SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mediji tv, radio i ostali mediji iz sjenice. prijem kanala, emitovanja itd...

Reply
Old 28-05-2008   #1
sultan
Gost
 
Posts: n/a
Default Carter: Izrael Ima 150 Atomskih Bombi

"Nema razloga za takav odnos prema tome narodu. Većina porodica u Gazi jede jedan obrok dnevno", kazao je Carter povodom blokade.
Bivši američki predsjednik Jimmy Carter izjavio je za londonski The Times od ponedjeljka da Izrael posjeduje 150 komada nuklearnog oružja, čime je prekinuo decenijama dugu šutnju izraelskih čelnika o nuklearnom arsenalu njihove zemlje.


Izrael do sada nije poricao ni potvrđivao procjene stranih stručnjaka da ima nekoliko stotina atomskih bojevih glava.


U izvještaju Timesa navode se riječi bivšega američkog čelnika, dobitnika Nobelove nagrade za mir, koji smatra kako Sjedinjene Države treba da vode direktan dijalog s Iranom kako bi uvjerile tu zemlju da odustane od nuklearnog programa.


"Moramo razgovarati s Iranom sada, upoznati ga s beneficijama i, s druge strane, zaplašiti u slučaju nastavka nuklearnog programa", kazao je Carter.


On je izraelsku blokadu pojasa Gaze označio kao "jedan od najvećih zločina prema ljudskim pravima koji se trenutno događa na zemlji".


Također je rekao kako je "zbunjujući" potez Evropske unija da propusti podržati palestinsku stvar.


"Nema razloga za takav odnos prema tome narodu. Većina porodica u Gazi jede jedan obrok dnevno", kazao je Carter povodom blokade uvedene otkako je Hamas u junu prošle godine preuzeo nadzor nad pojasom Gaze, pobijedivši snage lojalne Fatahu.


Bivši američki predsjednik smatra da bi evropske zemlje morale ohrabriti "uspostavu vlade nacionalnog jedinstva koja bi uključivala Hamas i Fatah palestinskog predsjednika Mahmuda Abbasa".


Prvi korak ka tome bio bi prekid vatre između Hamasa i Izraela u pojasu Gaze, prenijele su agencije pisanje Timesa.

"Morali bi ohrabriti Izrael i Hamas da postignu dogovor i o razmjeni zatvorenika i, kao drugi korak, da Izrael pristane i na prekid vatre na Zapadnoj obali", kazao je Carter.
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 28-05-2008   #2
ebu_hamza
Registrovan
Početnik
 
ebu_hamza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Medina
Posts: 32
Default

Selam svima!!!

Oni ce to koristiti u "mirnodopske" svrhe, ukoliko zatreba. Mi ni malo ne sumnjamo da su Izrael i Amerika "najmirnodopskije" zemlje na svijetu. Pogledajte samo kako njihovi vojnici nemilosrdno ubijaju djecu u Palestini, Iraku, Afganistanu..... i to rade za "dobrobit" sviju nas, jer ce ta djeca sutra sigurno izrasti u teroriste....

E bas si nas "obradovo" ovom vijescu. Sad mogu mirno da spavam!
ebu_hamza is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2008   #3
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 36
Posts: 2,266
Default

Bas me potrese ova vijest...moram popit nesto za smirenje, imam brigu kako cu zaspat
__________________




Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2008   #4
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 33
Posts: 990
Default

E ovoga je mene strah zato sto ce biti velikih bolesti,rzaranja,ubijanja...sto nam nikako ne ide u korist...NIKAKO
__________________
Kod carobnog stapica nije bitna duzina vec MAGIJA

tmusa is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2008   #5
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

blizi se sudnji dan...
dan kad cemo napokon smrviti jevreje sve do jednog !!!!
uz Allahovu pomoc uspecemo u tome...
danas je antisemitizam najbolja pojava....
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2008   #6
sabina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 279
Default

steta samo sto taj antisemitizam ne pomaze Palestincima, naprotiv, njima sve gore i gore. ja sam negde procitala da kada je stvorena drzava Izrael na teritoriji Palestine, postojala mogucnost na ostane i Palestina na pola teritorije. ali Arapske zemlje naprave haos, sve ili nista. one ce podrzati Palestince u borbi. i ovo su rezultati. svi se izmakli, a nevin narod gine. bilo je zalosno gledati kako narod probija granicu ka Egiptu, da mogu doci do hrane. a Egipatski vojnici pucaju na svoju bracu muslimane. to govori o nasem merhametu.
sabina is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2008   #7
ebu_hamza
Registrovan
Početnik
 
ebu_hamza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Medina
Posts: 32
Default

Selam svima!

NeXeN-u svi se mi nadamo tome!
No gledajuci realno, mi Bosnjaci nismo u stanju sami sebi da pomognemo, a kamoli Palestincima.
Mada smo u skoroj proslosti pomagali nasoj braci u Palestini. Malo vas zna da je nekoliko Bosnjaka ucestvovalo u borbu za ocuvanje Kudsa '67. god. Cak se spominje da su oni odigrali i kljucnu ulogu u odbrani ovog svetog muslimanskog grada. Sejha Abdullah Azam (vodja afganistanskih mudzahida u ratu u kome su Afganci dotukli Ruse), opisuje ove hrabre momke nazivajuci ih "borcima sa jugoslovenskim pasosima".

