SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Religija islam, pravoslavlje i ostale vere...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 08-10-2008   #361
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Dosta je njih. Ova dvojica o kojima sam pricao su iz Bosne iz Banovica. Ali pored njih postoje i drugi kojima su vehabije placale poput Fatmira E. i Senada (zaboravio sam mu prezime) iz NP koji su se sada hvala Bogu pokajali od te zablude i koje mozete pitati uvijek jesu li dobijali pare od vodje vehabija Sabedin Selmanija.
Recruit is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 08-10-2008   #362
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Znas koliko me placaju @Unicknnamed?
Placaju me milionima, milijardama sevaba sto ukazujem ljudima na tu otpadnicku sektu i njene pogresne stavove.
Mi se ne prodajemo za 200 eura.
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #363
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

KAo sto sam i mislio,ima i jedan covek zivi u neko selo pored Tutina,nervira se umesto tebe za 200e, plati coveku i no sikiriki ....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #364
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Quote:
Originally Posted by Recruit View Post
Znas koliko me placaju @Unicknnamed?
Placaju me milionima, milijardama sevaba sto ukazujem ljudima na tu otpadnicku sektu i njene pogresne stavove.
Mi se ne prodajemo za 200 eura.
To ti mislis da zaradjujes sevape a Allah s.w.t najbolje zna.Mozda imas pravo mozda nemas,jer je rekao Muhammed s.a.w.s da ce se njegov umet podijelitu u 73 sekte i da ce samo jedna biti na istini i na onom na cemu je bio On i njegovi ashabi.NIje mi samo jasmo zasto si toliko siguran da si bas ti u toj jednoj koja je na istini.
Pusti ljude da rade svoj posao,jer ti kazes da si zavrsio neke skole a ponasas se ko balavac.Ti si se uzoholio pravo i mislis da si u pravu,hajd malo kucni se u glavu pa razmisli i gledaj svoja posla,sta se ti sekiras zbog njih hoces li ti odgovarat ako su oni na krivom putu ili ja ili neko treci?Ne.Odgovarace svako za sebe,tebi tvoje,meni moje a njima njihovo.Te tvoje price sto se mene tice mozes da okacis macku o rep.

__________________
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #365
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Quote:
Originally Posted by Recruit View Post
Dosta je njih. Ova dvojica o kojima sam pricao su iz Bosne iz Banovica. Ali pored njih postoje i drugi kojima su vehabije placale poput Fatmira E. i Senada (zaboravio sam mu prezime) iz NP koji su se sada hvala Bogu pokajali od te zablude i koje mozete pitati uvijek jesu li dobijali pare od vodje vehabija Sabedin Selmanija.
A sta ako si im ti platio ili tvoj Kardavi da iznose lazi.Rekla,kazala,cula,videla........
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #366
ALMIR-
Ili jesi ili nisiLAV
Početnik
 
ALMIR-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Sjenica
Godine: 36
Posts: 525
Default

