SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 14-07-2009   #1
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default ALTIN GRBOVIC - INTERVJU

Altin Grbovic, dobro poznato ime ljubiteljima fudbala u Sandzaku ali i van granica Srbije. Altina smo zamolili za intervju, sto je ovaj odlicni fudbaler odmah prihvatio. Altin se trenutno nalazi u svom Novom Pazaru, i sa ekipom N.Pazara krece u nove pohode.

U cjelosti vam prenosimo intervju :




SANDZAK-SPORT : Kakako ocjenjujete prethodnu sezonu, jeste li zadovoljni ?
ALTIN : Prethodna sezona nije bila na nivou kluba, koji ima tradiciju da kuci tesko gubi 1 bod, a kamoli 3..a to nam se desavalo prethodne sezone vise puta. Ali opet srecom smo ostali u ligu i okrecemo se radu za sledecu, kojoj se nadamo da mnogo bude uspresnija od prosle..



SANDZAK-SPORT : Trenutno ste u N.Pazaru, da li razmisljate da promijenite sredinu ove sezone ?

ALTIN : Treniram sa prvim timom Novog Pazara, spremam se punom parom, jer sam i bio povredjen dugo i uzeleo sam se i rada i utakmica.A bez jakih treninga nema uspeha, nema napredovanja, ima povreda. A postoji jos nekih zainteresovanih klubova za mene, zavisi sve od uslova koji mi se ponude, ako uslovi budu najbolji za mene i dalji tok moje karijere u Novom Pazaru, naravno da cu najradije ostati u svom klubu.



SANDZAK-SPORT : Nastupali ste u Rumuniji, kakva je razlika 2 lige Rumunije i ove nase 2 lige ?

ALTIN : Razlika postoji izmedju nase druge lige i druge lige Rumunije, ali ne velika, jer i kod nas ima puno kvalitetnih igraca. Ali druga rumunska liga je bolja jer se vise ulaze u fudbal u toj zemlji u globalu, nego kod nas.



SANDZAK-SPORT : Da li pratite rezultate svojih bivsih klubova, mislimo na C.Zvezdu, Radnicki i Deltu ?

ALTIN : Pratim desavanja u sva tri moja bivsa kluba i znam kakvo je stanje kod svih njih...osim FC Delte,Radnicki i C.Zvezda nisu u dobroj situaciji i naravno da mi je zao. Radnicki je na primer, kad sam ja napusti taj klub ispao iz super lige u trecu ligu zbog finansija, a Zvezdi je pretila slicna situacija isto zbog finansija, ali ipak normalno je sto se izvukla.



SANDZAK-SPORT : Ove sezone dolazi novi trener, i neka nova imena. Da li ce ekipa biti jaca od proslosezonske ?

ALTIN : Pa sutra dolazi novi trener, tako kazu da i uz njega dolaze jos par igraca koji ce pojacati klub. Pominju se Boban Dmitrovic, Stanko Svitlica, Boban Stojanovic, Bojkovic napadac. Ali dok se ne ostvari transfer ne znam koliko su pouzdane informacije u vezi tih igraca, govorim vam carsijske price.




SANDZAK-SPORT : Ko je vas idol, za koji klub vani navijate ?


ALTIN : Kao prvo nemam idola, jer vera mi ne dozvoljava to :) , a uzora u fudbalu imam, kao sto je Filipo Inzagi, David Trezege, Tjeri Anri., to su napadaci koje cenim,a navijam za Juventus od svoje desete godine do danas :)



SANDZAK-SPORT : Ima li u Sandzaku talenata za fudbal. Pratite li neke druge sandzacke ekipe ?

ALTIN : U Sandzaku ne znam, jer ne pratim puno fudbal u okolini, ali znam za Novi Pazar da ima mlade igrace koji ce sigurno ako ostanu u klubu biti nosioci igre NP, samo te momke treba dobro uputiti i dobro trenirati i ne traziti odmah od njih nesto mnogo, nego postepeno i prvenstevno da se kale na vreme i kod dobrih trenera.



SANDZAK-SPORT : Koja je generacija najvise obecavala u poslednjih 10 godina u FK N.Pazar ?


ALTIN : Po meni, generacija koja je mogla da uvede novi pazar u super ligu je kada je bio Halilagic trener i ona ekipa koju je on imao tada..Ali nazalost ta generacija je rasturena u drugim klubovima ,zbog nastale situacije u klubu prethodnih godina . Ferizovic, Semir Hadzibulic, Sead Hadzibulic, Kenan Ragipovic,(Albanija-Apolonia), Mujdragic(Albanija-Shkumbini), Trtovac(Rumunija-Gloria), Cakovic-Javor Ivanjica, Lotinac-Ofk Beograd ,Vusljanin-Jagodina, Emir Bihorac, Gurdijeljac, Poturovic, Bogucanin i ja uz njih..da smo zadrzali tu ekipu prosetali bi se ovom drugom ligom.



SANDZAK-SPORT : Kakav je nocni zivot u N.Pazaru ?

ALTIN : A sto se tice nocnog zivota u Novom Pazaru..najlepse je u svojoj avliji pa kakva god da je. A NP jos ima dusu ,ima toplinu koliko toliko koja je ostala od starih Pazaraca kojih je sve manje. Nocni zivot ,je umeren, niti je extremno do jutarnjih sati niti premalo do aksama :)
a umerenost je u svemu najbolja pa eto i u tom nasem nocnom zivotu.
A ja licno, ne posecujem diskoteke i neka slicna mesta takvim, vise sam za one opustenije varijante, prica, sedenje, pijuckanje kafe sa drustvom...a visak energije se zna na sta trosim :)





Više o temi ovde...
ado is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-07-2009   #2
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Samo da najavim, ove postove ne pise ADO, vec mu ih preuzima nas forum automatski

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2009   #3
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Lijepo je to sto saradjujete, tako i treba. Bravo za obojicu i Ado svaka cast za ovaj intervju
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
altin, grbovic, intervju


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:34. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)