SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Slike iz Sjenice svaki sjeničak ima aparat za slikanje, svaki od nas je već slikao i pravio uspomene po gradu, ovde podelite slike sa nama...

Closed Thread
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 16-02-2006   #41
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

Cucak a sta tebe interesuje.imas li ti neki predlog
mirsad is offline  
Sponsored Links

Old 16-02-2006   #42
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Mirsade stavili smo tacku na to i nije uredu da opet zapocinjemo o tome.

racun o kome smo pricali je otvoren trebo sam veceras da ga dobijem ali nisam se nasao sa covekom koji treba da mi da,tako da cu ga najverovatnije postaviti sutra vece u onoj temi o kojoj smo pricali o tome,a sto se tice tvog predloga za novu temu osmisli kako bi tacno da se zove tema i sta ce bit tacno njen sadrzaj pa cemo postaviti ili jos bolje otvori je sam(svejedno).
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline  
Old 16-02-2006   #43
anes
Gost
 
Posts: n/a
Default

prekidajte sa ovim.odoste predaleko.dobro ako ne bude modrih kad se sretnete
 
Old 16-02-2006   #44
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

A za tebe je zlatko ubijeanje bosnjaka provokacija.Halal ti bilo.
mirsad is offline  
Old 16-02-2006   #45
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

Nece anese biti modrih.Pozdrav od mirsada i ildize.
mirsad is offline  
Old 16-02-2006   #46
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Mirsade nemoj opet pocinajti o tome stvrano nije u redu da se raspravljamo oko toga,sajt je napravljen za Sjenicake i u pravu si kad kazes da nije Sjenicaka ne bi bilo ni sajta,ali sajt je zvanicno nase vlasnistvo sto neznaci da ce biti samo kako mi kazemo ali iza sajta stoji nase ime i nasa odgovornost kako ce funkcionisati..

Sjenicanka_1 je dobro rekla pusti te da zavrsimo pa onda daj te kritike, a predloge mozete davati vec sad.

strpite se malo vec sam jednom napisao evo opet najlakse je gledati sve sa strane i kritikovati,to je ono kao kad gledas utakmicu i kazem ma dodaj ovom loptu konju vidis da je u poziciji da postigne go,ali zamisli da si na mestu tog fudbalera da li uspeo da uradis to(nadam se da razumes sta hocu da kazem)..
Tahirovce is offline  
Old 16-02-2006   #47
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

Drago mi je sto si se pobrinuo za racun.Kad mislim na kulturni temu.ako se desavaju neka kulturna zbivanja(predstave KUD-a)volijo bih vidjeti na ovom sajtu.a mozda je i njima potrebna pomoc.Lijepo je vidjetu svoje obicaje,nosnju i kulturi.netreba bezati od samog sebe.I vratite onaj sajt.Nije na vama da odlucujete sta je na sajtu potrebno a sta ne.Nikog cupo nije vrijedjao.Vrejedjali su drugi,nas time sto su isbrisali ono sto je bilo.Nije niko nista izmislijo.
mirsad is offline  
Old 16-02-2006   #48
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

Ne razpravljamo se mi.Kao sto jednom rekoh sajt je i napravljen da budemo kritikovani i da kritikujemo jednidruge.A vi odma da smo kao preko nisana.Da dajemo predloge i da cujemo misljenja drugih.ali za mena brisanje svoje istorije nije u redu.Kag nezanima tema istorija nemoj da komentarise o njoj.Mene me zanimaju mnoge teme na sajtu ali mi i ne smetaju.
mirsad is offline  
Old 16-02-2006   #49
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Mirsade ne slazemo se oko toga ipak je na nama da odlucimo,jer mi snosimo odgovornost,i daj da zavrsimo sa ovom temom i raspravom o tome.Sta je sa radom KUD_a stvarno neznam o tome bi mogao Riki da nesto napise ako je u toku..
Tahirovce is offline  
Old 16-02-2006   #50
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

Kakvu odgovornost ti pominjes jeli nesto tu ismisljeno ili se neko vrijedja.Jel se vi neceg plasite.
mirsad is offline  
Old 16-02-2006   #51
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

Pominjeti ono sto je bilo je sasvim normalno.
mirsad is offline  
Old 16-02-2006   #52
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ma ne tooo da ce nas neko uhapsit,nego kolko ce sajt biti posecen o tome se radi,jer neki Sjenicaci su pokusavali sa sajtovima pa imali 3 posete dnevno od toga dvije posete sami pravili,a post o kome je rijec je istoriski a pisan je u temi aktuelno u Sjenici, ja sam cio dan po gradu(poso mi takav) veruj da niko o tome nista ne prica..i nemoj dalje o ovome dosadilo mi da pisem 10 puta jedno te isto ovo si ti napisao "Kao sto jednom rekoh sajt je i napravljen da budemo kritikovani i da kritikujemo jednidruge" SAJT JOS NIJE NAPRAVLJENNNNNNNNNNN...
Tahirovce is offline  
Old 16-02-2006   #53
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

Joj al ste dosadni vise sa tom vasom pricom o istoriji neka vam je zadrzite je za sebe. Samo nemojte vise o tome.

A mirsade ne zanima me proslost jer zelim da pravim buducnost na osnovu sadasnjosti,a sta se desilo nekad stvarno mi je zao ali sta da mu radim takav im vakat bio.



U sto se tice tema na sajtu sjenica.com u pravu si to cete vi odlucivati.



