SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz ostatka svijeta balkan, dijaspora, ma sve što je vezano za našu planetu zanimljivo treba smestiti ovde...

Reply
Old 24-07-2014   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default HILDU L. UBIO DECKO: Tukao sam je cekicem i britvom!

HILDU L. UBIO DEČKO: Tukao sam je čekićem i britvom!



Domeniko D. momak ubijene Hilde Ajanović, priznao je u policiji posle višečasovnog ispitivanja da je posle svađe i tuče slučajno udario devojku po glavi, a zatim kada je video da je teško povređena dokrajčio je udarcima po glavi i zaklao britvom.

FRANKFURT - Domeniko D. (26) priznao je u frankfurtskoj policiji posle višečasovnog ispitivanja ubistvo svoje prijateljice šimnkerke Hilde Luinović Ajanović (29), pre nedelju dana.

Domeniko je policajcima ispričao da je Hildu nekoliko puta čekićem udario u glavu, a da je onda britvom rezao po vratu.

On je zatim rekao da je čekić i britvu bacio u dve različite kante za đubre.

Tužilaštvo je posle saslušanja Domenika D. odlučilo da podigne optužnicu za teško ubistvo Hilde Ajanović, kao i za prikrivanje ovog teškog zločina.

Iako se preko Fejsbuka Domeniko hvalio zajedničkim fotografijama na kojim se vidi par koji deluje zaljubljeno, stvarnost je bila mnogo drugačija nego što se to pokazivalo na društvenim mrežama.

Komšije su naime posvedočile da se iz stana u kome su domeniko i Hilda zajednički živeli često čule svađe i glasne rasprave.

Podsetimo telo ubijen Hilde Ajanović pronađeno je pre šest dana u iznajmljenom stanu u Frankfurtu. Patolozi su, osim povrede glave, koje potiču od udaraca, utvrdili i više rezova oštrim predmetom na vratu. Ljudi koji su se predstavili kao prijatelji pokojnice, nemačkim medijima ispričali su da je žrtva za prijatelja imala mladića, jednog Italijana.

(izvor: Nemacki Bild)
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 24-07-2014   #2
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default PRIJATELJI UBIJENE U FRANKFURTU: Nećemo se smiriti dok ne pronađemo ubicu Hilde L!

Dolazim u Frankfurt za nekoliko dana i okrenuću svet, ali ćemo to naći i tek ću se onda smiriti. Ne mogu to zlo koje te je otrglo od nas da oslovljavam sa taj ili ta - napisao je na Fejsbuku Hildin neutešni prijatelj Velibor Lukić.

PRIJEPOLJE - Prijatelji Hilde Ajanović (29) iz Prijepolja, koja je brutalno ubijena u svom stanu u Frankfurtu, i dalje su šokirani zločinom koji je potresao Nemačku, ali i Srbiju.

Rodbina i prijatelji oplakuju nesrećnu devojku i preko Fejsbuka, odakle takođe poručuju da se zločin mora što pre rasvetliti i monstrum koji ga je počinio najoštrije kazniti.

- Dolazim u Frankfurt za nekoliko dana i okrenuću svet, ali ćemo to naći i tek ću se onda smiriti. Ne mogu to zlo koje te je otrglo od nas da oslovljavam sa taj ili ta - napisao je na Fejsbuku Hildin neutešni prijatelj Velibor Lukić.

Za samo nekoliko meseci poznanstva, postali su nerazdvojni prijatelji jer su zbog prirode posla kojim se bave, dosta vremena provodili zajedno. Lukić je umetnički fotograf, dok je nesrećna Hilda bila kozmetičarka i šminkerka. Planirali su i da zajedno otputuju u Crnu Goru na odmor.

- Gde si sada da me vidis? Glup kao nikad do sada, ali i jak. Želim da znam istinu. Zauvek ćeš mi ostati tu s leve strane - napisao je neutešni Lukić.

Hilda Ajanović pronađena je mrtva u svom stanu u Frankfurtu, 18. jula.

Nedavno se razvela, i nosila prezime Luinović, a u stanu u kojem je ubijena živela je s maloletnom ćerkom, koja tada nije bila u kući, već kod oca u Prijepolju. Ubica je udarao po glavi do smrti i prerezao joj vrat.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2014   #3
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Dakle, nikakve veze nije imalo ubistvo sa njenim nacinom zivota i familijom...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2014   #4
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

I ko je procitao samo prvu vijest osta mu u glavi da su je ubili roditelji i familaja tj da su Sandzaklije divljaci .. nije slobodno novinarstvo i demokratija za svakoga.
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2014   #5
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Ja se licno izvinjavam ako sam nekog uvrijedila,nikad mi nije palo ni na pamet,daleko od toga
tidza is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2014   #6
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Nazalost se ispostavilo ono sto sam sumnjao. Nisu njezini roditelji bili budale kada su se borili protiv nacina zivota koji je vodila. Svima koji nas opisuju kao nasilnike i zaostale porucujem da obrate paznju sta pisu i pogledaju oko sebe u kakvom drustvu zive.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2014   #7
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Ne pretjeruj sa svojim izjavama,ti kao prijetis ovde,nije lijepo ,svi imamo pravo na komentar,tolike sam godine ovde ,nikad nisam nikoga uvrijedila niti mislim,kako ko tumaci teks i to je vrlo bitno...prije svega moji korjeno poticu iz Sandzaka,tako da sam uvijek bila zagrijana i bicu dok sam ziva,u svakom zitu ima kukolja bez obzira dali se radi o,albancima,sandzaklijama ,bosancima i td
tidza is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2014   #8
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Tidzo nije tebi upuceno nego novinaru koji je pisao tekst ..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2014   #9
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Ok Tahirovce ,hvala punoo,samo recite ako smetam ja cu se povuc i ako bi mi bilo mnogo tesko,radujem se svakoj posjeti ovde,i cijenim svakoga i postujem,valja me poznajete za toliko god ,hvala unapred
tidza is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2014   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ma Tidzo kazem ti nije tebi upuceno nego novinaru koji je prvo ne provereno objavio da je ubila rodbina. A ti si ovde uvijek dobrodosla, kao i svi ostali ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2014   #11
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Tidzo ko prijeti i o cemu se radi? Nadam se da ti je Tahirovce dovoljno jasno bilo!
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
britvom, cekicem, decko, frankfurt, hilda ajanovic, hilda l., hildu, sam, tukao, ubio, ubistvo


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:03. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)