SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ljubav i ...još po nešto ...ne postoji ljepša stvar na ovom svijetu... Love is like snow...

Reply
Old 16-08-2018   #1
arMina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2016
Godine: 38
Posts: 168
Red face "Najbolji su ozenjeni momci"

-
--
---
----
Eh sad da vam malo ispricam nesta

Helem, neki dan meni moj prijatelj u nekoj prici izmedju ostalog rece i ovu recenicu: (ili ti ga, mudrost) "Najjbolji su ozenjeni momci".Ja sam ga pogledala,pa sam se onako grohotom nasmijala.
Smijem se ja oko 2-3 minute,a on me gleda i zacudjeno pita sta je rekao smijesno i sto mu se smijem? Hahah,kazem ja,ne smijem se samo tebi nego i meni samoj.Izgleda da sam ga jos vise zbunila,pa pokusah da objasnim. Helem ja rekoh njemu pa velim i vama,da mi bi smijesno to sto je rekao da su ozenjeni muskarci momci,zato sam se njemu smijala,a kaze on ,zasto sam se sebi samoj smijala ?
Eh rekoh, da sam skontala da zivim u kamenom dobu,i da kaskam za ovim novitetima,ne mogu bre sve pofatati,od kada su to ozenjeni muskarci postali momci....No ,bilo kako bilo,shvatila sam jedno,nema vise momaka,svi su ozenjeni,ili sam opet zbunjena......ili sam glupa,bit ce da je ovo drugo .
Samo sto ova moja glupava glavica ne moze sto nece dalje razmisljati ... poceh se pitati, zasto se za udate zene ne moze reci da su djevojke.....e moje hanumice,opet ste ostale uskracene,opet ste diskriminirane .Sad bi ko biva trebalo da bude sve jasno i meni i vama,ali izgleda da nece biti nikom..... Ja samo znam jednu:cuvaj se Minche onlyja ozenjenih momaka ..........

....


Amin

Last edited by arMina; 17-08-2018 at 00:07.. Reason: Joj koja vrucina, kako prezivjeti ;/
arMina is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 26-03-2019   #2
arMina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2016
Godine: 38
Posts: 168
Default

arMina is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:30. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)