Eh, epilog ove price je poenta onoga sto ti zelim kazati. Na slavlju koje su priredili arapski lideri povodom odbrane Kudsa bio je pozvan i "nas drug Tito". Arapi su bili raspolozeni pa su Titu ponudili da trazi od njih sta god hoce, a da ce se oni potruditi da mu udovolje. I Tito zatrazi da mu Arapi isporuce ovih par Hrabrih Bosnjaka, koji su istim tim Arapima pomogli u borbi protiv Zidova. I Arapi, naravno bez imalo dvoumljenja, isporuce ove momke "drugu" Titu. Nakon kratkog sudjenja, koje je predvodio Mose Pijade (inace Jevrej), ovi Bosnjaci su osudjeni na smrt strijeljanjem koje je izvrseno u Beogradu.

Brate moj, najveci krivci za stradanje Palestinaca su upravo Arapi. Palestina je okruzena sa 200 miliona Arapa, koji leze na parama, a u Gazi Palestinci umiru od gladi. Danasnji Arapi da malo ukljuce mozak, koji im je Allah dao da razmisljaju, imali bi deset puta vise atomskih bombi od Izraela.
Al' dok Arapski mozgovi miruju, Jevrejski rade, pa sad imamo u svijetu ovo sto imamo.
ebu_hamza is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2008   #8
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

da, upravo tog "naseg druga tita", iako nisam zatekao to njegovo vreme kada se "dobro" zivelo, mrzim vise nego ijednog neprijatelja danasnjice....
o cemu se radi?
radi se o tome sto je taj "drug tito" bio clan jedne od najgorih po nas muslimane organizacije "masona"...
i ne samo po nas,vec za cijelo covecanstvo...
samo u njihovom programu "sionski protokoli" mozete videti zbog cega mrzim tita i zbog cega sam antisemitist...
evo vam linka pa prosudite sami http://srpski.narod.ru/protokol.htm
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2008   #9
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 33
Posts: 990
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
blizi se sudnji dan...
dan kad cemo napokon smrviti jevreje sve do jednog !!!!
uz Allahovu pomoc uspecemo u tome...
danas je antisemitizam najbolja pojava....
Slusaj Zuga puno slusas bre ovog hodzu...ti znas da on nije citav...zna on za te velike organizacije...To ti je ko ovo kod nas u Sjenicu kad cura ima decka odma je kurva...eh a ti si se na to upeco ka kisa po prasini...NEMA TO VEZE SA MOZGOM...mozda organizacija postoji ali ako je stvarno tako velika onda znaci niko nebi mogao to da sazna pa ni nas "velecasni" hodza...oladi malo sa tim...molim te jer ja mrzim te stvari oko tih velikih organizacija,i te ostale gluposti koje nam hodza prica za nesto sto nije vezano sa veronaukom...on postao gori od Vulovica...in ne prica o politici ali samo ga taknes on zapali ko ja u pocetku sa video klipovima sa youtuba...OK?

tmusa is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2008   #10
ebu_hamza
Registrovan
Početnik
 
ebu_hamza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Medina
Posts: 32
Default

Selam svima, a posebno za Tmusu.

Mislim da si ti premlad za mene da uletavas ovako nisko i da se ovako izrazavas prema starijim osobama. Izjave poput "nije citav", mislim da ne bi trebalo da se nalaze u rjecniku jednog gimnazijalca i buduceg akademskog gradjanina.

I jos jedna stvar. Nikad nisam bio hodza, ali ne ide da ti sa 18 god. napada na nase vjerske autoritete. Ipak hodze nisu licnosti koje treba gadjati paradajizom i jajima kad ih sretnes na ulici.

A ti opet kako hoces. Tebi na obraz.
ebu_hamza is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2008   #11
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Tmusa upravu je covek,prozivas ga licno bez razloga...
Temu koju ne razumijes obidji je,nisi obavezan da das komentar u svaku temu,ni ja bas ne razumijem ovu temu zato je ne komentarisem,al eto javih se da te zamolim da ebu hamzi pozelis dobrodoslicu na nas forum a ne da ga odmah napadas......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2008   #12
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

a niste ga shvatili ljudi...
ne misli on na ebu hamzu,nego na naseg hodzu u skoli...
on nam je pricao o sionskim mudracima,mada sam ja o njima i ranije znao....
i nemam ovo misljenje samo zbog pricanja hozde,vec sam odavno upucen u njihov rad i delovanje...
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2008   #13
ebu_hamza
Registrovan
Početnik
 
ebu_hamza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Medina
Posts: 32
Default

Ok. Ako je tako izvinjavam se. Al' ipak ostaje kritika oko HODZA.
Ako imate pik na nekog "HODZU", onda to vas dvojica na samo.
A ne javno. Jer naziv HODZA obuhvata sve nase imame po Sjenici, Sandzaku i sire...
Nadam se da ce se i Tmusa sloziti sa mnom.
Ocekujem njegov post.
ebu_hamza is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2008   #14
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

onda se i ja izvinjavam Tmusi,stvarno je ga tesko svatit.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
150, atomskih, bombi, carter, ima, izrael


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:13. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)