SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 23-03-2012   #441
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Bolje je kad ti ga drugi velicaju nego kad to sam radis veruj , provereno ......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 23-03-2012   #442
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Mislim da se mi ne razumijemo, al treba da nas ima...i takvih i ovakvih
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2012   #443
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sto bi reko onaj zastitnik gey_eva " lepo je razlicito " .....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2012   #444
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Sto bi reko onaj zastitnik gey_eva " lepo je razlicito " .....

Bas tako , samo ja nisam njihov zasttnik, za tebe ne znam
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2012   #445
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja nisam nikad aplaudirao liberalima ... kvarimo temu ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2012   #446
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ja podrzavam pravo na slobodu i opredeljenja svih ljudi pa i tih koje pominjete.
i ne kvarite temE u opste, neprestano vas pratim i citam,ne trebaju mi vise vicevi

btw, ovaj lik je ovo dobro rekao,sa puno istine prozete humorom...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2012   #447
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
i ne kvarite temE u opste,
Ovo da Reško zna za ubuduće
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2012   #448
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Pojavljivanje Hitlera u turskoj reklami za šampon uvrijedilo Jevreje

Reklama za muški šampon ''Biomen'' prikazuje Hitlera koji gestikulira i drži govor
Turska reklama za šampon na kojoj se pojavljuje Adolf Hitler izazvala je negodovanje i bijes kod jevrejskih grupa širom svijeta koje su pozvale da se reklama odmah povuče, prenosi AFP.
''Potpuno je nedopustivo da se u te svrhe koristi Hitler, koji je jasan primjer okrutnosti i divljaštva'', navodi se u saopštenju Turske jevrejske zajednice povodom reklame od 12 sekundi koja je prikazana prošle sedmice.
Reklama za muški šampon ''Biomen'' prikazuje Hitlera koji gestikulira i drži govor pun entuzijazma pozivajući muške kupce da kupuju ovaj proizvod koji je ''100 posto muški''.
''Ako ne nosite žensku haljinu, ne treba da koristite ni njen šampon'', kaže se u reklami.
Jevrejske organizacije u Turskoj zatražile su od reklamne agencije da povuče reklamu.
Korištenje Hitlera ''koji je bio odgovoran za masovno ubistvo šest miliona Jevreja i milone drugih u Holokaustu da prodaje šampon je gnusan i bijedan marketinški potez'', rekao je u saopštenju direktor Lige koja se bori protiv antisemitizma i koja se nalazi u SAD-u Abraham H. Foksman.
''To je ruganje žrtvama na one koji su nastradali u Holokaustu, one koji su preživjeli i one koji su se borili da pobjede naciste'', dodao je Foksman koji je preživio Holokaust.

!
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2012   #449
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Gde ima da se kupi taj sampon ?
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2012   #450
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Nakon brojnih nevolja trener se skrasio u Krajini: Duško zbog ljubavi postao Amir


Duško Dobrović, 61-godišnji teniski trener iz Bihaća, prije nekoliko dana je pred svjedocima u Medžlisu IZ Bihać i pred glavnim imamom Mensurom ef. Ćehićem izgovorio svoj šehadet, prihvatio islam i uzeo ime Amir.

Ugledni sportski radnik, profesor fizičke kulture i teniser koji je u Njemačkoj tri decenije radio kao teniski trener, na korak da postane dio ummeta Poslanika, a. s., odlučio se, ne krije, zbog jedne žene.

Životne odluke

- Zbog žena se vode i ratovi - kaže Amir Dobrović osmjehujući se.

Buduću suprugu, Bišćanku, veliku vjernicu, čiji identitet, razumljivo, krije, upoznao je na plesu i zaljubio se. Od tog dana do velike životne odluke prošli su mjeseci razmišljanja i suočavanja s mogućim posljedicama čina.

- Ostvario sam želju i moje zadovoljstvo je potpuno - objašnjava svoju sreću nekadašnji ateist čije su kćerke Simona i Sandra udate za Nijemca Kristijana i Sandžakliju iz sjeničke porodice Hujdurović.

