SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 24-05-2008   #201
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Sta bi sve trebali.............

Kažu da svaki dan moramo pojesti jednu jabuku, a i jednu bananu radi kalija. Također i naranču zbog vitamina C... I obavezno popiti jednu šalicu zelenog čaja (bez šećera za prevenciju dijabetesa) za smanjenje masnoće u krvi.

Svakoga dana moramo popiti dvije litre vode (da, i poslije je ispišati, što udvostručuje vrijeme koje smo do sada provodili u WC-u). Svakoga dana treba uzeti barem jedan Bioaktiv ili jedan jogurt da biste imali sve dobre bakterije, za koje nitko ne zna što su točno, ali ako se ne opskrbiš s barem milijun i pol tih bakterija, vidjet ćeš vraga.

Svakoga dana jedan aspirin, za prevenciju od infarkta, i jedna čaša crnog vina, također protiv infarkta. I jednu čašu bijelog, za živčani sustav... I jednu čašu pive, ne mogu se sjetiti za što... Ako ih popiješ odjednom, međutim, možeš dobiti moždani udar, ali ne sekiraj se, nećeš ni primijetiti.

Svakoga dana treba jesti balastne tvari. Mnogo, mnogo, gomilu balastnih tvari, dok ne posereš govno veličine pulovera. Potrebno je 4 do 6 dnevnih obroka, laganih, s tim da ne smiješ zaboraviti žvakati svaki zalogaj 100 puta. Tako da ti samo za jelo treba 5 sati. E da, iza svakog jela trebalo bi oprati zube, tako da zube treba oprati i poslije jabuke, poslije Bioaktiva, poslije banana, poslije balastnih tvari... I tako sve dok imaš zube u ustima, s tim da ne zaboraviš zubni konac, masažu desni i ispiranje vodicom za usta.

Bilo bi dobro urediti kupaonicu, možda staviti unutra CD player ili TV, jer s obzirom na vodu, balastne tvari i zube, provest ćeš puno, puno vremena unutra.

Treba spavati 8 i raditi preko 8 sati, plus 5 za jelo, to je 21. Ostaje ti 3 sata, ako nije gužva u prometu. Prema statistikama, TV se gleda prosječno cca 3 sata dnevno. Sada se to više ne može, jer svakoga dana treba hodati najmanje pola sata (savjet: nakon 15 min kreni natrag jer ako ne, pola sata postaje cijeli sat).

Treba njegovati prijateljstva, jer su poput biljaka, treba ih održavati svakodnevno. Pretpostavljam i kada ideš na put. Između ostalog, moraš ostati informiran i čitati barem dvije dnevne i nekoliko tjednih novina, da bi imao kritički stav.

Seksati se treba svaki dan, ali bez upadanja u rutinu: treba biti inovativan, kreativan i iznova osvajati. Za sve ovo treba vremena. Da ne govorimo o tantričkom seksu. Treba imati vremena i za dodir s prirodom, pranje poda-suđa-veša, da ne govorimo o tome što sve treba ako imaš kućnog ljubimca ili djecu.

Računica kaže da je za sve to potrebno minimalno 29 sati. Jedina mogućnost koja se nameće je raditi nekoliko stvari istovremeno.

Npr:
  • tuširaj se hladnom vodom i drži usta otvorena - tako ćeš popiti dvije litre vode
  • dok izlaziš iz kupaonice s četkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj (tantrički) s partnerom koji istovremeno gleda TV i čita novine dok ti pereš pod
  • ostala ti je jedna ruka slobodna? Nazovi prijatelje! I rodbinu!
  • popij vino (nakon razgovora s rodbinom će ti trebati)
Uuuuuuf!

Sada te pozdravljam, jer između jabuke, jogurta, pive, prve litre vode i trećeg obroka s dnevnom dozom balastnom tvari, ne znam više što trebam, ali moram hitno u WC. Ušićarit ću par minuta istovremeno perući zube.
__________________
Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

sanna72 is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 24-05-2008   #202
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

hehe...istina!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2008   #203
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

...samo zagrljaj...



