SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Closed Thread
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 13-05-2007   #41
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ja navijam za Räikönnena, mada mi se nesto cini da auto bolje odgovara Massi. ali je dobro sto je sad malo neizvesnije, cak cetvorica imaju skoro podjednake sanse za pobedu i titulu. Videcemo danas
Crni Gruja is offline  
Sponsored Links

Old 13-05-2007   #42
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
Ove sezone nisam gledao ni jednu trku, nema Sumahera i jbg negleda mi se.........


ISTA STVAR
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline  
Old 13-05-2007   #43
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

GP Spanije



1. Massa

2. Hamilton

3. Alonso



Veoma uzbudljiva trka. Borba za prvo mesto se odigrala u prvoj krivini posle starta gde je Masa uspeo da se odbrani od napada Alonsa, Alonso je pri tome izleteo sa staze i pao na 4,. mesto. Da Kimi nije odustao zbog problema sa elektronikom Alonso bi se nasao van podijuma sto bi razocaralo njegove navijace na domacem terenu, a Ferari bi osvojio 1. i 2. mesto posto danas McLareni nisu bili dovoljno brzi. Na konferenciji za stampu se videlo da Alonso nije odusevljen svojim rezultatom, cak je i novajlija Hamilton koji vozi isti bolid kao i on bio brzi od njega. Takodje je rekao da je Masa pogresio i trebao da ga pusti u prvoj krivini dok Masa misli da je to bila borba i da je on izasao kao pobednik.



Mene je najvise odusevio Takuma Sato koji u bolidu Super Aguri koji je proslu sezonu zavrsio na poslednjem mestu stigao na cilj pre Fisikele koji vozi Renaultov bolid koji je osvojio svetsko prvenstvo prosle sezone i time osvojio prvi poen u istoriji tima.. Cestitke Satu.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline  
Old 13-05-2007   #44
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Rece ti da ce Massa da vodi cijelu trku. Da mu nisi ti neki savetnik?

Dobra je trka danas bila, vecito se neko borio za mesto. Uzbudljivu zavrsnicu su nam obezbedili Sato i Fizikela, a malo je falilo da i Coulthard padne jedno mesto nize, imao je nekih problema poslednja 3-4 kruga.
Crni Gruja is offline  
Old 13-05-2007   #45
benda
monsieur
Početnik
 
benda's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: france
Godine: 55
Posts: 141
Default F1

da napomenem D. COULTHARD mada je imao pri kraju trke velikih problema s bolidom a ipak uspeo odrzati 5 mesto ispred talentovanog ROSBERG....
benda is offline  
Old 27-05-2007   #46
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

Ekipa Meklarena zabelezila je dvostruku pobedu na trci za

Veliku nagradu Monaka koja je vozena u nedelju,

pošto je Fernando Alonso osvojio prvo, a Luis Hamilton drugo mesto.









Monaco Grand Prix:



1. F. Alonso McLaren

2. L. Hamilton McLaren

3. F. Massa Ferrari

4. G. Fisichella Renault

5. R. Kubica BMW

6. N. Heidfeld BMW

7. A. Wurz Williams

8. K. Raikkonen Ferrari

9. S. Speed Torro Rosso

10. R. Barichello Honda

11. J. Button Honda

12. N. Rosberg Williams

13. H. Kovalainen Renault

14. D. Coulthard Red Bull

15. J. Trulli Toyota

16. R. Schumacher Toyota

17. T. Sato Super Aguri

18. A. Davidson Super Aguri

19. C. Albers Spyker

Y.D. A. Sutil Spyker

Y.D. M. Webber Red Bull

Y.D. V. Liuzzi Torro Rosso









Veliki trijumf Meklarena u Monaku
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline  
Old 27-05-2007   #47
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Gledao sam trku, najdosadnija trka ove sezone. U Monaku vazi pravilo da ko prvi izadje iz prve krivine pobedi trku, jer su preticanja nemoguca ako neko ne napravi gresku. Steta sto McLaren favorizuje Alonsa jer je ocito da je mladi Hamilton brzi od njega.
adnan is offline  
Old 28-05-2007   #48
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

svake godine sve isto.trku u monaku bi trebali izbacit.na pocetku se zna ko ce biti prvi....
liliput is offline  
Old 28-05-2007   #49
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