Sajt ce biti spreman uskoro, zato vas molim da se strpite i sacekate pa onda komentarisite.



pozdrav
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline  
Old 16-02-2006   #54
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

A ovo mirso, moj komsija!!!Mirso, Jale ovde, Sukin. Kako si ti, jesil sredio boravak? Poselami Ildizu
Crni Gruja is offline  
Old 16-02-2006   #55
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

Quote:
Originally Posted by mirsad
Riki je li se istorija prepricava na posijelima.Ako tako mislis onda si u zabludi.Jesu li za tebe sjenicaci(bosnjaci)domace zivotinje,pa ti tako olako "krava slomila nogu"Ja ti rekoh skoro dozovte se pameti a vi iz SDP nista.Dok je nama takvih kuku nama.A dje bi ti da se prepricava istorija u kafanu.Istorija se ne prepricava ona se prenosi na buduce generacije.Oprostiti treba ali zaboravit NIKAD.Pozdrav za cupa.


pope nezezaj majke ti ovde nije mjesto za tako nesto

svi imate svoju istoriji

nemoj da kukas bogoti rastuzices i mene rodjace

svati da ova stranica sluzi za zezanciju i druzenje

nemam nista protiv cupa ni bilo koga na ovom sajtu a ti treba da se ponasas malo demokraticniji imak si ti u evropi a mi smo jos daleko za evropom

a nista nedobijamo stim da raspravu vodimo o tome
riki is offline  
Old 16-02-2006   #56
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

sto se tice rada kuda jedinsto rad je u veoma teskim uslovima dramska sekcija neradi vec 2 godine jer zbog nedostatka para da se plati struja prostorije kuda su prazne

tamburasi svako vece vezbaju kod imka hadzica u advokatskoj kancelariji i spremaju se za jedno sjenicko krompir posijelo koje ce biti odrzano krajem mjeseca

u dogovoru sa dzemom pokusacemo da taj kulturni zivot u sjenici obogatimao bar tim sjenickim tradicionalnim igrankama jednom mjesecmo u restoranu srbija al sa pozivnicama

dom kulture vec 2 godine neradi niti se prikazuje bilo kakav film sto znaci da je kultura sjenice zamrla sto je veoma zalosno za jednu sredinu kakva je sjenica

postoji verovatnoca da ce se tokom ove godine raditi na zavrsetku zapocetok doma kulture koji vise podsjeca na betonski spomenik nego na dom

clanovi kuda jedinstvo nisu u mogucnosti da pripreme bilo kakvu predstavu niti bilo sta jer nemaju gde da je prikazu

u ovoj godini ustanovice se nagrade i veceri posveceni doaenu sjenickog pozorista i glume velikanu sjenickog pozorisnog rezisera i dugogodisnjeg predsednika kuda Jedinstvo gos.HADZI-ASIMA VRCIC da mu dragi ALLAH podari dzenet.Covjeka koji je Sjenicu zaduzijo grad i cije je ime prepoznatljivo u cijeloj zemlji
riki is offline  
Old 16-02-2006   #57
rocker011
Gost
 
Posts: n/a
Default BILO BI DOBRO ...KADA BI LJUDI JELI SAMO HRANU

Znaci sram vas bilo bas sve !

I moja baba ima svoju istoriju ali je ne namece svima.

Znaci Cupo ovaj sajt postoji da bi se druzili zezali razmenjivali i sretali i tako treba da ga shvatis, a ako zelis da pises o genocidu onda registruj svoj sajt a ljudima ZAHVALJUJUCI OVOM FORUMU daj adresu pa ko hoce neka poseti i cita.

Mirsade koliko nesto kosta je bitno samo onima koji nemaju druga posla. A najvise kosta GLUPOST!

Za urednike sajta bih rekao da grese zato sto objasnjavaju: kako, sta, za koliko, i zbog cega su usli u pricu o "Sjenica na netu" Ponasanje na forumu se zna i normalno je da postoji neko ko to prati.Znaci svaka vam cast !



Pozdrav svim Sjenicacima Dejan Velickovic
 
Old 17-02-2006   #58
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Pozdrav i tebi Dejane i drago mi je da si se oglasio i ti!



MIRSADE, posto ti je resko nekoliko puta ponavljao, ja cu ti samo jednu stvar reci.

Ne mislim ja da je ubijanje bosnjaka PROVOKACIJA, vec je provokacija cupovo cestitanje prekjucerasnjeg srpskog praznika ovde na forumu i to napisano CIRILICOM! E to je PROVOKACIJA. Procitaj jos jednom sta sam napisao pa onda se oglasi!

Tebi mirza nemam sta da kazem, moras jos mnogo slova u tastaturu da istipkas da bi mogao meni da pricas o tvojim razmisljanjima!

Tacno je da istorija ne treba da se zaboravi... za to postoje pisci i istoricari koji ce to da ovekovece negde u nekim knjigama ili cak u danasnjim nekim modernim medijima, kao server itd... ali ne ovde na forumu. Cak ce i istorija naci mesto na sajtu sjenica.com ali ne na FORUMU ovom!

Mislim da sam bio jasan sto se mene tice!

Pozzz
iSelektor is offline  
Old 17-02-2006   #59
Anonymous
Gost
 
Posts: n/a
Default

njudi neznam stvarno sta da kazem,ali se nemojte vise raspravljati o

tome,neka bude kako je odluceno i nek se stavi tacka vise o ovoj temi.

-selam svima-
 
Old 17-02-2006   #60
MadeinSanjak
Gost
 
Posts: n/a
Default

Sta je administracija htjela reci:



a) Nepricaj o genocidu, vec se sveti



b) Iako nismo naglasili ovo je forum samo za zabavu



c) Sjenica je u Srbiji i Raskoj oblasti, sve vezano za Sandzak i Bosnjake je protiv Srba i zabranjeno je pominjati na forumu
 
Closed Thread

Bookmarks

Tags
obrisane, teme


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:24. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)