SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Automobili automobili u Sjenici, novosti vezane za automobilizam, oldtimer, vaši ljubimci...

Reply
Old 22-03-2009   #41
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Talking

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post

Suki,legendo...
Nego,hajte tamo dje ima neki mercedes,ili sacekajte da vam sutra postavim S klasu-pa udrite...

S-klasa nije inteesantna za trkanje po putevima jer je spora a uz to je voze pretezno starci koima nije do teranja po putevima.Najbolji vozaci za igranje i koi vole da se teraju po putevima su Audi,VW i BMW.
__________________
humor i samo humor,to je ono pravo !!!
Haks is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 22-03-2009   #42
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

Moram da ti odam priznajne.Tek sad vidim da si strucnjak na polju automobilizma.
Interesuje me koje si auto imao pre audi-a(verovetno VW)pa zato i ne znas za bolje od audi-a.

Ps. S-klasu voze oni koji mogu
suad is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009   #43
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Talking

Quote:
Originally Posted by suad View Post
Moram da ti odam priznajne.Tek sad vidim da si strucnjak na polju automobilizma.
Interesuje me koje si auto imao pre audi-a(verovetno VW)pa zato i ne znas za bolje od audi-a.

Ps. S-klasu voze oni koji mogu

hahahah.Pa posto je tako kako mislis onda bi ja trebao da vozi s-klasu.

P.S. Znao bih za bolje sigurno da ima boje od Audija nego nema.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009   #44
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
P.S. Znao bih za bolje sigurno da ima boje od Audija nego nema.
Hahahahah promasio si temu, ovo treba u viceve da stavis.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009   #45
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Cool

[QUOTE=adnan;

Meni ta glasanja uopste nisu merodavna. Znas li koji je auto godine 2009? Opel Insignia, a prosle godine godine bio Fiat 500, a godinu pre njega Ford S Max. Ja moje auto ne bi dao za sva tri zajedno.
Pozzzz[/QUOTE]


Evo ovome sam se ja vicu bas dobro nasmejao.Imas smisla i ti za humor
Haks is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009   #46
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

Kako kazu pazarci svojoj deci kad ne slusaju:

"Kupicu ti audi-a pa nek ti se cijo pazar smije"
suad is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009   #47
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Talking

Quote:
Originally Posted by suad View Post
Kako kazu pazarci svojoj deci kad ne slusaju:

"Kupicu ti audi-a pa nek ti se cijo pazar smije"
Kupi ti meni jedan A6 od 55.000 € ili R8 od 140.000 €,pa neka se meni svi smeju.
Znas koi je san snakog ciganina?
Da vozi Mercedesa pa makar bio i 20.god.star.
Ja ne patim od dokazivanja pa da vozim ono sto se drugima svidja, ali sta ces nasi ljudi nisu u toku i neznaju sta se desava u auto industriji.Znaju samo da je nekad postojao Mercedes koi je bio priznajem jako dobar,ali nije vise.Ugrozili su mu poziciju druge auto marke koje su zadnjih godina na vrhu kvaliteta i dizajna.Koje su to marke pogledaj malo i informisi se da nebi pisao ovakve viceve koi su smesni samo onom ko nema pojma o auto industriji.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009   #48
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Haks, jedina marka koja moze da parira mercedesu je BMW trenutno. Audi je u usponu ,ali veruj ti meni da imaju oni jos da kaskaju dok dodju na nivo ova dva proizvodjaca
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009   #49
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Znas onu narodnu:"Od jeftinog mesa corba za plot". Ne bi BMW i Mercedes bili skuplji da nisu bolji. Kad se toliko razumumijes u auto industriju objasni mi zasto je Audi jeftiniji od BMW i Mercedesa?
adnan is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009   #50
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Sto to haks, sta je ovde smijesno. Ja se u ovome sa njim potpuno slazem.

