SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ljubav i ...još po nešto ...ne postoji ljepša stvar na ovom svijetu... Love is like snow...

Reply
Old 03-04-2010   #1
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default 10 načina da odvučete ženu u krevet












Svaka žena ima neki tajni ’okidač’ koji je istog trenutka čini raspoloženom za seks.

Deset žena je otkrilo šta je to što uvek i bez greške ’upali’ i zbog čega je svaka od njih spremna da odmah ode sa vama u krevet.

1. Izgovorite prave reči
’Reci mi da sam lepa. Reci mi da sam seksi. Reci mi da sam neverovatna. I onda postajem laka’ – Kimberli

2. Ugrizite je
’Dosta mi je fetiša sa puštanjem krvi. Jednostavno me zgrabi za kosu i ugrizi me za vrat’ – Džen

3. Obratite pažnju na usne
’Mora dobro da se ljubi i to je jednostavno tako. Prilično sam probirljiva oko toga kome ću dozvoliti da mi gurne jezik u grlo, a kada dođe do toga, postoje samo dve stvari preko kojih ne mogu da pređem – tip koji mi balavi po faci ili ima zadah’ – Li

4. Pozabavite se kuhinjom
’Spremi mi lepu večeru. Mislim na ono – dobra muzika u pozadini, lepo posuđe, flaša ili dve vina, možda malo cveća na stolu, (naravno, stan mora da bude čist) nešto čokoladno za dezert i tvoja sam’ – Amber

5. Koristite ruke
’Počni sa masažom stopala, a onda pređi na masiranje leđa. Ljubi me po unutrašnjosti butina, po vratu i grudima i potpuno ću se ’istopiti’ u tvojim rukama’ – Keri

6. Preuzmite kontrolu
’Planiranje izlaska od početka do kraja me momentalno dovodi u ’raspoloženje’. Ako znam da si se pobrinuo da se lepo provedemo izvan spavaće sobe, jedva čekam provod baš tamo kad završimo sa svim ostalim. Ali, u spavaćoj sobi ću ja preuzeti stvar u svoje ruke’ – Megi

7. Flertujte
’Kada ste u vezi duže vreme, onaj osećaj želje i iščekivanja nestaje. Ako tip sa kojim sam neko vreme uspe da zapali one početne iskre, šaljući mi sugestivne poruke ili me tajno dodiruje kada smo u javnosti, kada dođemo kući skočiću na njega i pocepaću mu garderobu kao da smo na trećem dejtu’ – Emili

8. Budite strpljivi
’Samo nemojte biti napadni, nema ništa odbojnije od tipa koji nešto očekuje i onda počne da smara i gnjavi ako se ništa ne dešava. Budite kul i strpljivi i bićete seksi, a onda će se ’to’ i desiti’ – Katrina

9. Imajte takmičarski duh
’Možda je to detinjasto, ali ja volim izazov i to bukvalno. Izazovi me da te pobedim u bilijaru, odvedi me na kuglanje i budi zapanjen mojim veštinama. Reci mi da ćeš mi dati šta god želim, a ako ti pobediš i ja ću tebi dati šta želiš’ – Megan

10. Idite ’južno’
’Ah, oralni seks, očigledno. Ja moram da uzvratim tipu na isti način ako se prvi spustio dole. To je činjenica’ – Eni
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
ĺľenu, krevet, načina, naäŤina, odvučete, odvuäŤete, zenu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:38. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)