SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 01-07-2012   #2321
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Jutric



__________________
Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

sanna72 is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 01-07-2012   #2322
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

hvala ljubice
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2012   #2323
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Jutric



sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2012   #2324
Neznanka
Registrovan
Prijatelj
 
Neznanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 2,726
Default

Hvala vrijednice nasa
Neznanka is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2012   #2325
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Sanno cekamo kaficuu
tidza is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2012   #2326
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Jutric



sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2012   #2327
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Jutro



sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2012   #2328
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Hvala lutko ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2012   #2329
a_man
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 3
Red face Pismo za kraj

Pismo za kraj ..

Još jedna stepenica da prevladam sve probleme. Ta stepenica je ispred mene i ja ću kročiti na taj zid i stmoglavo završiti ovo putovanje. Suze mi naviru na oči i ja se jedva suzdržavam da ne zaplačem. Strah me je. Jako me je strah, ali kao i sve strahove u svome životu i ovaj zadnji ću da podnesem sam.

Odlazim!!!
Nikada nisam mislio da će do ovoga doći. Koliko puta sam saam sebi govorio, polako, proći će sve će se srediti. Ali nikada kraja. Nesreći nikada kraja. Što god uradio sve krene naopako. Što god u~inim ispadne kako nisam planirao i svaka moja dobra namjera ispadne loša. Ja ispadnem loš. A nisam. Znam da nisam. Šta je to tako prokleto u meni da mi neda mira I sreće. Zašto nikada nisam zadovoljan sobom I zašto uvijek ‚želim više i više. Ne mogu da trpim ovaj bol i sam sebi smetam i nerviram samoga sebe sa svojim razmišljanjima. Postoji samo jedan izlaz iz svega ovoga. Samo jedan način da ubijem patnju, ubijem svoju bol i na kraju ubijem samoga sebe.

Za druge ljude ja sam veseo i bezbrižan. Imam relativno sređen život i nikome neće biti jasno kako i zašto. Tek sad su mi jasne hiljade slučajeva ljudi koji su odlučili da urade ovo sto ću ja uraditi. Tek sad sam svjestan da se mi sastojimo od više nas samih. Jedan sam "ja" kada sam u društvu, na poslu, sa prijateljima, a kada svi oni odu svojoj kući ja ostajem sa ovim drugim mračnim "ja". Ostajem u tmini sa nemilosrdnim, kritički raspoloženim sobom, spremnim na bezbroj pitanja a na tako malo odgovora. Ja sam ništavna osoba koja nije u stanju probuditi, pronaći i osjetiti ljubav. Dugo vremena sam mislio da nije do mene i da jednostavno ne mogu da nadjem osobu koja mi odgovara. Godine su prolazile i tračak sumnje se pojavio u meni. One su dolazile i prolazile ostavljajući samo bol i ljuljajuci tek i ovako trošnu vjeru u ljubav. Nisu krive one, kriv sam ja i to mi je tek sad jasno. Uvijek sam tražio pravu a bog zna koliko je pravih prošlo pored mene. Ali ne, ja sam uvijek htjeo više, ljepše, mladje i savršenije. Nekada mi se činilo da sam na plaži posutom bijelim oblim kamenjem, a da je moja ljubav i ta prava osoba, sakrivena ispod jednog od tih kamenja. Ja sam prevrtao bezbroj. Kamenje različitiih boja, oblika, dimenzija, svaki lijep na svoj način. I taman kada nadjem jedan koji mi se svidja pogledam drugi i taj mi se čini da je ljepši od ovoga kojeg trenutno imam. Onda se bacim na taj drugi ali mi treći bljesne jače nego ovaj, pa se bacam na slijedeći i tako nikada kraja. Ja sam bio voljen i previše ali bijah slijep i nijem da uzvratim tu ljubav. Znao sam nanjeti bol ljudima koje volim i kada bih vidjeo njihova lica i suze bilo mi je jasno šta sam učinio, ali je svaki put bilo kasno. Ja ne zaslužujem da živim niti da budem voljen. Ja nanosim bol prvo sebi pa onda svima ostalima oko sebe. Ja ne cijenim sreću nego zelim da je posjedujem a sreća je sve samo ne nekretnina. Sazdan sam od srdžbe, ljutnje i boli a nekada sam bio od meda i šećera. A bili su to fini dani.