Samoća je bio jedan od osjećaja koji su često prebivali u njenom životu. Rijetki bi rekli kako je to moguće jer je uvijek bila nasmijana, okružena prijateljima i osobama koje je vole. Bila je mlada i lijepa, nikada se nije isticala u društvu i svi bi je smatrali divnom osobom i prijateljicom. Imala je svoj stav kojeg su drugi poštivali i prihvaćali ga.
Nije se pretjerano razlikovala od mnogobrojnih prijateljica i vršnjakinja. Voljela je izlaske, dugotrajne telefonske razgovore, šetnje...voljela je sve što vole mladi. No unatoče tome svemu često se osjećala usamljenom. I kada bi bila okružene prijateljima kao da bi navukla neku masku na sebe s kojom bi drugi razgovarali, a ona bi u dubini duše bila sama.

Toga dana je sjela poslije školu na klupicu u parku i značajno promatrala okolinu. Uživala je u blagom povjetarcu koji joj je lagano milovao kosu i u ugodnom mirisu svježe pokošene trave. Zrake sunca su se probijale kroz krošnje i obasjavale njeno mlado lice. Sve je djelovalo nekako idilično....i bilo je. Prepustila se čarima trenutka i uživala u njemu.
U daljini je ugledala dvoje mladih kako joj se približavaju. Iz daljine je već bilo očigledno kako su zaljubljeni i kako se drže za ruke. Promatrala ih je nekim značajnim pogledom kao da je osjetila njihovu toplinu. Čak se pojavio i osmijeh na njenom licu, bila je neopisivo sretna zbog to dvoje mladih ljudi koji se međusobno gledaju zaljubljenim pogledom i za koje u tom trenutku ne postoji ništa osim njih samih.
Kada su prošli pored nje, osjetila je neki nedefinirani osjećaj. Osjetila je neku ljubav u zraku. Vjetrovi su zašumjeli tiše, ptičice su zapjevale najljepšu pjesmu, a tratinčice su zablistale posebnim sjajem. Promatrala ih je još neko vrijeme. Gledala ih je kako se udaljavaju i kako polako nestaju iz njena vidika.
Duboko je udahnula i osjetila kako joj je jedna suza kliznula niz lice....Nije bila tužna, baš naprotiv, bila je sretna, ali je toga trenutka samo zaželjela blagi, meki dodir, zaželjela je samo zagrljaj.
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2008   #204
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

NEKI NAJLEPSI ZIVOTNI TRENUCI SU:

- Zaljubiti se.
- Smijati se od sveg srca.
- Pronaci puno mail-ova od prijatelja kad se vratis s odmora.
- Setati po nekom lijepom mjestu.
- Slusati omiljenu pjesmu na radiju.
- Probuditi se i slusati kako vani pada kisa.
- Izaci iz tusa i obrisati se u topli rucnik.
- Primiti poziv od osobe koju dugo nisi vidjela.
- Dobar razgovor.
- Pronaci novac u hlacama koje nisi obukla od prosle godine.
- Pozivi u ponoc koji traju satima.
- Smijati se bez razloga.
- Slucajno cuti da netko lijepo govori o tebi.
- Probuditi se i shvatiti da jos mozes odspavati nekoliko sati.
- Slusati pjesmu koja te podsjeca na “tu” osobu.
- Biti clan jedne ekipe.
- Prvi poljubac.
- Stvoriti novo prijateljstvo.
- Osjetiti zmarce u trbuhu svaki puta kad vidis tu osobu.
- Provesti neko vrijeme sa svojim najboljim prijateljima/icama.
- Osjetiti da su osobe koje volis sretne.
- Obuci suskavac od osobe koja ti se svidja, a da jos uvijek mirise na njegov parfem.
- Posjetiti starog/u prijatelja/icu,i vidjeti da se stvari izmedju vas nisu promjenile.
- Imati nekoga da ti kaze da te voli.…Volim te****
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2008   #205
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Dva muškarca, obojica jako bolesni zajedno su ležali u bolnici. Jedan od njih je svaki dan
imao mogućnost sedeti u svom krevetu zbog izdvajanja vode iz njegovih pluća.
Njegov krevet je stajao uz jedini prozor u sobi.
Drugi muškarac je morao stalno ležati na leđima.
Brzo su se upoznali i razgovarali po cijele dane.
Pričali su o svojim obiteljima, svojim domovima, poslu, gdje su bili u vojsci, a gdje na odmoru.
Svaki dan je muškarac koji je sjedio uz prozor opisivao drugome muškarcu stvari koje je vidio vani.
Muškarac na drugom krevetu je počeo živjeti za te jednosatne trenutke kada je njegov prijatelj sjedio
i pričao o događanjima i bojama vanjskoga svijeta. Prozor je gledao na park uz jezero s labudovima.
Guske i labudovi su se igrali u vodi, a djeca su puštala svoje male čamce u vodu.
Mladi parovi su zagrljeni šetali uz cvijeće svih boja. Veliko, staro i snažno drveće je uljepšavalo okolinu,
a u daljini su se vidjela svjetla grada.
Kada je muškarac uz prozor detaljno objašnjavao sve to, njegov je prijatelj na drugom krevetu zatvorio oči te zamišljao sve te slikovite prizore.
Jednoga dana mu je muškarac uz prozor opisivao paradu, koja se kretala uz jezero.
Bez obzira što njegov prijatelj nije čuo tu muziku, on ju je vidio u svom umu.
Tako su prolazili dani i tjedni...Jednoga jutra jutarnja sestra je donijela vodu za umivanje
i uz prozor pronašla tijelo muškarca koji je u snu mirno umro. Bila je tužna i pozvala je medicinsko osoblje
koje je tijelo odnijelo van.Odmah kada je to bilo moguće, drugi muškarac je zamolio da ga pomaknu uz prozor. Sestra mu je sa zadovoljstvom udovoljila, pobrinula se da se udobno namjestio te ga ostavila samog.
Uz veliki napor podigao se polako na laktove kako bi po prvi puta ugledao vanjski svijet.
Konačno je imao priliku sam uživati u vanjskim ljepotama. Pogledao je kroz prozor i ugleda prazan zid.
Muškarac je pitao sestru koji je to bio razlog da je pokojni prijatelj tako lijepo opisivao stvari u vanjskom svijetu. Sestra mu je rekla da je bio slijep i da nije mogao vidjeti zid koji je stajao ispred prozora.
Reče: »A, možda je htio usrećiti vas?«
Epilog: Neizmjerna sreća leži u usrećivanju drugih, bez obzira na naše uvjete.
Podijeljena tuga se raspolovi, a kada dijelimo sreću ona se podvoji.
Ako se želiš osjećati bogatim tada prebroji stvari koje ne možeš kupiti novcima.
»Danas je dar, zato se zove sadašnjost«.
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2008   #206
Beba
Srećno zaljubljena
Početnik
 
Beba's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Beograd
Godine: 42
Posts: 417
Default

Znas li sta mi je bila prva asocijacija posle citanja? Film 'The Bucket List'...
Poucno...nema sta

__________________

...
Sta to ima u ljudima tuzno
da ulaze u tudje zivote...
Beba is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2008   #207
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

zaista poucna prica....
  Reply With Quote
Old 09-07-2008   #208
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Ne zaboravi lijepe dane

Kad se umoran sukobljavaš sa svojom okolinom i više ne znaš šta da radiš,
kad osjetiš da si smrtno nesretan, sjeti se lijepih dana kad si se smijao, plesao,
kad si prema svakome bio srdačan, bezbrižan kao dijete.
Ne zaboravi lijepe dane!

Kad se nebo smrači i sakrije svaki trag svjetla, kad je tvoje srce
potpuno neraspoloženo, možda i puno gorčine, kad ti se čini da su
slomljene sve tvoje nade u novu radost i sreću, potraži brižno lijepe dane
u svom sjećanju. Dane kad je sve bilo dobro, kad na nebu nije bilo ni oblačka,
kad si uza se imao nekoga i kad si se uz njega osjećao kao kod kuće,
kad te oduševljavao onaj koji te sada razočarao - možda i prevario.
Ne zaboravi lijepe dane!

Jer ako njih zaboraviš, oni se više neće vratiti!
Ispuni glavu radosnim mislima, srce pomirljivošću, dobrotom,
radošću, ljubavlju, a usta osmjehom - i sve će opet biti dobro.

