SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Automobili automobili u Sjenici, novosti vezane za automobilizam, oldtimer, vaši ljubimci...

Reply
Old 13-04-2009   #21
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Question Seriska proizvodnja dizel sportaka!!!

Najmocniji dizel sportak kao seriska proizvodnja ???

http://www.spiegel.de/auto/aktuell/0...544840,00.html
__________________
humor i samo humor,to je ono pravo !!!
Haks is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 13-04-2009   #22
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
Najmocniji dizel sportak kao seriska proizvodnja ???

http://www.spiegel.de/auto/aktuell/0...544840,00.html
Ja ovo ne bih nazvao serijskom proizvodnjom. Mozda si mislio na aute koji mogu da se voze obicnim putevima a ne samo na trkackoj stazi.

Audi R8 5,2 FSI benzinac je i brzi i startniji. Da ne pominjem ostale superaute.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2009   #23
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Ja ovo ne bih nazvao serijskom proizvodnjom. Mozda si mislio na aute koji mogu da se voze obicnim putevima a ne samo na trkackoj stazi.

Audi R8 5,2 FSI benzinac je i brzi i startniji. Da ne pominjem ostale superaute.

Ja pricam o najmocnijem Dizelu ti mi pominjes Benzinca....
Potpuno normalna serijska proizvodnja ali jos nije 100% upaljeno zeleno svetlo, ostale jos neke sitnice da se rese.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2009   #24
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
Ja pricam o najmocnijem Dizelu ti mi pominjes Benzinca....
Potpuno normalna serijska proizvodnja ali jos nije 100% upaljeno zeleno svetlo, ostale jos neke sitnice da se rese.
Najmocniji dizel je puno slabiji od prosecno mocnih benzinaca. Video si kako Mercedes karavan dere benzinca, sta bi tek radio dizelu.

Za taj auto nema trziste, to Audi pravi u reklamne svrhe.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2009   #25
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Wink

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Najmocniji dizel je puno slabiji od prosecno mocnih benzinaca. Video si kako Mercedes karavan dere benzinca, sta bi tek radio dizelu.

Za taj auto nema trziste, to Audi pravi u reklamne svrhe.
Nisam bolji i realniji komentar ni ocekivao heheh.Ja bih bar rekao da je BMW u pitanju da je dobar i cestitao ti.....
Haks is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2009   #26
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Za BMW se ne brini, Audi je niza liga za BMW.

Ja mogu da kazem za Audi R8 benzinca da je dobar i jeste dobar ali za ovoga dizela stvarno ne mogu. Sta je tu dobro, ni po cemu se ne istice. Mozda manje trosi ali ljudi koji kupuju takva auta ne zanima potrosnja.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2009   #27
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Wink

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Za BMW se ne brini, Audi je niza liga za BMW.

Ja mogu da kazem za Audi R8 benzinca da je dobar i jeste dobar ali za ovoga dizela stvarno ne mogu. Sta je tu dobro, ni po cemu se ne istice. Mozda manje trosi ali ljudi koji kupuju takva auta ne zanima potrosnja.
hehehehehehh. koliko je niza liga vidi se po tvoim komentarema....Ne radi se samo o tome da manje trosi vec da Audi ima najbolji dizel motor...dali ti je sad jasno zasto je napravljen super sportak na disel motor?
Haks is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2009   #28
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

To je najjaci dizel motor a ne najbolji, zna se koji je normalan dizel motor najbolji. Problem je sto ja mrzim sve dizele ne samo Audija.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2009   #29
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Wink

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
To je najjaci dizel motor a ne najbolji, zna se koji je normalan dizel motor najbolji. Problem je sto ja mrzim sve dizele ne samo Audija.
Dobro neka ostane na ovom odoh da spavam ranim sutra pa cemo nastavioti ako imas volje:Selam
Haks is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2009   #30
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Vidi se nemas vise sta da kazes, sve si adute odavno ispucao i vrtis se u krug. Selam i tebi.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #31
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Wink

