SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Hardware - Software - Mobilna telefonija kao i što sam naslov kaže... sve vesti iz sveta mobilne telefonije, kompjutera i interneta će naći mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 23-10-2008   #21
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 33
Posts: 990
Default

Quote:
Originally Posted by dj_edy View Post
Jel neko probo ovaj nero 9
Jesam ja ali brate ne vidim razili od onih verzija kao sto je 8.3.6.0 ili 8.2.8.0 osim sto je drugaciji nacin otvaranja ostalo je complet isto...Razlika je samo u sitnicama koje nisu puno bitne...
__________________
Kod carobnog stapica nije bitna duzina vec MAGIJA

tmusa is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 23-10-2008   #22
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 33
Posts: 990
Default

IP Changer je mali program koji kada se pokrene automatski menja vasu IP adresu.Znaci da nema vise gasenja rutera pa ponovnog paljenja i gubljenaj vremena IP adresa vam je za nekoliko sekundi promenjena. Program je moguce namestit da radi sa Cryptloadom i da se automatski pokrene kada se završi download, promeni ip adresu i cryptload nastavi download.
Program smo napisali drugar i ja. Veliki Pozz za njega i ima tri verzije jedna je sama skripta koju mozete da menjate prema svojim potrebama, detaljno upustvo je unutra, a druge dve verzije su za ruter prikljucen preko USB porta i ETH porta ( odnosno mrezne kartice) takode detaljnja upustva su unutra.

PROGRAM RADI SA MT882 RUTERIMA KOJE DAJE TELEKOM (ONI ROZI )

Nadam se da ce vam koristiti.

http://rapidshare.com/users/FPH778

To je program koji nema instalaciju samo se aktivira ikonica ipchanger i vasa ip adresa je promenjena...Program je do zla boga dobar...Ja sam bas imao frke oko downloada sa rapidshare sad sam nasao nacin da zaobidjem cekanje od po 900 sekundi koliko se obicno cekalo...Nadam se da ce bit pohvala i moze da se podesi da radi sa CRYPLOAD-om i da ide sve ko ludo,kad zavrsi download CRYPTLOAD aktivira ovaj program ipchanger i nasatavi sa downloadom bez cekanja ili nekih drugih PROBLEMA...UVEK CU BITI TU DA VAS IZVESTAVAM O NOVIM STVARIMA...VAS TMUSA
tmusa is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #23
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Novi čitač iz „Microsofta”


Internet eksplorer 8 bio je za 69 odsto uspešniji u hvatanju zlonamernih programa pre nego što oni oštete računar
„Microsoft” je minulih dana uvrstio u svoju ponudu novi čitač veba Internet eksplorer 8, istovremeno objavivši da je prema rezultatima naručenog istraživanja on bezbedniji od suparničkih koje nude „Mozila” i „Gugl”. Korisnici ga mogu preuzeti na nekom od 25 jezika.
Kompanija iz Redmonda (SAD) pripremala je korisnike za novo izdanje dobrih godinu dana, ističući prednosti, podršku tehnološkim standardima, funkcionalnost i bezbednost.
Sudeći prema skorašnjem izveštaju zasnovanom na istraživanju koje je sproveo NSS Labs, Internet Explorer 8 Release Candidate 1 bio je za 69 odsto uspešniji u hvatanju zlonamernih programa pre nego što oni oštete računar. Mozilla Firefox 3.07 je na drugom mestu sa 30 posto, Apple Safari 3 je treći sa 24 postotka, a Google Chrome 1.0.154 četvrti sa 16 procenata.
Navodi se da su podaci prikupljani 12 dana, od 26. februara do 10. marta u laboratorijama u Ostinu. U toku provere nadzirane su veze da bi se veb-čitačima osigurao pristup lokacijama sa zlonamernim softverom: u 141 testu greška je iznosila 3,76 odsto.
IE8 će biti deo operativnog sistema Windows 7, ali će kompanija, prvi put otkako je tehnologiju veb-čitača ugradila, omogućiti korisnicima da ga isključe. Ovakvu odluku donela je delom zbog velikog pritiska u antimonopolskom sporu sa Evropskom unijom.
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2009   #24
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default NOKIA N97 - Over the air update 2.0

Samo da najavim da je izasao update za NOKIA N97 verzija 2.0, posto znam da imamo korisnika ovih teleofna ovde na sajtu...

Ovih dana izlazi i "Over the air" update, sto znaci da ce moci putem wirelessa da se skine i updajtuje telefon, nece morati da se kaci na komp...

To ce biti moguce uz opciju: Meni / APLIKACIJE / SW Update...

Vest preuzeta sa nemackog bloga ovde
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2009   #25
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

hvala za Info ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
nove, novi, programi, updates, verzije


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Islamski programi, knjige, pesme itd... Unicknnamed Religija 17 11-06-2009 12:52
Prvih Sto Dana Nove Vlasti U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 8 21-11-2008 22:19
Novi programi za mobilne uređaje Tahirovce Hardware - Software - Mobilna telefonija 7 10-03-2008 10:23
Predlog za otvaranje nove Rubrike Shele Ovo i ono 28 26-07-2007 16:59
POCETAK NOVE TRADICIJE Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 4 29-03-2007 16:16


All times are GMT +2. The time now is 08:16. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)