavlja svoj imetak u Americi (tri stana i umjetnine), kojih se vrijednost procjenjuje na 15 miliona eura.



Naprotiv, njegove tri kćeri iz prvog braka naslijedile su tek vilu u Pesaru na jadranskoj obali i stan u Monte Carlu koji će morati dijeliti sa udovicom.



Italijanski mediji su nešto ranije procjenjivali Pavarottijevu imovinu na 30 do 200 miliona eura. Tenor je umro od raka gušterače u 71. godini u rodnoj Modeni.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2007   #16
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default Re: ZANIMLJIVE VESTI

Quote:
Originally Posted by STRANAC
ovde bi mogli da postavimo neke interesantne vesti,npr iz holivuda,sa muzicke scene,,estrade,det-setai slicno....



ALI VAS MOLIM DA NIKAKO I NISTA NE POSTAVLJATE STO IMA POJMA SA POLITIKOM I POLITICARIMA...



nadam se razumevanju....


Kratko i jasno.Podrzavam ovaj predlog,a dal ce pojedinci izdrzat???
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2007   #17
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Re: ZANIMLJIVE VESTI

Quote:
Originally Posted by MajkaMaca
Quote:
Originally Posted by STRANAC
ovde bi mogli da postavimo neke interesantne vesti,npr iz holivuda,sa muzicke scene,,estrade,det-setai slicno....



ALI VAS MOLIM DA NIKAKO I NISTA NE POSTAVLJATE STO IMA POJMA SA POLITIKOM I POLITICARIMA...



nadam se razumevanju....


Kratko i jasno.Podrzavam ovaj predlog,a dal ce pojedinci izdrzat???
hoce,zasto ne...

to je bila mala molba,mislim da smo svi umorni od tih ljudi,

i imaju mnogo mesta na forumu...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2007   #18
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

I previse...
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2007   #19
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Seksualni život ne funkcioniše baš najbolje? Onda pošaljite svog muškarca na spavanje. Naime, najnovija istraživanja ukazuju na to da muškarci koji ne dobijaju dovoljno sna, gube želju za seksom. Zato će nekoliko sati spavanja poboljšati akciju u krevetu.



Porfesorica Monica Andersen kaže da muškarci koji pate od nesanice i oni koji često imaju noćne more, također pate od nedostatka želje za seksom. Andersen je na konferenciji Worldsleep održanoj u Australiji uspostavila vezu između dužine sna i seksualne želje muškaraca.



Na konferenciji je istaknuto da se žene još uvijek ne moraju brinuti da će nedostatak sna utjecati na njihovu seksualnu želju jer su seksualni hormoni žene dosta komplikovaniji od seksualnih hormona muškaraca.



"Sve ovo je posljedica brzog načina života kojim živimo. Ako imate problema sa libidom, uvijek mislite da su ih neki drugi problemi prouzrokovali, a nikada ne pomislite da se jednostavno niste dovoljno naspavali“, naglasila je Andersen za AP.



Simptomi koji odaju mogući poremećaj u snu, a koji će ubiti vašu seksualnu želju su:

- umor tokom dana

- problemi u koncentraciji

- osjećaj nemotivisanosti i lijenost

- nervoza

- ne možete se probuditi kada trebate krenuti na posao
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2007   #20
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ljudi ja odoh malo da dremnem...

Subota je,nesmijem se "obrukat" veceras
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vesti, zanimljive


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vesti adnan Automobili 100 16-07-2009 21:37
Kratke Hard- Soft vesti - Short Hardware - Software news... iSelektor Hardware - Software - Mobilna telefonija 42 02-09-2008 23:26


All times are GMT +2. The time now is 18:13. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)