@Recruit i @Nexen kad budete videli svoim ocima da neko prima pare onda recite to a ne "mogu vam dovesti tog i tog" ili sta vec. I ti neki mogu da lazu i da kazu da su primali pare a sad vise ne primaju, to je cista glupost. Kad nisu do tad videli sta je "prava vjera" kako su im te pare otvorile oci!!!
ALMIR- is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #367
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by misis View Post
da si namjerno promjenio nik doticne osobu, u losu svrhu.
aman zeno urazumi se, izvinio sam se doticnoj ako se uvredila mada ne vidim razloga, bila greska ili ne BAKA I BABA su dva ista pojma,ako to ne mozes da shvatis nemoj se vise izjasnjavati o tome...
Quote:
To dali sam ja neciji advojkat ili ne nije tvoja stvar.
hah,znaci ipak postoji mogucnost da neciji jesi,zanimljivo...
mozda si i spijun sa nekog drugorazrednog sajta?
Quote:
Imas li ti dokaz da oni primaju pare.Samo dokazi!Pusti ljude da zive kako mogu i moraju.
ovo ti je vec odgovorio moj brat...
Quote:
Ponasaj se po uputima vjere.To dali su oni vjeru prodali nije ni moja ni tvoja stvar,oni ce za to biti pitani ,kao sto cemo i ja i ti biti pitani sto raspravljamo o njima(trece lice),bez njihovog prisustva.
"....a koga Allah u zabludu dovede,niko ga na pravi put ne moze uputiti."(El-E'araf-186).
'(Allahu),uputi nas na pravi put!"(EL-FATIHA)
hvala na savjetima....
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #368
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Unicknnamed View Post
A ti pojma nemas sa glavom i da ja tebe sad pitam kolko tebe mesecno placaju da blatis i iznosis lazi na ove ljude?
Quote:
ponasas se ko balavac.Ti si se uzoholio pravo i mislis da si u pravu,hajd malo kucni se u glavu pa razmisli i gledaj svoja posla,sta se ti sekiras zbog njih hoces li ti odgovarat ako su oni na krivom putu ili ja ili neko treci?Ne.Odgovarace svako za sebe,tebi tvoje,meni moje a njima njihovo.Te tvoje price sto se mene tice mozes da okacis macku o rep.
smiri malo sejtane u sebi,sedni,ako ti ne bude bolje,onda legni,a ako ti opet ne bude bolje,popij malo vode jer sejtan je od vatre a voda je gasi..
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #369
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by ALMIR- View Post
@Recruit i @Nexen kad budete videli svoim ocima da neko prima pare onda recite
sve se to,moj komsija,radi tajno,nije ti to ko cuje se prica bila plata kod meha pa sve zene otrce u banku da podignu pare....
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #370
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nexen preterujes, dajes sebi za pravo i da ocijenis ko ima sejtana u sebi, ,za sta imas argumente pisi a nemoj kao radikali i zukorlie ko ne misli kao ti odma je strani placenik i izdajnik...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #371
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
smiri malo sejtane u sebi,sedni,ako ti ne bude bolje,onda legni,a ako ti opet ne bude bolje,popij malo vode jer sejtan je od vatre a voda je gasi..
Dijete pokrij se usima i cuti,nemoj izigravat nekoga i nesta a u stvari si niko i nista,no dobro tako ti je to kad neko poleti visoko,mlad si ti ima vremena za tebe ako si ti na ovaj nacin isteravo sejtana iz sebe u redu,za moje sejtane ne brini
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #372
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Unicknnamed View Post
Dijete pokrij se usima i cuti,nemoj izigravat nekoga i nesta a u stvari si niko i nista,no dobro tako ti je to kad neko poleti visoko,mlad si ti ima vremena za tebe ako si ti na ovaj nacin isteravo sejtana iz sebe u redu,za moje sejtane ne brini
e to mi se vec svidja,kad vidim osmeh na tvom licu,vidim da si me poslusao pa si malo drugaciji
ne kazem konkretno da ti imas sejtane u sebi,nego da cisto kad pocnes da se svadjas sa nekim znaj da je to od sejtana...
no,dobro,pokricu se usima jer vidim da sa tobom nema razgovora,barem ne na ovu temu,jer reagujes vrlo agresivno...
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #373
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
aman zeno urazumi se, izvinio sam se doticnoj ako se uvredila mada ne vidim razloga, bila greska ili ne BAKA I BABA su dva ista pojma,ako to ne mozes da shvatis nemoj se vise izjasnjavati o tome...

hah,znaci ipak postoji mogucnost da neciji jesi,zanimljivo...
mozda si i spijun sa nekog drugorazrednog sajta?

ovo ti je vec odgovorio moj brat...

hvala na savjetima....
SLUSAJ DIJETE !ALLAH DZ.S MI JE RAZUM PODARIO ,HVALA ALLAHU,NISI TI TAJ KOJI TREBA MENE DA OPOMINJES I URAZUMLJAVAS. STO SE TICE POJMOVA "BAKA" ILI "BABA" JEDNO JE DEMINUTIV A JEDNO JE AUGUMENTATIV. ONA IMA SVOJ NIK I NEMOJ DA GA IZVRCES.KO TI JE DAO ZA PRAVO DA ME NAZIVAS SPIJUNOM,I OTKUD TI ZNAS KO SAM JA I CIME SE BAVIM.TO SU VRLO TESKE RIJECI ZA KOJE SE MOZE ODGOVARATI.JA TEBE NICIM NISAM UVRIJEDILA SAMO IZNOSIM DRUGACIJE MISLJENJE.
misis is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #374
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

Quote:
Originally Posted by Recruit View Post
Ovo od Unicknamed moram da dodam u moju ZBIRKU VEHABIJSKIH GLUPOSTI jer dokazivanje ispravnosti vehabizma samo zato sto je jedno od Allahovih imena El Vehhab je obicna glupost. Sta bi onda rekao za Jehovine svedoke, zar su i oni ispravni samo zato sto se zovu Boziji svedoci?
Sto se Misis, koja trazi dokaz, tice, mogu joj samo poruciti da za sve sto govorimo imamo dokaze. Mogu ti dovesti najmanje trojicu momaka koji su primali pare pa su se pokajali nakon toga i shvatili sta je pravi islam i ostavili tih 200 eura. Kad god hoces mozemo ih pozvati i pitati koliko su dobijali,od koga su dobijali,kada, gdje.
JA NISAM SUDIJA!