FİA je podigla istragu protiv McLaren Mercedesa zbog toga sto sumnjaju da F.alonso i L. hamilton nisu postovali pravila trke i da tim McLarena nije dozvolio Hamiltonu da predje Alonsa.znaci za vreme trke hamilton nije uopste pokusao da predje alonsa....
liliput is offline  
Old 28-05-2007   #50
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

To je malo tesko dokazati ali je ocigledno da McLaren favorizuje Alonsa. Doduse sef McLarena Ron Denis je rekao da je pre trke odluceno ko ce da pobedi. Posle je pokusao da se izvuce i rekao da je to u cisto taktickom smislu a ne naredjenje iz tima. Hamilton je posle trke izjavio da kada se priblizio Alonsu dobio uputstvo od svog inzinjera ne da pojaca pritisak na Alonsa vec da ga smanji.



Hamilton je uvek brzi na treninzima i Q1 i Q2 ali kad je borba za pol poziciju u Q3 ga natankaju vise nego Alonsa. Zatim ga u trci uvedu u depo odmah sledeci krug iza Alonsa mada ima goriva za jos krugova da slucajno nebi pretekao. Verovatno da bi Alonsu cuvao ledja.



Iako ne navijam za McLaren Hamilton me odusevljava svojom voznjom i pravim sportskim duhom i ferplejom. On je poznat jos iz GP2 i F3 da manje trosi goriva od drugih i da mu gume duze traju nego ostalima. I ako McLaren vec favorizuje nekoga onda bi to trebao da bude Hamilton jer je i brzi i bolji covek od Alonsa, mada bi to mozda smanjilo prodaju Mercedesa u Spaniji.
adnan is offline  
Old 28-05-2007   #51
benda
monsieur
Početnik
 
benda's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: france
Godine: 55
Posts: 141
Default formula1

drago mi je sto se RENAULT polako primice....konacno su uskladili nove gume sa bolidom !
benda is offline  
Old 29-05-2007   #52
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Tog favorizovanja u timovima ima od kad i kad. Sam se secas kad su Damon Hill i Villeneuve vozili za Vilijams, Hill je bio glavni, Pa sumaher u ferrariju, pa Häkkinen kad je sa Coulthardom vozio u McLarenu.... Alonso je u McLaren dosao kao svetski prvak, i normalno da je jos prije pocetka sezone bilo odluceno da on bude prvi vozac stale. Mozda ce se predomisliti, ili ce makar dobro razmislit, u stali sta ce i kako sledece sezone.
Crni Gruja is offline  
Old 29-05-2007   #53
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ja mislim da je Hamilton toliko bolji da ce skupiti vise bodova od Alonsa, bez obzira sto McLaren favorizuje Alonsa. Da li ce biti dovoljno za titulu prvaka videcemo, verovatno hoce.
adnan is offline  
Old 27-06-2007   #54
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default Sumaher se vraca ????

Ferarijevo nezadovoljstvo sa Kimi Räikkönenom otvara vrata za brz povratak sedmostrukog svetskog sampiona Michael Schumachera, pise renomirani nemacki casopis "Auto-Motorsport".



Kimi nije ispunio ocekivanja i cak ne moze da prati Ferarijevog drugog vozaca Felipe Massu. Zbog toga Ferari vec sada trazi resenje i glasine kruze da Sumi moze brzo da se vrati i potisne Kimija kao treceg vozaca i test vozaca. Trke u Evropi koje su preostale odgovaraju Sumaheru i ako se ikada vrati u F1 to ce biti sada.