Phil Bosmans
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2008   #209
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Stiglo mi na mail,pa da podijelim sa vama:

Jednog dana, miš je gledao kroz pukotinu na zidu farmera i njegovu ženu kako otvaraju neki paket.

Kakvu hranu bi to moglo sadržavati? Pitao se. Ali kad je otkrio da je u pitanju mišolovka, bio je užasnut.

Trčeći kroz dvorište farme upozoravao je ostale vičući: " U kući je mišolovka! U kući je mišolovka!"

Kokoš, kvocajući i čeprkajući, podigne glavu i kaže: "Gospodine Miš, to je ozbiljan problem za tebe, ali nema baš nikakve posljedice po mene. Ja se zbog toga ne mogu uzrujavati."

Miš se okrene prascu i vikne: "Mišolovka je u kući! MIšolovka je u kući!"
Prase je suosjećalo, ali reče: "Vrlo mi je žao, gospodine Miš, ali ja tu ne mogu ništa učiniti osim moliti. Budi siguran da si u mojim molitvama."

Miš tada krene prema kravi: "Mišolovka je u kući! MIšolovka je u kući!"
Krava reče: "Oh, gospodine Miš, žao mi je zbog tebe, ali s mog nosa neće faliti koža."

Tako se miš vratio odbijen pognute glave u kuću kako bi se sam suočio s farmerovom mišolovkom.

Te noći začuo se čudan zvuk u kući - kao zvuk kad mišolovka uhvati svoj plijen.
Farmerova žena požurila je vidjeti što se uhvatilo. U mraku nije vidjela da je mišolovka uhvatila rep otrovne zmije. Zmija ju je ugrizla. Farmer ju je brzo odvezao u bolnicu i kući se vratila s vrućicom.

Znamo da se vrućica liječila svježom kokošjom juhom, pa je farmer zaklao kokoš.

Ali bolest njegove žene se nastavila pa su je došli posjetiti prijatelji i susjedi.
Da bi ih nahranio, farmer je izmesario prase.

Farmerova žena, nažalost, nije se oporavila, umrla je.
Došlo je toliko ljudi na njen sprovod, da je farmer morao zaklati i kravu kako bi osigurao dovoljno mesa za sve njih.
Miš je to sve gledao s velikom tugom kroz svoju pukotinu na zidu.

Zato, kad idući put čuješ da se netko suočio s problemom i misliš da te se to ne tiče, sjeti se - kad je jedan od nas ugrožen, svi smo u opasnosti.
Svi smo umješani u to putovanje zvano "život". Moramo paziti jedni na druge i ponekad napraviti dodatan trud da ohrabrimo nekog od nas.

POŠALJI OVO SVAKOME TKO TI JE IKAD POMOGAO I NEK ZNAJU KAKO SU VAŽNI.
SJETI SE, SVATKO OD NAS JE BITNA NIT U TAPISERIJI DRUGE OSOBE;
NAŠI ŽIVOTI SU ISPREPLETENI S RAZLOGOM.
Jedna od najboljih stvari koja se veže uz ovaj svijet je prijatelj
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2008   #210
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Poučna priča

Zivio jednom jedan bracni par koji je imao dvanaestogodisnjeg sina i jednog magarca.
Odlucili oni malo putovati, raditi i upoznati svijet i tako krenuse na put. Kad su dosli u prvo selo ljudi su komentirali: " Pogledajte vi ovog neodgojenog djecaka. On sjedi na magarcu dok njegovi siroti stari roditelji vuku magarca".
Zena tada rece muzu: "Necemo dozvoliti da ljudi tako lose pricaju o nasem sinu". Muz je skinuo dijete s magarca i sam sjeo na njega.

Kad su dosli u drugo selo ljudi su mrmljali: "Pogledajte ovo, sram nek bude ovog covjeka kad pusta da mu zena i dijete vuku magarca dok on sjedi".
Odlucili oni da ce zena sjesti na magarca, a muz i sin ce drzati uzde.
Dosli oni tako i u trece selo gdje su ljudi ponovo komentirali: "Jadan covjek! Cijeli dan je radio, a zena mu je sjela na magarca. I jadan sin! Tko zna sto ga sve ceka s takvom majkom".