DOVOLJNO SAM PROSLA ,PROZIVELA I SPOZNALA DA MOGU DA ODVOJIM ZITO OD KUKOLJA,HVALA ALLAHU.
misis is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #375
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
e to mi se vec svidja,kad vidim osmeh na tvom licu,vidim da si me poslusao pa si malo drugaciji
ne kazem konkretno da ti imas sejtane u sebi,nego da cisto kad pocnes da se svadjas sa nekim znaj da je to od sejtana...
no,dobro,pokricu se usima jer vidim da sa tobom nema razgovora,barem ne na ovu temu,jer reagujes vrlo agresivno...
Ja sam ti skoro uvijek nasmejan,a kad nisam raspolozen onda cutim,agresivno se ne ponasam nikad ali mi smeta kad neko misli da je pokupio svu pamet ovoga svijeta i misli da je najpametniji kao ovaj Recruit.A ti sa mnom mozes da razgovaras uvijek i na bilo koju temu ali ne na ovakav nacin kako ti razgovaras.
Vi jednostavno nadjete na netu svakakvo djubre u vezi "vehabija" i onda pisete ovde te ovo te ono ili ova reko onako a ova ovako.Ne kazem ja da su i oni zlatni ali ovo sto vi radite preslo je svaku granicu.
Po vama ispade da sve sto se desi lose u Islamu to je njihova zasluga.
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #376
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post

hah,znaci ipak postoji mogucnost da neciji jesi,zanimljivo...
mozda si i spijun sa nekog drugorazrednog sajta?

hvala na savjetima....
Sta si sa ovim hteo da postignes nije mi jasno.....ovo ti nece proc kod Zlatka
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #377
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ccccc...hteo sam nesto da vam kazem al'...znam da me necete poslusat.
  Reply With Quote
Old 08-10-2008   #378
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by misis View Post
ALLAH DZ.S MI JE RAZUM PODARIO
elhamdulillah
Quote:
STO SE TICE POJMOVA "BAKA" ILI "BABA" JEDNO JE DEMINUTIV A JEDNO JE AUGUMENTATIV.
kad smo vec kod gramatike
baba je pozitiv (prvi poredbeni stepen) a baka je hipokoristik (ime odmila)
augmentativ od baba bi bio babetina a deminutiv bi bio babica
ovo sam ti napisao ne da bih te ispravio jer si pogresila,nego da bih ti dokazao da iako sam "DIJETE" imam prednosti u necemu,naime moje znanje iz nekih stvari je svezije od tvojeg znanja...
Quote:
TO SU VRLO TESKE RIJECI ZA KOJE SE MOZE ODGOVARATI
postoji specijalno odeljenje mupa Srbije koje se bavi "uvredama" upucenim preko interneta pa ih kontaktiraj,ako ti treba prilozicu ti moje ime,prezime,adresu,broj telefona i broj licne karte...
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #379
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Unicknnamed View Post
Sta si sa ovim hteo da postignes nije mi jasno.....ovo ti nece proc kod Zlatka
kod kojeg zlatka?
zna se na koji sam ja sajt mislio....
ako mislis na onog zlatka,daleko mu bio ovaj sajt,bolje ti je da ga ne pominjes,gadi mi se sama pomisao na njega...
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2008   #380
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default zovi ih vehabije

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
elhamdulillah

kad smo vec kod gramatike
baba je pozitiv (prvi poredbeni stepen) a baka je hipokoristik (ime odmila)
augmentativ od baba bi bio babetina a deminutiv bi bio babica
ovo sam ti napisao ne da bih te ispravio jer si pogresila,nego da bih ti dokazao da iako sam "DIJETE" imam prednosti u necemu,naime moje znanje iz nekih stvari je svezije od tvojeg znanja...


postoji specijalno odeljenje mupa Srbije koje se bavi "uvredama" upucenim preko interneta pa ih kontaktiraj,ako ti treba prilozicu ti moje ime,prezime,adresu,broj telefona i broj licne karte...
Slushaj ti - preterao si ga i to dobro.............znam dobro ko si shta si.........jesil chuo moje ime ako pomenesh lichno cu se potruditi da te nema...........ovo svi neka znaju i chitaju...........

Bako prepravio sam ti post, ne smijes tako pisati na forum
Tahirovce

Last edited by Tahirovce; 09-10-2008 at 07:28..
superbaka is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vehabije, zovu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ko su vehabije??? Recruit Religija 25 26-05-2009 01:16
Vehabije rastjeraju zaljubljene parove borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 39 07-11-2007 21:40
Vehabije napale novinare borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 03-04-2007 00:57


All times are GMT +2. The time now is 13:46. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)