SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ljubav i ...još po nešto ...ne postoji ljepša stvar na ovom svijetu... Love is like snow...

Reply
Old 08-12-2009   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Astrologija i seks: sta vas ceka u krevetu?

Astrologija i sex: sta vas ceka u krevetu?
Svi pripadnici Zodijaka u određenom životnom dobu dostižu zenit seksualne zrelosti i tada su najbolji ljubavnici. Otkrijte kakva vas perspektiva u seksu očekuje sa osobom za koju ste zainteresovani.



OVAN
Pripadnici ovog znaka zrače neverovatnom seksualnošću, impulsivni su i puni energije. Dopadaju im se "varijante za jednu noć" ili divlji seks na brzaka u nekom skrivenom uglu, čak i tamo gde postoji opasnost da će biti otkriveni. Što su napetiji i opterećeniji problemima, strastveniji su u krevetu. Ovnovi ne znaju za predigru, umeju da budu veoma grubi kad su u ljubavnom zanosu. Ako niste spremni za takav odnos, klonite ih se dok su u mlađim godinama, jer su tada u punoj snazi. U zrelim godinama postaju umorni, seksualni nagon im je slabiji, ali i tada su više koncentrisani na fizičku nego emotivnu stranu odnosa.

BIK
Ovo je najsenzibilniji znak u Zodijaku, pun erotskih želja i uvek spreman za seks. Bikovi su veoma stidljivi, ali ostavljaju utisak smirenih osoba, sigurnih u sebe. Zbog povučenosti, u mladim godinama uglavnom su usmereni na proučavanje tela partnera i njegove reakcije, a tek posle tridesete dolazi do izražaja njihov urođeni seksualni potencijal i počinju na pravi način da uživaju u vođenju ljubavi. Osvojiće vas prijateljskim pristupom, zavodničkim pogledom i nežno će vas odvući u krevet. Imaju neverovatnu moć zapažanja, izoštrena su im ćula mirisa, ukusa i dodira, ali uprkos suptilnom pristupu - prvenstveno misle na sebe.

BLIZANCI
Ne drži ih mesto, stalno lutaju i teško ostvaruju stabilnu vezu. Stav prema seksu kod Blizanaca se menja tek u srednjim godinama, kada postaju zreli i vrlo posvećeni ljubavnici. Veoma su maštoviti, osetljivi i uvek im je stalo da do detalja otkriju u čemu uživa njihov partner, ali će mu obavezno staviti do znanja i šta oni vole. Blizanci su u stalnom strahu da će biti odbijeni, pa izokola predlažu eksperimentisanje u seksu, a u slučaju da partner ne pristane na to, pokušaće da ga ubede da je reč o nesporazumu. Večiti su adolescenti, pa će se i u četrdesetoj ponašati kao da su u prvoj mladosti. Vrcavog su uma i partneru stalno priređuju iznenađenja.

RAK
Romantični, maštoviti i strastveni, Rakovi se bez ostatka predaju voljenoj osobi. Posle erotske igre ostaju pripijeni uz partnera, jer im je veoma bitno da posle ljubavnog čina osete bliskost i sigurnost, što im često više znači od samog seksa. Pripadnicima ovog znaka potrebno je mnogo vremena da izađu iz svoje ljušture i krenu u osvajanje osobe koja im se dopada, a to čine tek kada su sasvim sigurni u uspeh. Potreban im je stalan partner kojem će pružiti potpuno zadovoljstvo i erotsko uživanje. Rakovi nešto kasnije seksualno sazrevaju, ali kad jednom osete čari seksa, postaju pravi zavisnici i teško podnose seksualnu apstinenciju.

LAV
Dostojanstveni su, puni samopouzdanja, imaju kraljevske manire, a cilj im je da potpuno potčine partnera. Galantni su i daju sve od sebe, ali isto to očekuju i od partnera. Pripadnici ovog znaka od voljene osobe očekuju da se divi njihovom seksualnom umeću: ukoliko pohvale izostanu, postaju uvređeni i hladni. Zavodljivi su i elegantni, vole da privlače pažnju svojom pojavom i godi im kad osoba pored njih izgleda atraktivno. Spremni su na razne ludosti, bez obzira na to koliko imaju godina - ukoliko će im egzibicija doneti vreli ples pod pokrivačem. Čitavog života jednako su posvećeni seksu i ugađanju partneru.

DEVICA
Niko kao oprezne i promišljene Device ne ume da sakrije emocije i strast, ali kada ih konačno pokaže, dolazi do prave vulkanske erupcije. Vole seks i uživaju u njemu, ponekad iznenade partnera, koji se do tada mogao zakleti u njihovu smernost. Device ne vole grubost, nestrpljivost i površnost. Uvek su rade da ugode partneru, bez obzira na to da li je spreman da prihvati njihove znake pažnje. Kad vole, postaju najposvećenije na svetu. Za pripadnike ovog znaka ne postoje pravila - u seksu su dobri uvek ili nikad, sve zavisi od toga da li su pronašli partnera koji im u svemu odgovara.

