SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ljubav i ...još po nešto ...ne postoji ljepša stvar na ovom svijetu... Love is like snow...

Reply
Old 20-12-2009   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Da li je seks na prvom sastanku ok



Upoznali ste se, izašli na piće, poljubili, a onda… došlo je vreme i za "ono", ili još nije?

Kada je pravi trenutak za odlazak u krevet sa osobom koja vam se dopada? Posle prvog poljupca? Nakon sedam ili mesec dana? Da li je stih: "sreća je lepa samo dok se čeka" - činjenica ili gubljenje vremena?

Ne postoji odgovor na ova pitanja jer je svaka veza priča za sebe i pravila ne postoje. Jedino što možete je da obratite pažnju na neke signale koji vam mogu biti od pomoći.

Ako vaš partner insistira na seksu i svaki trenutak koristi da vas nagovara, ne bi trebalo da popustite. Takvo ponašanje svojstveno je osobama koje nakon odlaska u krevet ubrzo "dižu sidro".

Isto vas čeka i ako vam predlaže viđanje isključivo na mestima na kojima ćete biti sami - njegov ili vaš stan, putovanje, šetnje u prirodi… Zato vi predlažite mesta na kojima ima puno ljudi, kao druženje sa prijateljima, odlazak u restorane i kafiće - ako je vašem partneru tada dosadno ili traži izgovor da se ne pojavi, onda je reč o osobi koja želi samo "ono". Da li ćete mu ispunitio želju ili ne, zavisi od vas.

Ponekad nije loše započeti vezu seksom jer je to dobar pokazatelj vredi li se dalje truditi. Dešava se da nakon dubljeg emocionalnog vezivanja seks bude loš i da "sve padne u vodu". Seks je važan deo zajedničkog života i dobro je na vreme videti koliko se slažete na tom polju.

Pojedine osobe, češće su to žene, odlažu intimne situacije da ne bile "laka roba". Ima u tome logike, ali ako su izabrale pogrešnog partnera "loš glas" im ne gine bez obzira na sve. Muškarac koji "prepričava" u isto vreme i preuveličava. Kako da ga prepoznate? Pa, verovatno će i vama, već na prvom sastanku, opisati neku svoju ludu noć.

Ima i onih koji se stide svoga tela i zato ne pristaju na seks dok se potpuno ne opuste. Međutim, ako je partner pokazao želju za vama to znači da mu vaše mane ne smetaju, štaviše, uzbuđuju ga. Dakle, opustite se i pobacajte sve sa sebe, jer je i samopouzdanje afrodizijak.

Bilo da se "predate" nakon prvog poljupca ili tek kada vas zaprosi, obavezno koristite kondom!
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM





Last edited by iSelektor; 21-12-2009 at 00:17..
STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 21-12-2009   #2
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ne samo da je OK vec je i pozeljan, ko zna hoce li biti drugog puta ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2009   #3
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Eh Tahirovce....

bez komentara....
tidza is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2009   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Slazem se sa Reskom u svakom slovu...
I predlazem obostranu inicijativu ka istom,jer postoji sansa da se jedno zamori ili da se oseca manje bitnim i vaznim te bi u tom slucaju moglo da dodje do "promasaja" sto bi u svakom slucaju moglo biti lose za obe strane...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #5
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Ne vidim po chemu je devojka koja je spavala sa dechkom na prvom sastanku mnje vredna od dechka koji je nije to trazio od nje na prvom sastanku,ja mislim da sam sve rekla sa ovim

__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
prvom, sastanku, seks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:04. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)