SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 20-10-2008   #41
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

E svaka cast za slike,samo da vas je jos malo vise bilo bili biste jaci od Grobara,sto i nije mnogo tesko...
dido is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 20-10-2008   #42
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by altuna View Post
slike su extra..ali ne vidim nikakvu potrebu za cenzurisanjem...i tako vas zna ceo grad,policija isto tako...a ako se malo bolje pogleda nije tesko no prepoznati osobe sa slika...I SVAKAKO IH NE TREBA CENZURISATI...PA ZAR NISU NAJBOLJI NAVIJACI NP?????????I TRN SU U OKU MNOGIMA...SECAS SE VELICANSTVENE UTAKMICE PRE 2 GOD...KOLIKO JE SAMO PRIPADNIKA ZANDARMERIJE BILO...TO JE VALJDA JASAN DOKAZ DA STE No1 U SRBIJI
Sjecam se..Devet godina aktivno pratim klub,od svoje 12 godine..
Vjeruj mi lica moraju da se cenzurishu,koliko toliko je bolje,jel nas nema hiljadama.Hvala bogu,mi sada radimo i razmisljamo malo na duze staze,idemo postepeno naprijed,nije nam u interesu da smo NO.1 kako kazete vec da samo napredujemo,obogatimo svijest po Pazaru,pa i malo dalje po Sandzaku..
Fakat je da smo mi potencijalna opasnost za organe reda,pa mozda kako oni kazu i drzavu koja te sputava na ovaj ili onaj nacin,ali mi se trudimo da istjeramo.U nashim redovima ima intelektualaca,studenata,ljudi koji su zasnovali porodicu i solidno se drzimo i istrajavamo,smjena generacije je u toku,vidjecemo vrijeme ce pokazat,mozda se dignemo do najvece instance Allah dz.s zna najbolje.
  Reply With Quote
Old 22-10-2008   #43
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

e zelja mi je da odgledam dole neki derbi,nisam prisustvovao ni jednoj utakmici
dido is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008   #44
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
e zelja mi je da odgledam dole neki derbi,nisam prisustvovao ni jednoj utakmici
bujrum dido...imaces sta i da vidis....atmosfera na utakmicama je vrh....
  Reply With Quote
Old 22-10-2008   #45
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
e zelja mi je da odgledam dole neki derbi,nisam prisustvovao ni jednoj utakmici
Bujrum,Bujrum..
  Reply With Quote
Old 23-10-2008   #46
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

javicete kada bude jaca utakmica...selam!
dido is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2008   #47
torcA_L3
Registrovan
Početnik
 
torcA_L3's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: Novi Pazar, ponos SandzakA
Godine: 35
Posts: 71
Default

Pa nije bas NP toliko mali.. Ne znaju nas sve Veruj da je kod nas i mala utakmica u stvari velika! Makar 10 ljudi da bude (a nikad nije ispod 80, da zlo ne cuje ) peva se 90 min., i atmosfera je uvijek dobra, pesma ne staje! Sto nije slucaj sa vecinom grupa u Srbiji, na zalost..
__________________


Samo TORCIDA SANDŽAČKA, samo PAZAR, samo SANDŽAK, samo BOSNA!!! Allahu Ekber

Last edited by torcA_L3; 23-10-2008 at 23:26..
torcA_L3 is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2008   #48
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Vozdovac-Novi Pazar 25.10.2008