Kobni udes

Čin prihvatanja islama dio je uzbudljive životne biografije Amira Duška Dobrovića. Sa 29 godina otišao je u Njemačku i, praktično, sve do danas živio na teniskim terenima te zemlje. Zaradio je imetak i 1993. odlučio kod Frankfurta otvoriti tenisku akademiju na 100.000 kvadratnih metara i uložiti oko deset miliona njemačkih maraka u ovaj projekt.

- Mene i tadašnju suprugu 29. februara 1993. godine u automobilu je udarilo policijsko vozilo. Postao sam bogalj i godinama se liječio - priča Dobrović.

Na njemačkom sudu, kao jedan od rijetkih, dobio je spor s policijom i, kako kaže, zanemarljivu odštetu od 100.000 maraka. Supruga je 1996. godine izvršila samoubistvo i on je sve do sada živio sam. Kada je opet stao na noge, nastavio je ono što najbolje zna - igrati tenis.

Zahvaljujući čeličnoj volji i bijelom sportu, potpuno se oporavio. Odlučio se vratiti u Bihać, gdje ga od rodnih Nebljusa u Lici dijeli planina Plješivica, i tu započeti novi život. U gradu na Uni ulaže svoj novac i u svijet tenisa uvodi jednog dječaka i djevojčicu, Emira Memagića i Daliju Zulić.

- Emir Memagić ima devet godina. Zapamtite, to je ime o kojem će čuti teniski svijet. Dalija je, također, talentirana i brzo uči - kaže Dobrović, prijatni i uvijek nasmijani gospodin s njemačkim naglaskom.
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2012   #451
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Gde ima da se kupi taj sampon ?

Jel to hoćeš da primijeniš šampon?
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2012   #452
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Hocu zbog reklame kako nepozive hitler jos koju godinu, on je radio dobro kao CCleaner ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-04-2012   #453
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Hocu zbog reklame on je radio dobro kao CCleaner ...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2012   #454
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Nemački ginekolog je pod istragom jer je tajno fotografisao oko 1.850 pacijentkinja, a kod njega je pronađeno 35.000 fotografija i nekoliko video snimaka obnaženih žena.



Jedan pomoćnik lekara obavestio je lokalne vlasti o kolekciji fotografija kod jednog njegovog kolege, doktora iz Šiferštata u blizini Frankfurta, na zapadu Nemačke, javila je nemačka agencija DPA, a preneo AFP.

Na fotografijama i na nekoliko video snimaka lepo se vidi oko 1.850 golih pacijentkinja, a taj materijal je otkriven u septembru 2011. godine, prenosi DPA saopštenje iz kancelarije tužilaštva.

Doktor, koji još nije optužen, pojaviće se na sudu 19. aprila, gde će pokušati da obori odluku o oduzimanju dozvole za rad.

Advokat odbrane je rekao da je njegov klijent spreman da prihvati posao u laboratoriji, bez ikakvih kontakata sa pacijentima.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2012   #455
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja dok ne vidim dokazni materijal ne bih da komentarisem ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2012   #456
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ja dok ne vidim dokazni materijal ne bih da komentarisem ...
Psihopatoooo.....
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2012   #457
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Lopovi ukrali dve tone kafe u Beču

U neobičnoj krađi u Beču kradljivci su iz skladišta pržionice ukrali dve tone kafe, saopštila je austrijska policija.

Policija navodi da su lopovi upali u skladište u istočnom delu Beča i da su ukradenu kafu utovarili u takođe ukradeni kombi i odvezli se u nepoznatom pravcu.

Procenjuje se da je vrednost ukradenog kombija i kafe veća od 55.000 evra.
Lopovi su sa sobom poneli i dve mašine za prženje kafe.
__________________
Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2012   #458
peca
Registrovan
Domaćin
 
peca's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arnhem Netherlands
Posts: 8,592
Default Novčanik otporan na džeparoše!

