SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 14-05-2012   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Radovi na parkovima u Sjenici

U subotu 12.05.2012 je omladina Sjenice, speološko planinarsko društvo Zmajevac, asocijacija mladih SDA Sjenice na čelu sa direktorom ustanove za sport Mirsom Hodžićem radila na uređenju i pripremmama terena za sađenje trave u novoizgrađenom gradskom omladinskom parku u centru našeg divnog grada!



Bilo je vreme da konačno i mi dobijem mesto gde možemo da šetamo, sednemo i odmorimo. Umesto da gledamo stare oronule autobuse Austotransporta Sjenica.
Inače da dodamo da je ovo 9. akcija po redu koji obavlja Asocija mladih SDA iz Sjenice.

Izjave za naš sajt su dali su Merima Čingić, Aida Kolić, Edis Muminović i Mirso Hodžić.

Pored završnih radova na ovom parku u toku su i radovi na novom parku ispred legendarnog kafića VaVaZu (Baćo).
Cafe VaVaZu ovaj park finansira sam i poklanja sjeničanima još jedan prelijep park u centru grada!
Administracija sajta www.SJENICA.com zahvaljuje se i pozdravlja ljude koji nesebično pomažu da naš grad zablista! Da Sjenica dokazano postaje BISER SANDŽAKA!

Da je sreće da imamo više ovakvih akcija da vidimo u gradu...



Pozivamo sve ljude dobre volje, koji imaju želju da učinimo Sjenicu još ljepšom, koji rade na tome, i koji su radili na tome, neka nam pišu rado ćemo objaviti te slike, snimke ili vijest!


Izvor: SJENICA.com
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-05-2012   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

svaka cast,pohvala za omladinu...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2012   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Grad treba da nagradi ovu omladinu, ako ne moze vise jednim izletom na Zlatibor moze da ih casti ... Bus do Zlatibira, sokic i sendvic nije neka investicija ali znacice omladini ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2012   #4
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

svaka im cast, divno je videti ovakve omladinske akcije
resko, slazem se sa tobom, secam se koliko puta smo mi kao omladinci izvodili akcije posumljvanja, i sl. uvek su nam obecavali neke ekskurzije, a ni jednodnevni izlet nismo dobili...
bolje da su cutali, nego sto su nas lagali, svesni smo bili praznih obecanja, bez obzira mi smo se masovno odazivali...
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2012   #5
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

ja sam isao na dubinje da vadim krompire pa ne dobih ni kilo krompira...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
parkovima, radovi, sjenici


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:44. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)