SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 18-06-2007   #1
torcA_L3
Registrovan
Početnik
 
torcA_L3's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: Novi Pazar, ponos SandzakA
Godine: 35
Posts: 71
Default Reprezentacije

FIFA rang lista: Reprezentacija BiH na 28. mjestu

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine zabilježila je rekordan skok na rang listi Međunarodne nogometne federacije (FIFA). Zahvaljujući pobjedama nad Norveškom, Turskom i Maltom reprezentacija BiH skočila je na 28. mjesto rang liste sa 847 bodova.



U odnosu na prošlomjesečnu listu BiH je napredovala 20 pozicija. Na prvom mjestu ostala je Italija, dok je Francuska na drugoj poziciji zamijenila Brazil.



Najbolje rangirani protivnik reprezentacije BiH u kvalifikacijama za EP je Grčka na 15. mjestu. Turska je na 21. mjestu, Norveška na 36., Mađarska na 66., Moldavija na 101., a Malta na 117. mjestu



Srbija ispred nas samo 6 mjesta, jos malo pa smo ih stigli....



VOLIM TE BOSNO![B][U]



Za koga navijate vi?
__________________


Samo TORCIDA SANDŽAČKA, samo PAZAR, samo SANDŽAK, samo BOSNA!!! Allahu Ekber
torcA_L3 is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-06-2007   #2
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Veruj mi da neznam. Za Srbiju nemogu nesto da navijam, dok je bila Jugoslavija nekako sam i mogo, ali sad..... Za bosnu nemam neku naqrocitu ni volju da navijam veruj mi, neznam cak 2 igraca da nabrojim iz reprezentacije. Nebih da zvucim kao da sam se odreko necega svojeg, ali posto neznam za koga da navijam nekako mi bude drago kad svedska reprezentacija pobedi neku utakmicu. A na proslom SP sam navijao za Engleze, steta sto nisu malo bolje odigrali.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2007   #3
EneS_Bosnia
Gost
 
Posts: n/a
Default

Svaka cast Pazarac...To je pravi navijac VOLIM TE BOSNO
  Reply With Quote
Old 22-08-2007   #4
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Veceras : Bosana - Hrvatska....prijateljska ( bht1 ima na hot birt) 20 : 30 h
__________________
www.sandzak-sport.com
ado is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
reprezentacije


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:32. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)