SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Closed Thread
Old 18-04-2006   #1
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default Formula 1

Evo ja da pocnem:



Prema anonimnim izvorima iz Ferarija je Kimi vec prosle godine potpisao ugovor sa Ferarijem za sezonu 2007. To Kimi i njegov menadzer niti potvrdjuju niti demantuju. Mada posle posete njegovog menadzera Toyoti su spekulacije o Kimijevoj buducnosti nastavljene. Renault je izjavio da bi rado videli Kimija u svom timu i da pare nisu problem.



Prema nemackom casopisu Bild je Renault zainteresovan za Sumaherove usluge. Flavio Briatore sef tima, je izjavio da bi rado zeleo da Sumaher prica sa Renaultom pre nego sto produzi ugovor sa Ferarijem ali je njegov menadzer izjavio da ce Sumi prvo da razgovara sa Ferarijem.



Alonso je potvrdi da je potpisao ugovor sa McLarenom.



Renaultov glavni sponzor Telefonica je postavio zahtev da se zaposli spanski ili juznoamericki vozac. Tu bi mogli da dodju u obzir Montoya ili sadasnji McLarenov probni vozac Pedro de la Rosa. Renault ce doneti odluku u maju.



Sve "pozajmljeno" iz forza-motorsport.se
adnan is offline  
Sponsored Links

Old 18-04-2006   #2
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ja navijam za BMW Sauber F1 Team, mislim da su najbolji vozaci Kimi, Alonso i Sumi, u tom redosledu, a da trenutno najbolji auto ima Renault.
adnan is offline  
Old 22-04-2006   #3
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 54
Posts: 391
Default

Upravo procitah da je navodno Ferari produzio ugovor na dve godine sa Sumaherom,vredan 60 miliona funti.Po ovom ugovoru Sumi ce zaradjivati 5 miliona vise nego do sada.

Ocekivah da Sumi ode vec jednom u penziju i da pusti ove mladje da se "trkaju"kad ovi iz Ferarija jos vise ga nagradise.
joku is offline  
Old 24-04-2006   #4
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 54
Posts: 391
Default

E,ovaj Sumi je neunistiv.Svaka mu cast.A onaj Alonso je prava kukavica,vozio je dvadesetak krugova iza Sumija i nijednom nepokusa da ga pretekne i ako ima bolji i brzi bolid.
joku is offline  
Old 24-04-2006   #5
sead ljumic
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2006
Location: bec
Godine: 60
Posts: 254
Default

Sumi je zakon!

Sto bi rekli u Sjenici: macka od coveka.
sead ljumic is offline  
Old 24-04-2006   #6
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Jes da su ga stigle godine, nije vise sto je bio sto se brzine tice, al stari je to lisac, nemoze njega neko tamo dijete nadmudrit tek tako
Crni Gruja is offline  
Old 24-04-2006   #7
sead ljumic
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2006
Location: bec
Godine: 60
Posts: 254
Default

Nisu to neke godine. Evo ja sam stariji od njega pa pitajte moju zenu ko je ludji, ja il' on.
sead ljumic is offline  
Old 24-04-2006   #8
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hahahaha, nemozes to da poredis, Schumacher nije iz Sjenice, nemoze on nikad bit ludji od sjenicaka
Crni Gruja is offline  
Old 31-07-2006   #9
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 54
Posts: 391
Default

Evo opet da aktiviram ovu temu, koja je bila malo zapostavljena!Izgleda da nas nema mnogo,koji pratimo formulu 1!



Posle danasnje trke u Hokenhajmu,u kojoj je Sumaher dominantno pobedio,siguran sam da ce Sumi uzeti titulu iako Alonso trenutno ima 11 poena viska.Stvarno me odusevljava nacin na koji Sumaher pobedjuje!!!!!
joku is offline  
Old 31-07-2006   #10
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ono sto je u boksu bio Muhamed Ali,u fudbalu Pele (a mislim da ce ga Ronaldinjo nadmasiti),u kosarci Majkl Dzordan,to je SHUMI za F1, FOREVER....

covek je jednostavno genije i nema dalje price o njemu a suvisno bi ga bilo hvaliti...

sada nisam u situaciji da pratim F1 i nedostaje mi,a dok nisam dosao ovamo redovnije sam pratio...

ipak se nadam da ce ova tema uzeti maha i da se eto bar preko nje malo informisem...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline  
Old 31-07-2006   #11
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

I ja navijam za Sumija al dali ce biti prvi tesko je prognozirati,nema jos puno trka al 11 poena nije malo.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline  
Old 24-09-2006   #12
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

sigurno ste svi culi ali i ovde da napisem.sumaher ove godine napusta formula 1 ovo mu je poslednja sezona

"Odluku sam doneo nešto ranije i pošto sam prošao kroz cilj, svečano sam je saopštio kolegama iz ekipe. Još ne mogu da pričam o svemu tome, jer mi je teško i ne bih mogao da nađem prave reči"izjavio je sumaher posle pobede u monci.