Ako ste često bili na meti lopova, ili ste skloni gubljenju novčanika, ovo je pravi izum za vas! Ovaj magični novčanik će se otvoriti samo dodirom vašeg prsta, a ima i blutut alarmni sistem, koji će se izuzetno snažno oglašavati svaki put kada se udalji od vas



Ako imate naviku da u novčaniku nosite keš ovo je upravo stvar koja vam je potrebna, posebno kad se ima u vidu da je stopa kriminala u porastu. Naravno, ako imate 825 dolara, jer upravo toliko košta novčanik sa oklopom od karbonskih vlakana i kožnom unutrašnjošću, jer je u pitanju biometrijski gedžet koji će se otvoriti samo dodirom vašeg prsta.
Ovaj novčanik takođe ima i blutut alarmni sistem koji će se, jednom aktiviran, izuzetno snažno oglašavati svaki put kada se on i vaš mobilni telefon udalje od svog vlasnika (dakle: vas) na više od pet metara. Dakle, pored sebe, čuva vam i telefon.

Naravno, uvek možete da uzmete i jeftinije varijante: sa oklopom od fiberglasa košta 400, a sa polikarbonatom 300 dolara.

peca is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2012   #459
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Cunami šutnuo loptu od Japana do Aljaske

Lopta za fudbal jednog japanskog dečaka koja je nestala u cunamiju prošle godine pronađena je na udaljenom ostrvu na Aljasci i biće vraćena vlasniku.



Šesnaestogodišnji Misaki Murakami napisao je svoje ime na lopti koja je nestala prošlog marta kada je cunami pogodio Japan.

Na ostrvu Midlton, 112 kilometara od kopna nju je godinu dana kasnije pronašao Dejvid Bekster.

Murakami je japanskim medijima rekao da je srećan što će mu lopta biti vraćena.

"Veoma sam srećan, jer do sada nisam pronašao nijednu od izgubljenih stvari", rekao je on.

Murakami živi u gradu Rikuzen-takata koji je bio teško pogođen cunamijem.

Na dan nesreće on nije bio u školi jer je bio bolestan, ali je ipak sa porodicom pobegao u više predele.

Njegova kuća nestala je u razornom talasu koji je pogodio Japan posle zemljotresa.

Loptu, koju su mu drugovi iz škole dali 2005. godine zbog prelaska u novu školu, pronašao je Bekster koji je lokalnim medijima rekao da je njegova supruga - Japanka pročitala natpis na lopti koji uključuje ime škole i poruku "srećno", prenosi BBC.

"Ovo je jedna od prvih prilika da se predmet koji je nestao u cunamiju 2011. godine vrati vlasniku", rekao je on.

Par Bekster planira da loptu pošalje Murakamiju.

Par je pronašao i loptu za odbojku, ali do sada nisu uspeli da identifikuju vlasnika.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2012   #460
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Umrla od gladi jer se "hranila" samo svetlom

Jedna Švajcarkinja pronađena je mrtva nakon što je pokušala da živi samo na sunčevoj svetlosti.

Ona je umrla od gladi, jer je držala duhovnu dijetu koja je zahtevala uzdržavanje od hrane i pića, a prema kojoj se organizam hrani samo sunčevom svetlošću.

Žena, kojoj su mediji dali lažno ime Ana Gat, kobnu inspiraciju je pronašla u dokumentarcu "U početku beše svetlost", iz 2010. godine, u kojem dvojica muškaraca tvrde da se može preživeti isključivo od svetlosti.

Glavni "glumci" su Švajcarac Mihael Verner (62), koji je rekao da tako živi od 2001. godine, i indijski jogi Prahlad Jani (83), koji tvrdi da takav način "prehrane" vodi već 70 godina i to ne samo bez hrane, već i bez vode.

Kancelarija tužioca u švajcarskom kantonu Argau potvrdio je da je žena preminula od gladi u gradu Volfhaldenu u istočnoj Švajcarskoj, kao i da istraga o ovom slučaju nije otvorena.

Biopsija je pokazala da je žena umrla od izgladnjivanja, isključujući bilo koji drugi mogući razlog smrti.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vesti, zanimljive


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vesti adnan Automobili 100 16-07-2009 21:37
Kratke Hard- Soft vesti - Short Hardware - Software news... iSelektor Hardware - Software - Mobilna telefonija 42 02-09-2008 23:26


All times are GMT +2. The time now is 20:30. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)