Tada odlucise da se svo troje popnu na magarca i nastave put.
Kad su dosli do slijedeceg sela culi su mjestane kako komentiraju da ce jadnom magarcu puknut ledja zbog prevelike tezine. I tada oni svo troje sidju dolje i odlucise hodati pored njega.

Kad su prolazili kroz slijedece selo, nisu mogli vjerovati komentarima ljudi koji su im se smijali:"Pogledajte ove tri budale... hodaju, a imaju magarca koji bi ih mogao nositi.

POUKA :
Uvijek ce te kritizirati i pricati lose o tebi sto god ti napravio.... tesko je svima ugoditi, a i tesko je pronaci osobu kojoj ces biti dobar upravo takav kakav si.
Pusti selo neka prica...

Pjevaj, smij se, plesi, ljubi i uzivaj u svakom trenutku svojeg zivota...

Ako na svom putu do cilja budes zastajkivao da kamenom gadjas svakog psa koji na tebe zalaje ... nikad neces stici do cilja..(Dostojevski)
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2008   #211
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Volim ljude

Volim ljude koji oko mene žive. Volim radost jer tako radost dolazi k meni. Volim prijateljstvo i tako berem zvijezde, a dan mi je pun blaženstva.

Mogu biti bez ičega, i opet u svemu uživati. toliko je toga - dok gledam male stvari i male, jednostavne ljude. nailazim na tolika uzbuđenja. Otvorenih i zatvorenih očiju otkrivam tolika čudesa. U svim stvarima leži sjećanje na "izgubljeni raj". Umijeće je života moći ovo uvidjeti. Znam da nije lako doći u nebo, ali znam i to da je nemoguće živjeti ako nebo ne dođe k meni. Nebo je tamo gdje su ljudi prijatelji i gdje se dobrota radosno prenosi od ruke do ruke.

Ali, na svakom nebu ima i oblaka. Nisam uvijek raspoložen. prijateljstva se troše kao suhe šljive. Ni to ne bi smio biti nikakav problem. Zbog toga se ne bih trebao žalostititi. Prijateljstvo kao suha šljiva - polijem li vodom - nabubrit će.

Život je bujna pustolovina s Bogom i ljudima u svijetu svjetla i tame. Ne želim biti ni heroj ni mučenik, nego samo mali kobold koji bere zaboravljeno cvijeće i smije se velikanima svijeta koji sjede u svojim naslonjačima bogatstva i moći.

Volim ljude koji oko mene žive. Volim radost jer tako radost dolazi k meni. Volim prijateljstvo i tako berem zvijezde, a dan mi je pun blaženstva.


Phil Bosmans
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2008   #212
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Šoljica čaja
Nanin japanski učitelj iz Meiji perioda (1868-1912), primio je sveučilišnog profesora na razgovor o zen učenju. čim bi Nanin započeo neku temu, profesor bi ga prekinuo riječima:
– To znam, to mi je poznato....
Potom Nanin iziđe kako bi pripremio čajnu ceremoniju. Šoljicu svog gosta Nanin je napunio do vrha i nastavio točiti dok čaj nije počeo curiti preko ruba šoljice. Profesor je promatrao kako čaj curi preko ruba šoljice i povikao:
- Prepuna je! Više ne može stati u nju!.
– Baš kao ova šoljica i ti si ispunjen vlastitim mislima i predasudama. Kako ti mogu pokazati zen, ako prvo ne isprazniš vlastitu šoljicu? - odgovori mu Nanin.
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #213
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

"...Kad bi naše prijateljstvo ovisilo o vremenu i prostoru, onda bismo, svladavši vrijeme i prostor, upropastili i naše bratstvo! Svladamo li prostor, ostaje nam samo OVDJE. Svladamo li vrijeme, ostaje nam samo SADA. Zar ne misliš da ćemo se na tom putu, između Sada i Ovdje, ipak povremeno susretati?..."

Richard Bach
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2008   #214
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by sanna72 View Post
"...Kad bi naše prijateljstvo ovisilo o vremenu i prostoru, onda bismo, svladavši vrijeme i prostor, upropastili i naše bratstvo! Svladamo li prostor, ostaje nam samo OVDJE. Svladamo li vrijeme, ostaje nam samo SADA. Zar ne misliš da ćemo se na tom putu, između Sada i Ovdje, ipak povremeno susretati?..."