__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline  
Old 24-09-2006   #13
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Da, gledao sam taj intervju. Grehota, ostaje formula bez zive legende, imali smo priliku da u poslednjih nekoliko godina gledamo stvaranje istorije, dugo cew vremena proci dok dodje neko ko ce takav uspeh postici
Crni Gruja is offline  
Old 24-09-2006   #14
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

shumacher je najveci genije formule1,IKAD...

dugo ce proci vremena kada ce se pojaviti novi SHUMI...
STRANAC is offline  
Old 24-09-2006   #15
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

ne verujem da ce jos neko postici takav uspeh kao sto je sumaher uspeo.on ce ostati legenda za formula 1
liliput is offline  
Old 24-09-2006   #16
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

ne verujem ni ja da ce neko postici uspeh koji je schumacher postigao... jer skoro sve moguce rekorde je oborio, neke cak i za duplo...

ali nece nestati schumacher sa scene, ako se ne vrati sledece sezone, zbog mozda neke pauze, onda ga eto u 2008 godini milion posto... pa ne moze on bez formule...

mada se nesto suska da ce da zavrsi sezonu u reno da ce eventualno da vozi jos 2007.

Moje licno misljenje. Schumacheru, osvoji ovo prvenstvo i napustaj...

Schumacher je sa reklamama zadnjih 6-7 godina zaradjivao oko 110 miliona evra godisnje.



Pozzzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline  
Old 24-09-2006   #17
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

najbolje je da ostavi sad na vrhuncu karijere i da se ne vraca vise...tada ce postati prava legenda
liliput is offline  
Old 24-09-2006   #18
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

pa da !
iSelektor is offline  
Old 27-09-2006   #19
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default Neizvesnost raste

U nedelju 1. oktobra se vozi GP Kine. Sumaher zaostaje samo 2 poena iza Alonsa a ostalo je jos tri trke da se voze. Kako se sezona blizi kraju F1 je zanimljivija i zanimljivija.



Sumi dosada nije osvojio nijedan poen u Kini, 2004 na prvoj trci odrzanoj u Kini je stigao 12. a 2005 je odustao posle okretanja na stazi. Alonso je 2004 stigao 4. a prosle godine pobedio! Sta ce biti ove godine? Da li staza vise odgovara Renou ili Ferariju i ko ima bolje zivce vidicemo u nedelju. Jedva cekam.



Poslednji podaci o sezoni 2007:



Koji motori u kojim bolidima?



Ferari - Ferari

McLaren - Mercedes-Benz

Honda - Honda

BMW-Sauber - BMW

Williams - Toyota

Toyota - Toyota

Renault - Renault

Red Bull Racing - Renault ili Ferari

Scuderia Toro Rosso - Renault ili Ferari

Super Aguri - Honda

Spyker MF1 - Ferari ili Cosworth



Timovi i vozaci:



Ferari -> Kimi Räikkönen - Felipe Massa

McLaren -> Fernardo Alonso - Pedro de la Rosa / Lewis Hamilton ???

Toyota -> Ralf Scumacher - Jarno Trulli

Williams ->Nico Rosberg - Alexander Wurz

BMW -> Nick Heidfeld - Robert Kubica

Renault -> Giancarlo Fisichella - Heikki Kovalainen

Honda -> Jenson Button - Rubens Barichello

Spyker -> ??? - ???

Super Aguri -> Takuma Sato - ???

Red Bull -> David Coulthard - Mark Webber

Toro Rosso -> Vitantonio Liuzzi - Scott Speed
adnan is offline  
Old 30-09-2006   #20
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

Aktuelni šampion Fernando Alonso osvojio je prvo mesto na kvalifikacijama za Veliku nagradu Kine. Vozač Renoa završio je više od pola sekunde ispred klupskog kolege Djankarla Fisikele na kvlifikacijama koje su vožene po pljusku na stazi u Šangaju.



Mesto u drugom redu zauzele su dve Honde, Rubensa Barikela i Džensona Batona, Kimi Rajkonen bio je peti, dok se Mihael Šumaher mučio u teškim uslovima, po kiši i završio tek na šestom mestu , sa više od sekunde zaostatka iza Alonsa.
liliput is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Tags
formula


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Formula 1 portal STRANAC Sport 37 05-09-2009 13:09


All times are GMT +2. The time now is 18:06. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)