VAGA
Prefinjeni pripadnici ovog znaka seks povezuju isključivo sa emocijama i u intimnim momentima predaju se partneru svim svojim bićem. Svojim suptilnim, maštovitim pristupom čine čuda, nemojte se iznenaditi ako vas uzbude do krajnjih granica šapćući vam na uvo male "bezobrazluke". Ne vole usiljene i stereotipne veze, žude za slobodnom ljubavlju, ali nemaju ništa protiv da i partner razmišlja na takav način. Vage s godinama postanju pomalo lenje, pa ih je već nakon trideset pete teže "odvući" u postelju. Iskoristite u tom slučaju afrodizijak koji uvek pali - uputite im kompliment jer su veoma slabe na laskanje.

ŠKORPIJA
Izazovni, seksepilni, ali nipošto napadni, pripadnici ovog znaka vole otvoreno da pričaju o seksu, da opisuju šta ih uzbuđuje, a šta odbija. Telo održavaju u vrhunskoj kondiciji, veoma im je važan izgled, a stalo im je do toga da i njihov partner bude privlačan. Veoma su posesivni i partneru će bez ustručavanja staviti do znanja da očekuju potpunu lojalnost. Imaju vatru u srcu i strast u krvi, magnetski su privlačni, njihov moto je - sad ili nikad. Vole da eksperimentišu, za njih nema tabua. Rano upoznaju čari seksa, aktivni su u krevetu čak i u poznim godinama, vođenje ljubavi za njih je - sam život.

STRELAC
Neodoljivim šarmom, urođenim oprtimizmom i iskrenošu, Strelčevi osvajaju sve oko sebe. Rado se prepuštaju čarima erosa, fantastični su ljubavnici, vatreni, veoma maštoviti i skloni eksperimentima u krevetu, koje, međutim, nikada neće sami predložiti. Veliki su idealisti i u večitoj su potrazi za savršenom vezom zbog čega često menjaju partnere, uvereni da je svaki sledeći - onaj pravi. Do tridesete godine za pripadnike ovog znaka sve predstavlja izazov, pa se na njihovu vernost ne može računati. Preljubu smatraju "malim bekstvom od svakodnevice", ali u starijem dobu postaju mnogo privrženiji partneru.

JARAC
Ne vole da otkrivaju osećanja i strogo kontrolišu svoje ponašanje. Međutim, iza te krute spoljašnosti kriju se vatreni temperament i velika izdržljivost. Još u mladosti dolazi do izražaja njihova zavisnost od seksa, koja se sa godinama ponekad gubi na račun ambicija, posla, braka i drugih obaveza. Ipak, seks je, uz uspeh, za većinu Jarčeva najvažnija stvar u životu. Ne smete nikada kritikovati način na koji vode ljubav jer to nikada ne opraštaju. Nedostatak mašte nadoknađuju posvećenošću partneru, mada umeju da budu i sebični. Ni u poznijim godinama ne gube interesovanje za seks.

VODOLIJA
Slobodoumne, neuhvatljive i ekscentrične Vodolije iznenađuju okolinu svojim ponašanjem i stavovima, a u krevetu su takođe nepredvidive i sklone egzibicijama. Pripadnici ovog znaka veoma su duhovni, ali i te kako vode računa o telesnim potrebama. Sa njih je sve uzbudljivo i nesvakidašnje, u seksu im je najbitnija predigra, mada se spremno upuštaju u sve vrste seksi-igrica. Maksimalno uživaju dok vode ljubav, ali ponekad u tome preteraju, pa potpuno zanemare partnera. Za njih, kada je seks u pitanju, ne postoje dobri i loši periodi u životu, jednako su uspešni ljubavnici u mlađem, kao i u zrelom dobu.

RIBE
Žive za ljubav i umeju da cene ono što im pruža voljena osoba. Vrlo rano postaju zavisnici od čulnih užitaka. Kada vole, pripadnici ovog znaka pružaju partneru potpuno zadovoljstvo, a pri tom i sami beskrajno uživaju u ljubavi. Kada je seks u pitanju, za Ribe je to neodvojivi deo emotivne veze i zato se predaju bez ostatka. Veoma su vešti ljubavnici i nepogrešivo otkrivaju šta najviše uzbuđuje voljenu osobu, a spremne su na sve moguće eksperimente kako bi udovoljile obožavanom biću. To čine u mladosti, ali i poodmaklom dobu, ali povedite računa - Ribe su veoma emotivne i ne smete da ih povredite jer se u tom slučaju okreću drugom partneru.

