SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 13-12-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Brena protiv Cece u junu 2010 na Uscu!

Aleksandar Milić Mili tempira koncertni sudar dve najveće zvezde
Brena protiv Cece u junu na Ušću!



Ako sve bude onako kako planiraju ekipe koje brinu o karijeri dve naše najveće folk zvezde Lepe Brene i Cece Ražnatović, može se desiti da jun sledeće godine dočekamo sa dva koncerta koja će biti održana maltene u isto vreme na istom mestu.

Naime, kompozitor Aleksandar Milić Mili je predložio Breni da održi koncert na Ušću u junu, a Ceca je još prošle godine najavila novi album i koncert na Ušću za jun sledeće godine.
- Smatram da je za Brenu izuzetno mali prostor „Beogradska arena“ i želja mi je da joj ja organizujem koncert na Ušću. Prvo, ona petnaest godina nije pevala u Beogradu, a jun sam odabrao jer sam sve velike stvari uradio u tom mesecu pa bih želeo da i ovaj koncert bude baš tada - kaže Mili.
Autor dodaje da će novi album najverovatnije tada i izaći, tako da će to ujedno biti i promocija i koncert.

- Trebalo bi da do juna, po svim planovima, završimo snimanje Breninog novog albuma, tako da bi ona Beograđanima predstavila ujedno i novi, ali i album „Uđi slobodno“, kojim je napravila pravi povratak i imala izuzetno uspešnu turneju - otkriva kompozitor i kaže da mu ne smeta što neki tvrde da pesme vlasnice „Granda“ liče na Cecine.
- To poređenje mi godi. Pikaso uvek liči na Pikasa. Naravno da moje pesme uvek liče na mene, one su moj pečat - tvrdi Mili.
Do Breninog komentara nismo uspeli da dođemo do zaključenja ovog broja, ali mišljenje mnogih je da, ako do sudara zvezda dođe, to može biti i konačni pokazatelj koja od dve zvezde je i najveća u istoriji estrade.
Po procenama, trenutno je mrtva trka.


Ceca: Sve je moguće

Folk diva kaže da nije isključeno da na leto na Ušću ukrste koplja.
- Za sada ništa nisam planirala, ali nije isključeno da ću u junu imati koncert i promociju novog albuma - kaže Ceca


Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
2010, brena, cece, junu, protiv, uscu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:50. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)