Sumaher je do sada bio veoma kategorican da se ne vrati u najbrzi cirkus. Vrijeme ce pokazati kako ce biti sada.
adnan is offline  
Old 28-06-2007   #55
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default Re: Sumaher se vraca ????

.--
suad is offline  
Old 28-06-2007   #56
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default Re: Sumaher se vraca ????

Quote:
Originally Posted by adnan
Ferarijevo nezadovoljstvo sa Kimi Räikkönenom otvara vrata za brz povratak sedmostrukog svetskog sampiona Michael Schumachera, pise renomirani nemacki casopis "Auto-Motorsport".



Kimi nije ispunio ocekivanja i cak ne moze da prati Ferarijevog drugog vozaca Felipe Massu. Zbog toga Ferari vec sada trazi resenje i glasine kruze da Sumi moze brzo da se vrati i potisne Kimija kao treceg vozaca i test vozaca. Trke u Evropi koje su preostale odgovaraju Sumaheru i ako se ikada vrati u F1 to ce biti sada.



Sumaher je do sada bio veoma kategorican da se ne vrati u najbrzi cirkus. Vrijeme ce pokazati kako ce biti sada.
ne zaboravi da je menadzer od FELIPE MASSA sin od JEAN TODT-a,i zato KIMI nece ni imati mnogo sanse protiv MASSE
suad is offline  
Old 09-07-2007   #57
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Finac Kimi Raikonen pobedio je na trci za VN Britanije. Vozač Ferarija je na stazi Silverston zabeležio drugu uzastopnu pobedu u Formula 1 šampionatu ispred dva vozača Meklarena Fernanda Alonsa i Luisa Hamiltona.
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline  
Old 09-07-2007   #58
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

Samo sacekajte kad se Alonso naljuti bice tu svasta
__________________
"Znam da nista ne znam"

Posjeti www.enes-arh.8m.net
Eko is offline  
Old 09-07-2007   #59
benda
monsieur
Početnik
 
benda's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: france
Godine: 55
Posts: 141
Default FORMULA 1

veoma interesantna trka,puno duela i priticanja...posto sam oduvek bio fan RENAULT jedva cekam trku u MADARSKU jer sam saznao da ce konacno RENAULT bolid biti spreman za bitku tj. podium...
benda is offline  
Old 05-08-2007   #60
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Konacno je Alonso pokazao kakav je (ne)sportista i necovek. Na kvaligikacijama za VN Madjarske, usao je da po poslednji put zamijeni gume. Iza njega je stojajao Hamilton i cekao da njegov klupski kolega zavrsi svoje. kada je Alonso dobio znak da moze da krene, on je podmuklo cekao jos 10-ak sekundi, kako bi stigao da na stazu izadje na vrijeme da odveze jos jedan brzi krug, ali dovoljno da Hamilton ne dobije tu sansu. Tako je preoteo pol poziciju od svojeg klupskog kolege, sto je njihovog sefa Rona Dennisa rasrdilo.

Ljuti su bili i sefovi FIA, koji su kaznili Alonsa, tako da danasnju trku on nece startovati sa prvog, vec sa sestog mesta. Takodje tim McLaren Mercedesa u ovoj trci nece dobiti poene, kako se god trka zavrsila. Tek su se sad stvari stavile na svoje mesto. Hamilton je tu pol poziciju zasluzio (priznajem iako ja navijam za Ferrari ).
Crni Gruja is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Tags
2007


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Motor godine 2007 adnan Automobili 51 15-04-2009 19:01
Slike iz Sjenice 2007 Tahirovce Slike iz Sjenice 764 27-01-2008 14:54
Budva 2007 Shele Automobili 10 12-12-2007 20:27
EUROSONG 2007. STRANAC Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 95 14-05-2007 21:24
PARLAMENTARNI IZBORI 2007 sema_bosnia Politika Sjenice 123 13-05-2007 20:43


All times are GMT +2. The time now is 03:57. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)