SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ljubav i ...još po nešto ...ne postoji ljepša stvar na ovom svijetu... Love is like snow...

Reply
Old 11-02-2011   #1
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Wink ZAVEDITE DRAGOG: PRAZNIK LJUBAVI U SEKSI IZDANJU

Zavedite dragog: Praznik ljubavi u seksi izdanju

Dok muškarci razmišljaju kako da voljenoj priušte romantične trenutke na Dan zaljubljenih, a da ne ispadnu patetični, žene su najčešće u dilemi oko toga šta da obuku za taj ljubavni susret. Kako bismo vam pomogli u izboru, pitali smo nekoliko muškaraca u kakvom izdanju oni voleli da vide svoju lepšu polovinu.



Obradujte voljenog jednim ovakvim poklonom
NIKAKO „FENSI“
Nekada je devojka u farmerkama poželjnija nego da je vidim samo u donjem vešu. Ako moja devojka obuće vrećasti vuneni džemper, kosu podigne na vrh glave…to je za mene super. Volim da je devojka prirodna i da se njena lepota ocrtava bez preterane šminke i đinđuva.
Nenad (3
SAMO DA JOJ JE UDOBNO
Želim da je vidim obučenu u nešto toplo, udobno, da se ona oseća prijatno, posebno. Volim kada se oblači, pa kada poslednji put proverava kombinaciju u ogledalu dobaci jedan zagonetan osmeh. Znam da ona sama najbolje ume da odabere.
Dejan (32)

DO GOLE KOŽE
Za Dan zaljubljenih želim da bude potpuno gola. Nema potrebe da objašnjavam zašto.
Bojan (39)

DEKOLTIRANO
Moja devojka se uvek obuče izazovnije za Dan zaljubljenih. To mi je tako uzbudljivo. Ima neki čaroban brushalter i onda se utegne u majcu…Zanimljivo mi je da gledam njen dubok i kipeći dekolte. Izgleda kao bomba, a posle izlaska obavezno produžimo kod mene.
Marko (2

NEŠTO ZABAVNO
Voleo bih da se moja devojka obuče potpuno u stilu Dana zaljubljenih. Video sam, na primer, zanimljiv šešir sa propelerom na kome se okreću srca. Za našu večeru koju planiram, idealno bi bilo da obuče i kombinezon sav iscrtan srcima, a uz to neke seksi papuče.
Ivan (26)

„POGLEDAJ ME“
Volim da vidim ženu u tesnoj, pripijenoj crvenoj haljini. Voleo bih da moja žena izgleda tako makar jedan dan u godini. Da se svi okreću za njom, a žene da joj zavide. Ona je lepa, samo to nije njen uobičajeni stil, pa bih zato baš voleo da je vidim u takvom izdanju.
Veljko (34)

KLASIKA
Klasičan svileni veš. To je super. Uvek je izazovna kombinacija, a nije previše napadno. Volim normalne stvari, a ne otkačeno i vulgarno.
Nemanja (33)
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
dragog, izdanju, ljubavi, praznik, seksi, zavedite


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:40. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)