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Vidi se nemas vise sta da kazes, sve si adute odavno ispucao i vrtis se u krug. Selam i tebi.
Nisam potrosio nego rekoh sto idem a ti to iskoristi za koristan materijal heheheh.
Ako te ja ne ubedim ubedicete Audi na putu ima vremena.Dokazacemo ti i prakticno isto kao i usmeno, ako budes verovao svoim ocima.....heheheh
Haks is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #32
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Imam jedan predlog za vas trojicu ljubimaca svojih auta

Da vas vidim na ljeto sa svojim autima, na Sjenickom aerodromu ( ako je jos uvjek ziv ) pa da vidimo koje je auto najbolje
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #33
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
Nisam potrosio nego rekoh sto idem a ti to iskoristi za koristan materijal heheheh.
Ako te ja ne ubedim ubedicete Audi na putu ima vremena.Dokazacemo ti i prakticno isto kao i usmeno, ako budes verovao svoim ocima.....heheheh
Ja sam ti jos na pocetku ove diskusije rekao da sam spreman da se trkam sa tobom i po kisi i po vetru i po krivinama i po autoputu. Rekoh ti isto da bi se osecao kao da otimam bombone od dece, ali ovaj put nema veze samo da te ubedim.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #34
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Imam jedan predlog za vas trojicu ljubimaca svojih auta

Da vas vidim na ljeto sa svojim autima, na Sjenickom aerodromu ( ako je jos uvjek ziv ) pa da vidimo koje je auto najbolje
Moze ako budem dolazio letos prolazicu kroz sjenicu pa mozda se i to nekako ugovori.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #35
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Talking

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Ja sam ti jos na pocetku ove diskusije rekao da sam spreman da se trkam sa tobom i po kisi i po vetru i po krivinama i po autoputu. Rekoh ti isto da bi se osecao kao da otimam bombone od dece, ali ovaj put nema veze samo da te ubedim.
Adnane ti si kralj za humor tako si me nasmijao da sam ti zahvalan ali stvarno nasmijao ne zbog odgovora vec zbog nacina na koi si ovo napisao.Imao sam osecaj da sedis tu za mom stolu i vidim te ljutog i iznerviranog...heeheeh
Haks is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #36
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
Adnane ti si kralj za humor tako si me nasmijao da sam ti zahvalan ali stvarno nasmijao ne zbog odgovora vec zbog nacina na koi si ovo napisao.Imao sam osecaj da sedis tu za mom stolu i vidim te ljutog i iznerviranog...heeheeh
Verujes li da sedim sa nogama na stolu i laptopom u krilu i gledam TV, pijem kafu i caskam sa zenom dok se ti trudis da me ubedis da je mlijeko crno.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #37
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Wink

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Verujes li da sedim sa nogama na stolu i laptopom u krilu i gledam TV, pijem kafu i caskam sa zenom dok se ti trudis da me ubedis da je mlijeko crno.
Verujem ti jer i sam gledam sad RTS-dnevnik sa zenom a Lep top sam spustio na stomak neka me malo ugrije heheheh.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #38
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Momci nemojte drzati lap-topove u krilu jer kazu da se to lose odrazava na potenciju...mozete postati prepotentni pa sta bi posle??!
  Reply With Quote
Old 14-04-2009   #39
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Talking

A zato sam ja u zednje vreme....uh braco moja mila!
Haks is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009   #40
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hehehe, brojke, sta ti mislis sto sam ja protiv lap topova. Mila mi ona rabota
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
nemacki, trio


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Nemacki Big Brother....PAŽNJA!!!! SAMO ZA STARIJE OD 18 GODINA!!!!!! STRANAC Ovo i ono 7 17-02-2009 00:22
Prodajem Laptop nemacki model Toshiba Sattelite core duo 3,7 GHZ Pentium 4! black angel777 Mali oglasi 5 11-07-2008 20:27


All times are GMT +2. The time now is 19:46. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)