SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Hardware - Software - Mobilna telefonija kao i što sam naslov kaže... sve vesti iz sveta mobilne telefonije, kompjutera i interneta će naći mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 5.00 average.
 
Old 23-01-2010   #201
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

braticu,jos niko nista nije postavio,izgleda nece ni biti nocas jer kasno je a trebala je od sad da se pojavi,nego cim bude ja postavljam...
a,brate,meni pise da je free 120 dana,ali to je i previse za 10eura...
ovo je odlicno,hvala legendo,super je...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 23-01-2010   #202
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

hmmm onda su smanjili ili sam ja uplacivao nekoliko puta u roku od par dana, pa mi se povecalo... sve u svemu dobro je kad si usput...

jbg za seriju, hairli bilo!

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2010   #203
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

dANIMAGUSb
da li ti je ranije bio iPhone JBreakovan i na koji O.S...
moze da se resi tvoj problem samo daj jos podataka ovde kako bi omogucili i drugima da rese svoje probleme...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2010   #204
Matrix
Gost
 
Posts: n/a
Default Pozdrav

zelim sve da pozdravim na ovom forumu, i da se prikljucim jednoj maloj armiji koja zna sta hoce...
  Reply With Quote
Old 18-08-2010   #205
Matrix
Gost
 
Posts: n/a
Smile Pomoc

I zaboravih, jedno pitanje za gospodina Tahirovica, uzeo sam Iphone 3g 8GB, postoji li varijanta da se u njega instalira program slican Totall Recall za simbian Nokije koji snima sve razgovore...
Hvala i veliki pozdrav..
  Reply With Quote
Old 18-08-2010   #206
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

i ako nisam trebao do sada taj program,secam se da mnogi su pitali za nejga,ali da do sada jos niko nije odgovorio potvrdno...
nego,ako nadjes napisi,mozda nekome zatreba...

p.s.
dobrodosao,opusti se i uzivaj u arhivi sa velikim srcem i toplim ljudima...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2010   #207
Matrix
Gost
 
Posts: n/a
Default

Hvala na dobrodoslici...u slucaju da saznam nesto vise javljam...
  Reply With Quote
Old 23-08-2010   #208
Matrix
Gost
 
Posts: n/a
Default

AKO SE U USA UZME IPHONE 4 , MOZE LI SE KORISTITI U BOSNI,,,
  Reply With Quote
Old 23-08-2010   #209
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

u celom svetu mozes da ga koristis...
jedino,iphone 4 koristi "manju" sim-karticu,ali za to vec postoje alatke koje je precizno odsecaju tako da moze da se lako smesti u citac kartice,a kasnije isti karticu mozes koristi u "normalnim" citacima kartica pomoci adaptera koji se takodje extra nabavlja...

jedino,moras imati na umu,da akohoces da ga koristis u BiH, Iphone mora biti Seem-Free ili da bude Unlockovan,za sta prethodno mora biti uradjen JBreak...

ali pazljivo sa tim,jer postoje O.Sistemi koji ne moguda se JB pa samim tim ni Unlockuju, ali i to ce ubrzo...
za sada jedini takva O.S. je 4.0.2 a sve prethodni se vrlo lako i jednostavno hackuju...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2010   #210
Matrix
Gost
 
Posts: n/a
Default

Hvala STRANAC na informaciji, imam namjeru da uzmem iphone 4 u USA, da mi ga posalju, pa cu naravno opet da se konsultujem sa vec iskusnim ljudima poput tebe, da li isti moze da se otkljuca i tome slicno...
Poz...
  Reply With Quote
Old 28-08-2010   #211
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

svaki se do sada otkljucao... bude nekad da se malo saceka ali izadje alatka koja ga otkljucava...
trenutno je aktuelna 4.0.2 verzija O.S i ona za sada ne moze i nece se otkljucavati,jer hackeri nece da izbace alatku za malu ispravku koju j eizbacio Apple,a radi se samo o zakrpi koja blokira citanje PDF u Safariju,jer je na tom fazonu uradjen poslendji JB...
uskoro se ocekuje O.S 4.1 mozda vec i sledece sedmice kada je konferencija Apple,tako da ce ubrzo i alat za njega...
najbitnije je d aga imas,a otkljucavanje dodje brzo...
javi se kad budes dobio Iphone...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
iphone, uputstva


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
iPhone protok internet podataka na Google raste iSelektor Hardware - Software - Mobilna telefonija 2 15-01-2008 23:56


All times are GMT +2. The time now is 03:04. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)