Uvijek sam bio čvrst i tvrdoglav u svojim odlukama i u ovoj ću da istrajem. Nema više razloga, nema načina i nema smisla tražiti izlaz is ovoga svijeta gdje sam sad. Ovo je treće pismo koje pišem i neka treća verzija ovoga što osjećam. Prva dva pisma mi je odnijeo vjetar, jer se nalazim na krovu svoje zgrade, spreman da završim ovu dramu od života. Sunce je na zalasku i stidljivo viri iza oblaka, a taj stid oblacima daje crvenu boju. Kraj jednoga dana i jednoga života. Neboderi se presijavaju ispred mojih očiju, a ljudi kao mravi žure i mile po ulicama ispod mene. Vjetar je topao i fin, i da nema zvuka automobila i sirena mislio bih da sanjam. Šteta je umrijeti na ovaj dan. Bilo je kišnih i sivih dana kao stvorenih za ovu priliku, ali i ako ružna, ova smrt ce makar imati odlične vremenske uslove. Drago mi je što ću umrijeti na kraju jednog ovako lijepoga dana. Neka je bar nešto lijepo u svemu ovome.

I šta reći za kraj ? Boga molim da mi oprosti grijehe i da mi pomogne u ovom trenutku. Molim ga da mi oprosti i na ovome što sam spreman uraditi. Molim ga da pomogne svima onima kojima sam nanjeo bol a koji su me bezuslovno voljeli. Podižem glavu da još jednom udahnem ovaj zrak i da se moje oči stope sa plavim nebom. Pogled mi seže visoko, visoko. Još malo pa sam gore. Ili dole ??? Ironija ponovo. Iza mene neće ostati ništa to znam, ali se nadam da će me pamtiti onakvog kakvog su me znali. Veselog, duhovitog momka sa malo šarma i puno pozitivne energije koja se izcrpila suviše rano. Nadam se da ce pričati o meni svojoj djeci kada budu prekopavali po starim fotografijama i da će im u glavi biti samo oni fini trenutci koje smo proveli skupa. Ja što sam mogao dati, dao sam i više snage nemam. Ostalo je snage za još jedan korak u mome životu. Još jedna stepenica da prevladam sve probleme. Ta stepenica je ispred mene i ja ću kročiti na taj zid i stmoglavo završiti ovo putovanje. Suze mi naviru na oči i ja se jedva suzdržavam da ne zaplačem. Strah me je. Jako me je strah, ali kao i sve strahove u svome životu i ovaj zadnji ću da podnesem sam. Navika je čudna stvar. Brišem suze rukavom od mantila. Pismo ću da stavim u kovertu i ispod kamena da ga vjetar ne odnese. Jedini ikada pisani trag mojim emocijama i onome što osjećam u ovome trenutku. Zadnje sekunde svoga života nisam u stanju da opišem jer u trenutku dok ovo čitate mene više neće biti. Ne planiram praviti scenu od svega ovoga, niti planiram uznemiravati susjede. Jednostavno ću se popeti na pozidu, zažmiriti i neću izustiti niti glasa. Iza mene će ostati bijela koverta, žamor grada, zvuk auta i sirena. Baš kao da me nikada nije ni bilo.
a_man is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2012   #2330
a_man
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 3
Default

Jutro ----!



Kahva ili preradženo ulje od Fap-a ??
a_man is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2012   #2331
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Hvala,a_man
-
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2012   #2332
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Jutric



sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2012   #2333
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Jutro



sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2012   #2334
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Hvalaa ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2012   #2335
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Hvala Sanchi
Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2012   #2336
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Jutric



sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2012   #2337
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

I naravno

sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2012   #2338
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Hvala,draga
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2012   #2339
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default





sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2012   #2340
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Hvala Sanno
tidza is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
kafa


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:11. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)