Ja vozim Mercedesa, ali ne znci da ga sad branim ovde i da cu da pricam da je najbolji. Ja cu recimo uvijek reci da je M3 uvijek bolji od c klase AMG-a (osim ako je black series). Ali za audija SIGURNO znam da nema sta da trazi jos uvijek medju ova dva giganta.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009   #51
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

@haks

ja ti rekoh kad budes vozio (imao) malo bolje auto onda ces drugu pricat,a do tad vozi se zdravo i veselo u tvom audiju i mastaj o BMW ili cak o Mercedesu
suad is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009   #52
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Default

Quote:
Originally Posted by suad View Post
@haks

ja ti rekoh kad budes vozio (imao) malo bolje auto onda ces drugu pricat,a do tad vozi se zdravo i veselo u tvom audiju i mastaj o BMW ili cak o Mercedesu

hahahaahahhhah.Sto da mastam kad sam Mercedesa vozio cetiri pune godine i zakljucio da je samo ime i nista vise.Voze ga pretezno oni koi imaju kompleks nize vrednosti ili ono koi smatraju da je samo ono sto je skupo dobro a ko su takvi valjda ti je jasno.Mogu sto se tice finansiske situacije sebi da priustim svako auto.A i neznam koliko su to skuplji BMW ili Mercedes?
Onaj koi ima da izdvoi za auto 40.000€ ima sigorno jos 1000 ili 2000€ za ta auta o koima mastaju neki.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009   #53
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
A i neznam koliko su to skuplji BMW ili Mercedes?
Onaj koi ima da izdvoi za auto 40.000€ ima sigorno jos 1000 ili 2000€ za ta auta o koima mastaju neki.
A6 3.0 TDi Quattro kosta oko 43.000 eura, BMW 530 xd kosta oko 50.000 a i MB E 320 4Matic je tu negde i to nije samo 1000 ili 2000 nego malo vise.

To da su BMW i MB skuplji od Audija ne mozes da pobijes a i ne radi o maloj razlici.

Postavio sam ti pitanje gore na koje nisi odgovorio. Zasto je Audi jeftiniji. Svi vole pare pa i Audi, nisu valjda blesavi da bacaju pare, mora da ima razlog za to. Budi siguran da bi uzeli za A6 isto para koliko BMW za seriju 5 ili MB za E klasu samo da mogu. Zivis u kapitalizmu i toliko ti valjda jasno.

Mogu da postavim jos retorickih pitanja na koja ne treba da odgovoris jer je odgovor jasan:

- Zasto je skuplja prsuta od sudzuka?
- Zasto je skoplja teletina od govedine?
- Zasto je skupli masni sir nego posni?
adnan is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009   #54
Google
Efendija
Početnik
 
Google's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 56
Posts: 32
Default

Quote:
Originally Posted by suad View Post
Moram da ti odam priznajne.Tek sad vidim da si strucnjak na polju automobilizma.
Interesuje me koje si auto imao pre audi-a(verovetno VW)pa zato i ne znas za bolje od audi-a.

Ps. S-klasu voze oni koji mogu
hahahahah suade kralju... nisi u pravu nije imao VW prije audija vidis da je vozio konjska kola po Pesteri pa posle otiso za nemacku hahahahahaah ....pretico volovska kola kad bi silazio cetvrtkom na pijac hahahaha
__________________
Traži, traži, pa ćeš naći ...

Last edited by Google; 23-03-2009 at 09:28..
Google is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009   #55
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Wink

Zavisi Adnane koja je oprema u pitanju.Npr.ja kada sam uzimao moj izasao je negde oko 54.975 €.E sad ti ako uzmes BMW sa normalnom opremom on je oko 45.000 €.Mislim da sam ti dao odgovor.I opet ti kazem da je razlika samo u 1000 da 2000€.
Ovo sto si mi pisao o ovom namirnicama mislim da nisi trebao jer sam smatrao da si ozbiljniji sagovornik.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009   #56
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Google View Post
hahahahah suade kralju... nisi u pravu nije imao VW prije audija vidis da je vozio konjska kola po Pesteri pa posle otiso za nemacku hahahahahaah ....pretico volovska kola kad bi silazio cetvrtkom na pijac hahahaha