Richard Bach
Ne slazem se sa ovim Richardom. Ako se savlada prostor ne ostaje samo OVDJE vec ostaje SVUDA, a ako savladamo vrijeme ne ostaje SADA nego UVIJEK.

Izgleda da mu fizika slabo ide . Nek se on drzi svog galeba i neka manje filozofira.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 03-09-2008   #215
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Svaki dan sunce

Svaki dan prihvatiti novi dar, kao poklon, i ako je moguće, kao blagdan. Nemoj izjutra ustajati prekasno. Pogledaj se u ogledalo i nasmij se najprije samome sebi. Reci samome sebi "dobro jutro!", onda češ naučiti da to kažeš i drugima.

Znaš koji je "začin suncu?" Ako ovo znaš, moći češ ga i sam načiniti isto tako dobro kao i svakodnevno jelo.

Uzmi jednu veliku porciju dobrote i dodaj normalnu šaku strpljenja - strpljenja sa sobom i drugima. Ne zaboravi mrvicu humora za probavu neuspjeha. Umiješaj mjericu radosti u poslu, sve ovo prelij smiješkom i svaki ćeš dan imati "SUNCE"!

Phil Bosmans "Živjeti je radost"
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 03-09-2008   #216
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

S tugom
S Tugom jednostavno treba znati.
Tuga je kao starica koja prodaje karanfile po gostionicama, samo se uporno moraš praviti da je ne primjećuješ pa će se kad tad okrenuti i otići, iako ti se u prvi mah čini da će zauvijek cviliti kraj stola.
I pazi...
Pokloniš li joj samo mrvicu pažnje neće se smiriti dok ti ne uvali čitavu košaru.
I onda si gotov.
Jer Tuga nikada ne zaboravlja lica galantnih mušterija.
I nikad te više neće zaobići.
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 03-09-2008   #217
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Ne slazem se sa ovim Richardom. Ako se savlada prostor ne ostaje samo OVDJE vec ostaje SVUDA, a ako savladamo vrijeme ne ostaje SADA nego UVIJEK.

Izgleda da mu fizika slabo ide . Nek se on drzi svog galeba i neka manje filozofira.
Ne slazem se sa ovim Adnanom. Ako se savlada prostor,ostaje nam ga toliko da samo mi u njemu mozemo stati,znaci samo OVDJE. A ako savladamo vrijeme ne ostaje UVIJEK nego SADA.Vremena nema.Zivimo samo taj tren.
Ajnstajn i ti.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2008   #218
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

cccccc..... da ti nije mene nikad ne bi zapamtila drugi Newtonov zakon a ti tako.

Ako savladas prostor onda vladas prostorm tj mozes da budes gde hoces a ako savladas vrijeme onda si gospodar vremena, mislim to ti ide zajedno, ako savladas jedno savladao si i drugo. Mozdo to Fiko jos nije predavao, strpi se malo.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2008   #219
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Ne slazem se sa ovim Richardom. Ako se savlada prostor ne ostaje samo OVDJE vec ostaje SVUDA, a ako savladamo vrijeme ne ostaje SADA nego UVIJEK.

Izgleda da mu fizika slabo ide . Nek se on drzi svog galeba i neka manje filozofira.
Einstein , on je Pilot, Pisac i pomalo FILOZOF a ne FIZICAR !
mada mu je i ta Fizika trebala oko letenja
sto "ti" rece sve je relativno
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2008   #220
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Quote:
Originally Posted by sanna72 View Post
S tugom
S Tugom jednostavno treba znati.
Tuga je kao starica koja prodaje karanfile po gostionicama, samo se uporno moraš praviti da je ne primjećuješ pa će se kad tad okrenuti i otići, iako ti se u prvi mah čini da će zauvijek cviliti kraj stola.
I pazi...
Pokloniš li joj samo mrvicu pažnje neće se smiriti dok ti ne uvali čitavu košaru.
I onda si gotov.
Jer Tuga nikada ne zaboravlja lica galantnih mušterija.
I nikad te više neće zaobići.
Sano,ovo je pravo lijepo receno.
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
caj, ili, kahvu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:46. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)