SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Old 05-12-2014   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Turkovic: Sprijeciti haos u opstini Sjenica (Video)

Predsjednik Opštinskog odbora Sandžačke demokratske partije u Sjenici Muriz Turković na konferenciji za novinare upozorio je na stanje u opštini Sjenica do kojeg je kako je rekao Turković dovela nelegalna koalicija u poslednjih 20 dana djelovanja u toj opštini.



Turković je pozvao opozicione stranke i savjesne odbornike SDA Sandžaka da uskrate podršku i dignu glas protiv samovolje pojedinaca.

“Zaposlili su mnoge i troše mukom zarađene pare građana. Izmišljaju nova direktorska i zamjenička radna mjesta. U Sjenici se nenamenski troši budžet kako bi se na sve načine sačuvala vlast”, rekao je Turković.

Turković je rekao da su izjave o pobjedi bošnjačkog jedinstva koje se čuju ovih dana obmanjivanje javnosti.

“Dužno poštovanje izražavam, čini mi se da se niko od odbornik SPS ne izjašnjava kao Bošnjak, tako da ne znam o kakvom bošnjačkom jedinstvu se govori. Dužno poštovanje svima, ali čini mi se da će i Svetog Savu da proglase Bošnjakom i da kažu da mi svi vodimo porijeko od njega”, rekao je on za Regionalnu televiziju.



Kako je istakao Turković moguće je spriječiti dalje propadanje te Sandžačke opštine i pozvao ostale opozicione stranke na podršku i savjesne odbornike Stranke demokratske akcije Sandžaka da ne budu, kako je rekao on, marionete i brojevi od kojih pojedinci imaju koristi.

Želim ovim putem posebno da se obratim savjesnim odbornicima Stranke demokratske akcije Sandžaka sa kojima smo korektno i fer sarađivali, molim ih da dignu glas protiv ovog haosa koji sprovodi nelegalno rukovodstvo opštine Sjenica” rekao je Turković.

Predsjednik Opštinsnkog odbora Sandžačke demokratske partije u Sjenici Muriz Turković istakao je da narod u Sjenici najbolje zna kako je i kada ta opština uređena i kako je krenula putem prosperiteta za vrijeme dok je ta politička partija vršila vlast u toj opštini Sandžaka.

A. Nićiforović


Pogledajte još:
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 06-12-2014   #2
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

e hajde ne seri ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2014   #3
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
e hajde ne seri ...
hahahahahaa

A jel istina da je seljacima duzan ovaj turkovic ogromnu lovu (valjda oko milion evra sve zajedno)?

Mislim ja sam apolitican, ne zanima me sve to, ali nacuh posle objavljivanja ovog clanka....

a usput eto da se zna i nama sa sajta sjenica.com je duzan 200 evra, za sajt koji smo mu radili!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2014   #4
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Neznam prica se svasta ..
al znam da nije majka sina klela sto je kocko nego sto se vadio ..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
haos, opŠtini, sjenica, sprijeciti, turkovic, video


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:01. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)