Bravo bate,bas si duhovit.No neznam dali si ti ikada i konjska kola video.Po ovome sto pises i kako sebi dozvoljavas da nekome kazes ovakvo nesto a ustvari uopste neznas ko je i odakle je,govori o tebi ko si i sta si.I nemoj vise nikad da si napisao nesto sto se odnosi na mene.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009   #57
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
Bravo bate,bas si duhovit.No neznam dali si ti ikada i konjska kola video.Po ovome sto pises i kako sebi dozvoljavas da nekome kazes ovakvo nesto a ustvari uopste neznas ko je i odakle je,govori o tebi ko si i sta si.I nemoj vise nikad da si napisao nesto sto se odnosi na mene.
Od samog pocetka sam video da dobro poznajes automobile...
u 90% tvog pisanja se slazem...
ali,draze mi je da znas da i ljude ocenis,pa tako ovog bednika pod imenom "google" nisi uzeo za ravnopravnog sagovornika,vec kao nepismenu budalu koja je zalutala,ne smao ovde-nego sigurno i u zivotu...
@haks,svaka cast,i drago nam je da si na ovom forumu...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009   #58
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Wink

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
Od samog pocetka sam video da dobro poznajes automobile...
u 90% tvog pisanja se slazem...
ali,draze mi je da znas da i ljude ocenis,pa tako ovog bednika pod imenom "google" nisi uzeo za ravnopravnog sagovornika,vec kao nepismenu budalu koja je zalutala,ne smao ovde-nego sigurno i u zivotu...
@haks,svaka cast,i drago nam je da si na ovom forumu...


Veliko hvala na podrsci !!!
Nego ljudi neznaju da vode mirne polemike sa argumentima vec odma pocinju sa vredjanjem.
Eto ja i Adnan vodimo vec duze vreme polemiku ali bez uvreda vec pokusavamo da odbranimo svoja misljenja i stavove u granicama normale.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009   #59
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
Veliko hvala na podrsci !!!
Nego ljudi neznaju da vode mirne polemike sa argumentima vec odma pocinju sa vredjanjem.
Eto ja i Adnan vodimo vec duze vreme polemiku ali bez uvreda vec pokusavamo da odbranimo svoja misljenja i stavove u granicama normale.
Adnan je neko ko zna,i nije mu potrebno da se nadvikuje da bi to dokazo,
jer to je lako zakljuiti posle provog posta...
Dobar je sagovornik,citam vase postove i drago mi je da imate zdravu konverzaciju...
Ja sam po strani,jer argumenete imate obojica,jedino sto vas razlikuje je stvar subjektivnosti,a ja sam resio da svoju sacuvam po strani te vam zato ne pravim drustvo...
Pozz za obojicu,i drago mi je da citma od ljudi koji poznaju stvari...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009   #60
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Talking

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
Adnan je neko ko zna,i nije mu potrebno da se nadvikuje da bi to dokazo,
jer to je lako zakljuiti posle provog posta...
Dobar je sagovornik,citam vase postove i drago mi je da imate zdravu konverzaciju...
Ja sam po strani,jer argumenete imate obojica,jedino sto vas razlikuje je stvar subjektivnosti,a ja sam resio da svoju sacuvam po strani te vam zato ne pravim drustvo...
Pozz za obojicu,i drago mi je da citma od ljudi koji poznaju stvari...
Korisno je polemisati sa nekim ko je stalozen i poznaje ono o cemu govori.A normalno je da ima razlicitih ukusa i misljenja.Kada bi svi mislili kao ja i imali moj ukus to bi bilo katastrofalno za auto industriju,jer bi se samo prodavao Audi heheheh.Ili obrnuto, kada bi svi mislili i imali ukus kao Adnan Malo sale nije na odmet pored ovolikog stresa.
Haks is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
audia6


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:33. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)