SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Old 24-06-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Stoja - Da li si za seks?!?

Stoja - Da li si za seks?!?



Obzirom da nije prošlo više od godinu dana od izlaska njenog albuma “Do gole kože”, publici nije jasno zašto se Stoja tako brzo odlučila na novi album, a Stoja to objašnjava na sledeći način:

- Pošto je postalo moderno snimati singlove, palo mi je na pamet da i ja snimim neku letnju varijantu - par pesmičica uz kojih bi publika mogla da uživa na odmoru. Ali, brzo sam odustala od tih „letnjih fazona“ koje u poslednje vreme mnogi praktikuju. Jeste moderno snimiti singl, ali moja publika zaslužuje više od toga, da je častim sa dve pesmice! Nakupilo mi se i dobrih pesama, pa nisam mogla da odolim. Sve sam završila, album treba da izađe za najdalje nedelju dana.

U poslednjem izdanju emisije Grand Parada, Stoja je premijerno otpevala jednu novu pesmu, koja je svakako šokirala publiku - Da li si za seks.


Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 24-06-2009   #2
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Pjesmu nisam slusao i nemam nameru al kako je krenula na sledecem albumu ce pjevat i sta je radila u krevetu, cccccc prvo crna pa plava pa opet crna pa silikoni.........dal je na njoj ostalo ista prirodno il je sva vestacka
Nalet naletosum sto bi rekli nasi stari

__________________
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
seks, stoja


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:29. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)