SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Automobili automobili u Sjenici, novosti vezane za automobilizam, oldtimer, vaši ljubimci...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 27-11-2007   #21
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Evo i mesto "zlocina":



__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 27-11-2007   #22
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by adnan
E posto vidi da nisam ravnodusan, ovaj me zamoli da mu pozajmim moju kameru i da stanem pored R8. Posle malo neckanja pristadoh, ali samo zbog www.sjenica.com.






hahahahahhaha orginalno ......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 27-11-2007   #23
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

svaka ti cast...

genijalno od prve do poslednje recenice....

hvala ti, zivi bio...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2007   #24
Sjenicak-Wien
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2006
Godine: 44
Posts: 84
Default

Dobar vala jos da mu je BMW-ov motor ) U svakom slucaju vrijedno respekta Potrudili su se ovaj put,cak su mu i redizajnirali onaj ruzni naslanjac za ruku koji je bio kod ranijih modela A4.
Sjenicak-Wien is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2007   #25
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Malo su ideja "pozajmili" od BMW-a na primer onaj krug za navigaciju na ekranu (iDrive), taj sistem je BMW uveo jos 2002 u 7:icu a 2003 u 5:icu i odlicno se secam da su audijevci davali izjave da je komplikovano i neprakticno. Takodje je i ekran BMW prvi stavio na istu visinu kao instrument tabla a sada je dosta proizvodjaca to uvelo izmedju stalih i Audi. Zatim "obrve" povise farova koje svijetle i krug u faru koji sijetli (angel eyes) je BMW prvi uveo a sada je tako na dosta auta.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2007   #26
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by adnan
Malo su ideja "pozajmili" od BMW-a na primer onaj krug za navigaciju na ekranu (iDrive), taj sistem je BMW uveo jos 2002 u 7:icu a 2003 u 5:icu i odlicno se secam da su audijevci davali izjave da je komplikovano i neprakticno. Takodje je i ekran BMW prvi stavio na istu visinu kao instrument tabla a sada je dosta proizvodjaca to uvelo izmedju stalih i Audi. Zatim "obrve" povise farova koje svijetle i krug u faru koji sijetli (angel eyes) je BMW prvi uveo a sada je tako na dosta auta.
istina...

angel eyes-prvi put sam video jos 2001 godine kada sma ziveo u nemackoj na 5-ici,

i do dana danasnjeg nista mi nije lepse na autu OD TOG DETALJA...

istina je da ga kasnije prisvajaju mnogi,ali to je normalno...

sve sto vredi treba uzeti i dodati jos nesto malo pa da bude bolje nego predhodno...

kao AUDI sada npr...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2009   #27
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
E posto vidi da nisam ravnodusan, ovaj me zamoli da mu pozajmim moju kameru i da stanem pored R8. Posle malo neckanja pristadoh, ali samo zbog www.sjenica.com.



Da sam znao da ima ovakvih kao Haks nikad se ni slkao pored ove kante, cak ni za hatar foruma.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #28
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Red face

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Da sam znao da ima ovakvih kao Haks nikad se ni slkao pored ove kante, cak ni za hatar foruma.
Da je Audi znao koliko si ljubomoran na Audija oni bi ti jedan poklonili da te spase te ljubomore.Nego ti ga nebi uzeo iz ponosa heheheheh.Nisi ti jedini sa koim se ja komadam a ni poslednji.Da ne osecate koliko smo jeki nebi nas uzimali za ozbiljne protivnike.Zamisli cak je i Mercedes poceo da vas pobedjuje u testovima heheheh.
Adnane cinimi se od kada sam ja na ovom forumu ovde se nesto i desava sto se tice Automobilizma.Nemoj da napravimo toliki jaz da se ovo svade na uvrede jer onda smo svi u gubitku.
__________________
humor i samo humor,to je ono pravo !!!
Haks is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #29
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Haks 100 puta sam ti rekao da sam ljubomoran na Audija kupio bih ga i ostalo bi mi para da kupim Skodu za rezervne delove.

Sto se tice auta ljubomoran sam na one koji voze Ferrari, Lamborghini i slicne aute. Da imam mogucnosti tako bi nesto kupio. Od super auta bi mi R8 bio polsednji na listi zeljenih auta.

Ja sam kao i uvek drzao diskusiju na nivou ali kada ti pocnes da spustas nivo ja ti vracam istom merom da ne bi slucajno potumacio da si u pravu. A u pravu nisi jer svi znaju da je Audi jos uvek iza BMW-a i Mercedesa. Svi su videli da si spreman da na sve nacine dokazes suprotno ali dzaba kad ne mozes.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #30
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Talking

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Haks 100 puta sam ti rekao da sam ljubomoran na Audija kupio bih ga i ostalo bi mi para da kupim Skodu za rezervne delove.

Sto se tice auta ljubomoran sam na one koji voze Ferrari, Lamborghini i slicne aute. Da imam mogucnosti tako bi nesto kupio. Od super auta bi mi R8 bio polsednji na listi zeljenih auta.

Ja sam kao i uvek drzao diskusiju na nivou ali kada ti pocnes da spustas nivo ja ti vracam istom merom da ne bi slucajno potumacio da si u pravu. A u pravu nisi jer svi znaju da je Audi jos uvek iza BMW-a i Mercedesa. Svi su videli da si spreman da na sve nacine dokazes suprotno ali dzaba kad ne mozes.
A sta i kome si ti sta dokazao u vezi BMW-a? Ja mogu uvek kao i ti meni da ti nadjem kontra komentar i dokazem suprotno heeeh.A da ne mislim da sam u pravu ja bih davno odustao a odustao bi i ti da nisi takav kakav jesi.Meni ova rasprava cini da mi ovo dosadno vreme brze prodje a usput reklamiram Audi i informisem druge koliko je Audi napredovao a one koi ga nevole nateram da ih jos vise nevole i imaju zelju kada sretnu Audija na putu da se poteraju sa njim sto je jedan veliki plus hehehehehe

Sto se tice R8 nebi bilo lose da pogledas koliko je Audi prosle godine prodao R8 auta.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #31
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Haks 100 puta sam ti rekao da sam ljubomoran na Audija kupio bih ga i ostalo bi mi para da kupim Skodu za rezervne delove.
.

hahahahhhahah ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #32
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
hahahahhhahah ...
ehehehehehehehehehahaah U pravu si i ja sam se smejao to moze da napise samo Adnan i niko vise.Reko sam mu da je kralj za humor
Haks is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
audi, novog, promocija, road, show


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Audi...a-3 STRANAC Automobili 6 15-02-2009 17:17
Promocija Kulturnih Vrednosti Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 11-12-2008 16:29
AUDI A5 STRANAC Automobili 4 06-09-2007 12:14
Audi A8 V6 2.5 TDI Shele Automobili 0 24-01-2007 23:37
PROMOCIJA SJENICE NA NETU suada Ovo i ono 20 04-05-2006 07:32


All times are GMT +2. The time now is 18:11. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)