SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Slike iz Sjenice svaki sjeničak ima aparat za slikanje, svaki od nas je već slikao i pravio uspomene po gradu, ovde podelite slike sa nama...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 27-01-2008   #341
unnamed
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2007
Location: ....
Posts: 100
Default

upisi u 'google': 'sjenicak pao sa drogom' i vidjet ces sta ce ti naci! a to sam nasao na stranici: www.zabranjeno-reklamiranje-te-stranice.com

p.s. UNNAMED nikad ne izmislja!!!

Last edited by Crni Gruja; 27-01-2008 at 13:55..
unnamed is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 27-01-2008   #342
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Unnamed, ta je stranica jedna od rijetkih cije je reklamiranje zabranjeno na ovom forumu, isto kao sto smo mi kod njih na sajtu, sbog toga ti je post izmijenjen.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2008   #343
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

ahahaha on ne izmislja, ali koristi opciju CRTL C - CTRL V, za to treba biti mastovit... dal to utice voda na tebe, ili onaj sajt, sa debelim sto ne moze ni patike da zapertla a zna da laje u njima!

Pozzz

Ako mislite da je informacija ne tacna, brisite je, zasto bi nekoga tamo bezveze drzali na sajtu sa laznom vesti!!!
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2008   #344
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

SA OVIM SLIKAMA U OVOJ TEMI JA SAM ZAVRSIO SA UPLOADOM SVIH SLIKA KOJE SAM POKUPIO BIO SA STARE SKRIPTE...
NAMERNO-NIJE NI JEDNA SLIKA IZOSTAVLJENA,AKO JE I NEKA IZOSTAVLJENA,ONDA JE TO NENAMERNO ILI STVAR TEHNICKE GRESKE,TE SHODNO TOME NEKA AUTORI NE ZAMERE...
svako dobro i sve najbolje..
STRANAC
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2008   #345
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

prekiporirao je vest neznam i ne zanima me odakle,ali je napisao ispod izvor blic,za tu vest culo bi se po gradu,a i proverio sam navedeni izvor -blic i nije imalo nista o tome,i obrisao post.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2008   #346
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by unnamed View Post
upisi u 'google': 'sjenicak pao sa drogom' i vidjet ces sta ce ti naci! a to sam nasao na stranici: www.zabranjeno-reklamiranje-te-stranice.com

p.s. UNNAMED nikad ne izmislja!!!

Tačno je,da kad se ukuca ovo gore što si napisao,izbaci tu stranicu,ali informaciju te vrste,i u vremenu pre 21.01.a i posle,nema ni na toj stranici!
To sa sigurnošću tvrdim,jer svaka vest koja se postavi,ostaje za duži vremenski period!

__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2008   #347
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Za vijesti takve vrste nam ne treba Blic niti bilo koji casopis jer se obicno tako nesto odmah cuje po gradu i neko od clanova foruma bi nam to preneo, prema tome suvisan je bilo kakav razgovor.
A sta je ovaj unnamed htjeo da postigne sa ovim ?
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2008   #348
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

I ja se pitam?!
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2008   #349
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Evo ja cu ti reci Elvise, hoce da reklamira tamo onaj drugi sajt... to je sve sto hoce...
Neki njihov anonimus kojih ovde ima ogromno, svi imaju drugi nick, i pokusavaju pometnju da unesu ovde... to je ta filozofija, koju nalaze ramiz i kompanija!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2008   #350
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Default

koji ramiz????
__________________
Ja volim da preteram,ne zameri,ja radim to iskljucivo iz ljubavi..
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2008   #351
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Suvisno je pricati o tome...
Kraj price i tebe!!!
Onaj sto sebe naziva tako zlatnim imenom, najljepsim imenom... koje ne zasluszuje ni kad spava!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2008   #352
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Default

