SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ljubav i ...još po nešto ...ne postoji ljepša stvar na ovom svijetu... Love is like snow...

Reply
Old 08-05-2011   #1
peca
Registrovan
Domaćin
 
peca's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arnhem Netherlands
Posts: 8,592
Default Sitnice zbog kojih veza procveta




U vrtlogu dnevnih obaveza, rešavanja problema, većina zaboravi na jednostavne ali moćne gestove koje će vas na najbrži način povezati i zbližiti s partnerom. Zagrljaji, držanje za ruke, maženje na kauču... ima li išta jednostavnije, slađe i brže? Evo nekoliko jednostavnih načina da se zbližite sa partnerom.

Zagrljaj s leđa
Više od uobičajenog zagrljaja, zagrljaj sa leđa poručiće mu da ste uprkos pomanjkanju vremena i dnevnoj razdvojenosti još uvek tu jedno za drugo. Zagrlite partnera dok pregleda poštu ili sprema tost i ulepšajte jedno drugom dan.

Mazite se na kauču
Uobičajeno vreme koje provodite ispred televizora pretvorite u minute maženja. Umesto da sedite u odvojenim foteljama ili da je između vas činija kokica, priljubite se jedno uz drugo i uživajte u maženju.

Stisnite se jedno uz drugo pre spavanja
Toplina tela i bliskost mogu dovesti i do akcije. Ispružite se jedno uz drugo i osetite celo partnerovo telo. Uživajte u minutima mira i bliskosti.

Ponudite mu masažu leđa
Masaža umornih leđa nesebičan je čin koji će svi znati da cene. Možda ćete partnera nadahnuti da vam vrati uslugu. Važi i obrnuto. Senzualna masaža može dovesti i do seksi scenarija.

Loš dan na poslu? Idite u spavaću sobu
Možda će vam seks biti zadnji na pameti, ali vredi da se potrudite. Vođenje ljubavi u vreme teških perioda u životu pomoći će vam da lakše prebrodite krizu.

Osmislite svoj privatni signal za predigru
To može biti lagano doticanje uveta, treptaj, ili igranje čuperkom kose. Tajni mig u javnosti idealan je uvod u predigru i može biti izuzetno seksi. Možda je upravo on začin vašem seksualnom životu.

Podsetite se da ste jednom davno bili momak i devojka
Dani su vam sada ispunjeni obavezama i kompromisima. Čini vam se kao da hodate jedno pored drugog kroz život i pokušavate da sve postignete na vreme. Zastanite na trenutak i prisetite se vremena kada ste bili momak i devojka i kada ste više uživali jedno u drugom.

Budite nepredvidivi
Iznenadite partnera dugačkim poljupcem na semaforu dok traje crveno svetlo, čvrstim iznenadnim zagrljajem dok idete prema omiljenom kafiću. Nepredvidivi momenti nežnosti će vas zbližiti.

Odbacite čipku i svilu
Dočekajte dragog u krevetu u dugačkoj pamučnoj majici bez donjeg rublja. Seksi donje rublje ostavite za druge prilike. Samo majica i golo telo podstaćiće vas na intimnost i uživanje.

Uhvatite se za ruke kad god možete
Držanjem za ruku svetu poručujete da ste zajedno. To je tako lep i jednostavan znak vaše povezanosti. Držanje za ruku može osvežiti sećanja na prve dane kada se strast među vama dogodila.

Idite u krevet u isto vreme
Stvaranje prilika je ključno za održavanje seksualnog života. Naravno, ugasite televizor. Posle malo akcije, partner koji je "noćna ptica" uvek može da se vrati čitanju knjige, kompjuteru ili omiljenom filmu.
peca is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 08-05-2011   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

slusaj,sve ti je ovo dobro ali najbolji recept je,slusaj ti mene dobro se zavaditi,otici od kuce-bilo ko,i posle nekog vakta se vratiti...
u to doba se film milion puta premota i zapaze se i neki detalji koji se inace ne primecuju...
ako je imalo ista dobro trajace,ako nije i treba da se zavrsi...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2011   #3
peca
Registrovan
Domaćin
 
peca's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arnhem Netherlands
Posts: 8,592
Default

Slusam U pravu si za sve napisano...ovo je sigurno pisala neka zena ''mi to'' volimo da razmisljamo i puno pricamo
Muskarci objasne sve u 2-3 recenice glasno i jasno !!
peca is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2011   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

e,tako
ja kad ti kazem
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2011   #5
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

I 3 recenice je puno, pogresno sve protumacite ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2011   #6
peca
Registrovan
Domaćin
 
peca's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arnhem Netherlands
Posts: 8,592
Default

E to nam nije lepo
Zene vole citati izmedju redova, cak i onda kada tamo nema nista za procitat da muskarac i zena govore razlicitim jezicima to je poznato od pocetka ljudske rase i to se nije puno promenilo sve do danasnjeg dana.

Sada malo ozbiljno Svi smo mi vrlo cesto nervozni zbog neceg sto nema veze sa partnerom ali Bes iskalimo na njemu pritom ne razmisljajuci o posledicama.Nekada ipak treba izbojati do ...! ili kao sto rece Stranac ''film milion puta premotati'' e sada ako se javi ono pitanje najbitnije ''nije mi valjda jedan nesporazum vazniji od nje/njega!? onda Vredi!
Elem ako sebi ne postavimo takvo pitanje, onda sto bi rekla moja majka ''batali muziku''
peca is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2011   #7
Neznanka
Registrovan
Prijatelj
 
Neznanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 2,726
Default

Hvala Peco na savetima. Poucni su za oba pola. Postoji osoba koje ne zele nista mijenjati, svako za sebe mora najbolje da zna.... Nadam se da ce u buducnosti biti slicnih informacija, pozzzz
Neznanka is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2011   #8
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Kakvio pisanje i pravila,ovu teoriju je napisao neko ko je ostavljen ili posesivan,budite spontani,to vam je moj savet,u ljubavi nema reziranja,doktraje,traje a posle toga kud koji mili moji
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2011   #9
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Quote:
Originally Posted by superbaka View Post
Kakvio pisanje i pravila,ovu teoriju je napisao neko ko je ostavljen ili posesivan,budite spontani,to vam je moj savet,u ljubavi nema reziranja,doktraje,traje a posle toga kud koji mili moji
Nano, carica si.
Pogadjas pravo u crno!
__________________
Love Means Never Having to Say You're Sorry
hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2011   #10
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

zato se i zove baka,,,,nasha riznica mudrosti,,,
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011   #11
Jabuka Divljaka
Registrovan
Početnik
 
Jabuka Divljaka's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vocnjak Reflection's,...dijaspora
Godine: 54
Posts: 688
Default

pomoguchnosti da je sam.. i da se razumije u sve,..
pa onda neche dochi do smicalica
__________________
i am nice,.. simple and excessive,..

etich and legal norms for Intelligence and national Future - my people of The Turkish Otoman Kingdom
Jabuka Divljaka is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
kojih, procveta, sitnice, veza, zbog


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:43. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)