SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 19-12-2008   #1
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default Licnost koja je obelezila proslu godinu

Ko je ta licnost koja je po vama obelezila proslu godinu, po kojoj licnosti ce se ona pamtiti? Iz bilo koje sfere. Ja bih izdvojio 3. Obamu, predsednika SAD, iz polja politike. Sto se muzike tice to je definitivno Tose Proeski po mojem misljenju. A kada se radi o sedmoj umetnosti, to je Heath Ledger.

Da cujem vasa misljenja?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 19-12-2008   #2
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Pa na prvo mesto Obama jer ne samo da je obelezio ovu godinu vec je i samim njegovim izborom napravljen presedan u celokupnoj Americkoj(citaj svetskoj) istoriji.

Na drugo mesto bih stavio onog Irackog novinara koji je kondurama gadj'o onu dzukelu od Busha!

Sto se tice umetnika glas bi dao nasem Mirzi Soljaninu jer stvarno me je prijatno iznenadio i svojim nastupom i svojom pesmom.
  Reply With Quote
Old 19-12-2008   #3
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Dzekivoc Nermin,za rad u ucenickom parlamentu gimnazije.
Ako se stvarno baci u politicke vode jednog dana,ko sto prica, imace glas od mene!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #4
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Dzekivoc Nermin,za rad u ucenickom parlamentu gimnazije.
Ako se stvarno baci u politicke vode jednog dana,ko sto prica, imace glas od mene!
ohoho jos jedan glas salim se,.

ja bih pomenuo 3 Sjenicaka koja su prosle godine kvalitetno promovisala Sjenicu, Asmir Kolasinac, Damir Rastic i trener KK Sjenica Meaz Zenovic....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #5
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Dzekivoc Nermin,za rad u ucenickom parlamentu gimnazije.
Ako se stvarno baci u politicke vode jednog dana,ko sto prica, imace glas od mene!
Samo mala ispravka,ja sam Dzeko,ne vise Dzekovic...
U politicke vode bez tebe i Ilde, nikako...
U cetvrtak mi je ona toliko nedostajala, a tebe kao da nije bilo izgleda zbog hormona (lekcije koje si ucila, da drugi ne pametuju zasto zbog hormona), tako da sam skoro bio vezanih ruku. Ja sam navikao da saslusam sve, bilo da se slazem sa njihovim misljenjem ili ne,ipak ih postujem, pa su se toliko bili opustili u praznoj prici. Ilda da je bila tu, rekla bi im "sedite tu i cutite" sto mi je stvarno u jednom trenutku i trebalo.
Uglavnom, hvala ti sto si mene izabrala, mada vidim po malo ironije u svemu ovome.
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #6
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
ohoho jos jedan glas salim se,
nema sta da se salis...
to ti je tako, ti si privukao Ensara,ja Validu...
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #7
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Zrno po zrno pogaca ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #8
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Ha-ha! Sad ce bit ti mene privuk'o!
E,cuti tu,da znate dragi moju forumasi,kako se prekjuce nermin snasao sa prvakinjama i drugakinjama na parlamentu! Rastrgose ga zamalo! (hihihihi)
Mene,futu,bi sramota,zabila glavu u hemiji,demek ucim!

Imam jos fore da predlazem licnosti godine?!
Pa eto da ne zaboravim nase tenisere!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2008   #9
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Nesumnjivo je da je Barack Obama licnost koja je obeljezila ovu godinu. O njemu ce istorija tek pisati ( a bogami i Borichi )
Pored njega, htjeo bih da napomenem jos dvojicu koji su po meni takodje napravili presedan ove godine i samim tim usli u istoriju ,ali sporta.
Radi se o atleticaru iz Jamajke, Usain Bolt-u koji je na olimpijskim igrama ove godine osvojio 3 zlatne medalje i postavio svetske rekorde na 100 i 200 metara koji ce, vjerujem, dugo ostati netaknuti.
I naravno, Americki plivac, Michael Phelps, koji je oborio rekord jos iz davne 1972 godine osvojivsi 8 zlatnih medalja i tako usao u istoriju sporta
Od dogadjaja koji su obeljezili ovu godinu treba izdvojit hvatanje Radovana Karadzica i smrt covjeka koga su svi voljeli. Covjeka koji je imao najljepsi glas i koji je svojom pjesmom ujedinjavao sve narode bivse Yuge, Tose Proeski
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2008   #10
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Nesumnjivo je da je Barack Obama licnost koja je obeljezila ovu godinu. O njemu ce istorija tek pisati ( a bogami i Borichi )
Pored njega, htjeo bih da napomenem jos dvojicu koji su po meni takodje napravili presedan ove godine i samim tim usli u istoriju ,ali sporta.
Radi se o atleticaru iz Jamajke, Usain Bolt-u koji je na olimpijskim igrama ove godine osvojio 3 zlatne medalje i postavio svetske rekorde na 100 i 200 metara koji ce, vjerujem, dugo ostati netaknuti.
I naravno, Americki plivac, Michael Phelps, koji je oborio rekord jos iz davne 1972 godine osvojivsi 8 zlatnih medalja i tako usao u istoriju sporta
Od dogadjaja koji su obeljezili ovu godinu treba izdvojit hvatanje Radovana Karadzica i smrt covjeka koga su svi voljeli. Covjeka koji je imao najljepsi glas i koji je svojom pjesmom ujedinjavao sve narode bivse Yuge, Tose Proeski
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
godinu, koja, licnost, obelezila, proslu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tema koja nije bitna, ali da imate (sta) da citate... iSelektor Deo za probe i testiranje foruma 20 28-06-2010 21:21
Muska imena koja vam se svidjaju... STRANAC Ovo i ono 164 28-02-2010 00:11
Za Godinu Dana Postojanja, Osam Meseci U Vlasti Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 4 31-03-2009 04:55
Kolumna - Spomenik Kulturi koja nestaje Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 18 31-10-2008 21:40
Zenska imena koja vam se svidjaju... STRANAC Ovo i ono 168 09-09-2008 11:25


All times are GMT +2. The time now is 14:20. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)