ne znas o cemu pricam..pozz
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2008   #353
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sjenica – Politički život u Sjenici u znaku je međusobnih optužbi predsednika opštine Esada Zornića (kadar Ljajićeve SDP) i predsednika Skupštine Fahrudina Fijuljanina, iz Ugljaninove SDA. Inače, vladajuću skupštinsku većinu u SO Sjenica (20 od 39 odbornika) čine predstavnici SDA, koju potpomažu odbornici DSS-a i Nove Srbije. Takav odnos snaga traje od vanrednih lokalnih izbora i neuspelog opoziva predsednika opštine 2006. godine.
Politička trvenja i nesuglasice rezultirali su neusvajanjem opštinskog budžeta krajem prošle godine, a eskalirali su ekscesima poput zaključavanja kabineta predsednika opštine u koji je on na kraju morao da uđe na silu, pomogavši se, umesto ključem, udarcem ramenom o vrata…
Esad Zornić i Fahrudin Fijuljanin trenutno komuniciraju samo pisanim putem, iako ih deli samo predsoblje. Na našu konstataciju da postoji dvovlašće, predsednik SO Fahrudin Fijuljanin dodaje: „Ne, nego petovlašće“, aludirajući na suprotstavljene interese pojedinaca i stranaka. Zato je i aktuelna nevolja sa (ne)uklanjanjem otpada postala političko, a ne komunalno pitanje. S takvim zaključkom slaže se i predsednik opštine Esad Zornić:
– Vladajuća koalicija ne može da se dogovori ni o pitanju u vezi sa otpadom. Posle negodovanja građana nadležna inspekcija je zabranila odlaganje otpada na obali Uvca, kao i pokušaj otvaranja druge deponije na lokaciji Goveđak. Stoga je dobrodošao finalni planski dokument vlade o upravljanju čvrstim otpadom i izgradnji regionalnih deponija, koji predviđa da Sjenica može da pristupi regionalnoj deponiji u Novoj Varoši, Novom Pazaru ili deponiji koja bi se gradila negde oko Arilja. Pošto je izgradnja regionalne deponije u Novoj Varoši pri kraju, odavde je udaljena 42 kilometra, a druge 90 i 80 kilometara, ja sam prihvatio učešće sa još tri opštine. No, SO nikako da donese odluku o pristupanju toj deponiji. Uz direktive iz Novog Pazara, gde se uklanjanje otpada shvata i kao biznis, oni se zalažu da smeće vozimo tamo, iako u Novom Pazaru gradnja regionalne deponije nije ni započeta, a mi ni sada nemamo gde da odlažemo smeće, pa ga vozimo u Priboj, što mnogo košta – kaže za „Politiku“ Esad Zornić.
Nasuprot tome, a pozivajući se, takođe, na dokument Vlade Srbije, doduše iz 2003. godine, predsednik SO Fahrudin Fijuljanin za naš list kaže:
– Tim dokumentom predviđena je izgradnja regionalne deponije u Novom Pazaru koja bi, osim toj, služila i opštinama Sjenica i Raška. Nije tačno da je deponija u Novoj Varoši udaljena 40, već do nje ima čitavih 60 kilometara, a za svaku odluku gde otpad treba odlagati mora da postoji studija izvodljivosti i opravdanosti. Predsednik opštine u tome treba da učestvuje, umesto što podstiče nezadovoljstvo građana, kako u međuvremenu ne bi koristili ni lokaciju Goveđak a ni neku drugu na ovom prostoru.
Meštani, s kojima smo razgovarali, kažu da se boje da bi, zbog nesloge političara, Sjenica uskoro mogla da izgleda kao nedavno Napulj, gde je kriza u vezi sa otpadom eskalirala do uličnih okršaja. Da do nečeg sličnog ne bi došlo, predsednik SO je formirao krizni štab, a predsednik opštine rukovodi štabom civilne zaštite. Međutim, opet svako radi po svome – ovih dana jedan od komunalaca traži da se otpad vozi za Priboj a drugi na Goveđak. Nije, dakle, lako komunalcima, a još veća nevolja može da zadesi građane.

http://www.politika.co.yu/rubrike/Sr...Napulj.lt.html

sto ovaj novinar sere,auuu kao kad je bio mali .........

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
novinama, sjenici


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:43. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)