VEST PREUZETA SA F-TON-a
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi

Last edited by STRANAC; 08-12-2009 at 16:45..
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 08-12-2009   #2
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Ja sam Skorpija i meni ko da su o meni pisali
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2009   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

izgleda vas Skorpije najbolje opisuju ovde...

a,meni nesto smutili ...

RAK
Romantični, maštoviti i strastveni, Rakovi se bez ostatka predaju voljenoj osobi. Posle erotske igre ostaju pripijeni uz partnera, jer im je veoma bitno da posle ljubavnog čina osete bliskost i sigurnost, što im često više znači od samog seksa. Pripadnicima ovog znaka potrebno je mnogo vremena da izađu iz svoje ljušture i krenu u osvajanje osobe koja im se dopada, a to čine tek kada su sasvim sigurni u uspeh. Potreban im je stalan partner kojem će pružiti potpuno zadovoljstvo i erotsko uživanje. Rakovi nešto kasnije seksualno sazrevaju, ali kad jednom osete čari seksa, postaju pravi zavisnici i teško podnose seksualnu apstinenciju.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2009   #4
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

pa dobro naravnoucenije kod tebe, ti si romanticar
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2009   #5
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Hmm ko Lava nisu pogresili, mozda malo - ali su se izvadili sa zadnjom recenicom, to je tacno isto je prvog i poslednjeg dana ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2009   #6
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default


E nije fer !

Deder nadjite nesto i za njezniji spol.

Umirem od zelje da procitam hoce li i nama "potrefit"
__________________
Love Means Never Having to Say You're Sorry
hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #7
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

To kod "lepseg pola" nema veze sa horoskopskim znakom, vec sa bojom kose ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #8
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
To kod "lepseg pola" nema veze sa horoskopskim znakom, vec sa bojom kose ...
Hajd postiraj "teoriju"Lafe
hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #9
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Teorija kaze ono gore napisano.... i ko kaze da je to za muskarce samo?
Ovo vazi za muske i zenske... sad sto istina zna nekada da bude surova i da "boli" to je druga stvar
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #10
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by hurmasica View Post
E nije fer !

Deder nadjite nesto i za njezniji spol.

Umirem od zelje da procitam hoce li i nama "potrefit"
ahbabe,jel´ se slazes da mi muski iz licnog iskustva opisujemo lepsi pol po horoskopskom znaku...???
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #11
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Teorija kaze ono gore napisano.... i ko kaze da je to za muskarce samo?
Ovo vazi za muske i zenske... sad sto istina zna nekada da bude surova i da "boli" to je druga stvar
Eh boli ,boli ,pa ti ne mogu opisat koliko

hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #12
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
ahbabe,jel´ se slazes da mi muski iz licnog iskustva opisujemo lepsi pol po horoskopskom znaku...???
Ja sam za ako se slazu moje kone sa foruma
hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #13
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Quote:
Originally Posted by hurmasica View Post
Ja sam za ako se slazu moje kone sa foruma
A što ne bi....
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #14
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by hurmasica View Post
Hajd postiraj "teoriju"Lafe
Samo ispipavam puls, ko ce se boriti za zenski rod...

Zlatko nam muske brani ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #15
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Samo ispipavam puls, ko ce se boriti za zenski rod...

Zlatko nam muske brani ....

E nemoj,eeeeeee ja sad ne smijem nista o muskima,ti me prepade sa Altancetom
Sta bi sa teorijom ?
hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #16
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Pa rekoh ti nema teorije, klasicnom provokacijom ispitujem kojA ce se prva pobuniti

Nije od strasan, ko ume da rukuje njime ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #17
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Pa rekoh ti nema teorije, klasicnom provokacijom ispitujem kojA ce se prva pobuniti

Nije od strasan, ko ume da rukuje njime ....
E suti spasio si me ,morala sam se mozda farbat
Ne bih nikom preporucila rukovati skorpijama


Enkoooo sta bi sa tvojim prijedlogom?
hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #18
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by hurmasica View Post

Enkoooo sta bi sa tvojim prijedlogom?
cekam da se organizujemo...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #19
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Quote:
Originally Posted by hurmasica
Ne bih nikom preporucila rukovati [I
skorpijama[/I][/B]


FONT]
NISI VALJDA i ti
Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009   #20
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Prije hevtu dana nakon sastanka tima,poce se jedan kolega zezati na racun jedne kolegice.
Ofarbala se ona u plavusu.On ce na to:Au sto su nekog slagali da su sve plavuse seksipilne?Na to ce ona a jeli istina da zene mogu dozivjeti vrhunac samo onda kad su malo pripite?On je pogleda i nije mu na prvi mah bilo jasno sta zeli reci.A ona brze bolje doda:Sad mi je jasno sto tvoja zena onoliko popi na proslogodisnjoj Bozicnoj zabavi.
Ja sam se ukinula od smijeha!
hurmasica is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
astrologija, ceka, krevetu, seks, sta, vas


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:24. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)