Put Vozdovca su posle dvije ekipe.Jedna ekipa je samoinicijativno krenula na put dva dana prije utakmice,tacnije njih 4 momka,i jedan brat im se u Bg predruzio..Krenuli su vozom iz Raske,uoceni su u Usce,kako drijemeaju oko 3h pm na neku klupu,legitimisali su ih i provalili zbog salova u torbi..Bili su privedeni u policisku stanicu i nekoliko sati su se tu zadrzali,izvukli su se nekako na foru da su studenti i da ce da obidju sajam knjiga u Bg koji je danas bio,oni su ih pustili..Onda se su nekako preko stopa prebacili do Bg,i nasli stan kod nekog poznanika,al znaci "slj" kategorije,imali su problema dok su nasli taj stan na tom cuvenom "Zemunu"..Prespavali su noc,mi smo se redovno culi na tel.dogovorili se kako ce mo ih pokupiti gredom..Mi sa busom organizovano polazimo oko 08:30h,tacnije nas 16..Odma poslije rampe autoputa slijedi grubi pretres zandarmerije i dizanje u vazduh,dosta loshe ponashanje policije bzp.ljudi su maltretirali do te istance da su im se unosili za svaki pogled..Sto se tiche ekipe koja nas ceka u jednom parku,zapocinje tucu na nekim momcima,tacnije jednog momka shibaju,da bi za 10-ak minuta njih 7-8 napalo..Ishod tuche je da su nasha cetvorica dobro prosla,jednom rasecena usna dosta,i tijela malo ugruhana..Sve se zavrsava kada murija se mijesha i oni bjeze svi svojim putem..Po dogovoru mi njih kupimo na jednom dogovorenom mjestu,vrshi se pretres i jednom od tih momaka nalaze noz u pregradu ranca i taj momak dobija prijavu i upadaju sa nama u bus konacno
Ubrzo stizemo do Dusanovca,i pocinje cimanje sa drotovima.Zahtjevaju da se plate ulaznice za tekmu,mi naravno to necemo,i uz kompromis mozemo uci,ali samo bez svojih transova,foll zbog bezbjednosti sigurnosnih kamera itd,mi ulazimo u bus dogovaramo se,rijesimo da ulazimo bez trans.grupe na stad.ponajvishe zbog puta i lomljenja 300 km u jednom pravcu,ali naravno sa kecom u rukavu Sandzacku zastavu 1*1 unosimo,tako sto je obavijemo oko sebe u bus i bar samo da se pojavimo u stadionu josh,pa mozemo ici za Np,nakon par minuta formiranje kopa,pocinje pjesma,
oformio se vec kop,vadimo zastavu kacimo je na ogradu..Nastaje problem sa redarima i policijom,mi ne odustajemo od medjusobnog dogovora da bez ikojeg obiljezja oformimo kop i navijamo na Dushanovcu..Poslije par minuta rasprave,uzimamo zastavu i ostavljamo je na tribini,tako sto se podizemo visocije a ona ide ispred nas preko stolica..
Sto se tiche utakmice,odnosa snaga Invalida i nas skoro da se nije osjetio,pjesma se cula svih "90 minuta.
Sto se tiche Invalida oni kao po obicaju krajnje nekorektni,njih oko po mojoj procjeni 50-60 u kopu.Kraj tekme svi se kupimo i zajedno put NP,u NP smo stigli nesto oko 20:30h..Eto nesto ukratko,sto je bilo mozda bitno spomena..

p.s Slike sa utakmice zbog tehnickih problema ce biti vjerovatno sutra okacene na netu.
VOLIM TE PAZARE,SRCE JE MOJE UVJEK UZ TEBE NANANNA NANANNA ANANNANAN ...
  Reply With Quote
Old 26-10-2008   #49
torcA_L3
Registrovan
Početnik
 
torcA_L3's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: Novi Pazar, ponos SandzakA
Godine: 35
Posts: 71
Default

Allahu hvala Ti sto balije smo mi!
torcA_L3 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2008   #50
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

nastavak zbog tehnickih problema

Ekipa koja je ranije otishla u Bg .




  Reply With Quote
Old 01-11-2008   #51
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Novi Pazar-Hajduk Lion 1.11.2008

Nas nesto slabije od prosjeka,loshi rezultati,losha igra,obaveze..
A evo i slika :






  Reply With Quote
Old 02-11-2008   #52
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Mala grupa ali odabrana Cestitke na pobjedi
__________________
www.sandzak-sport.com
ado is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2008   #53
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by ado View Post
Mala grupa ali odabrana Cestitke na pobjedi
Da smo toliko mala i nismo ,ali eto
Bitan je kvalitet,a ne kvantitet,ljudi odlaze,ostaju i dolaze,al agitacija ostaje..

Evo i klipa sa tekme..

  Reply With Quote
Old 02-11-2008   #54
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

A neki rekose, da ce sad tamo oni da uvedu fk N.Pazar u prvu ligu ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2008   #55
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

dobre slike...samo ova sa drotovima malo bode u oci...vole ljudi semenke...cccccccccc
  Reply With Quote
Old 07-11-2008   #56
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Imate Sellam od brace iz BHF..
Osvanuli grafiti u Visokom (BIH)





p.s TS & BHF forever !
  Reply With Quote
Old 11-11-2008   #57
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Dabogda ispali iz lige,agitacija je bitna !

  Reply With Quote
Old 11-11-2008   #58
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Pa nista .... sledece sezone vidimo se u Srpskoj....mi udjemo, vi ispadnete
ado is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2008   #59
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Pravda je zadovoljena,Urosh je izbrisan,kao i neki cetnicko-vlaski natpisi,invazija je prestala
Loshe mi sto jedan klip se nezavrsi,a poceo je na kruzni tok
Mnogo murije,mnogo svjedoka,nas solidan broj




  Reply With Quote
Old 12-11-2008   #60
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Brudi ja bi te zamolio za manje nacionalizma, forum je otvoren za sve.
hvala na razumevanju .....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
1928, 1989, novi, pazar, sandžak, torcida


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Poslasticara Sandzak Dzigal Sjenički lokali 11 08-02-2013 22:31
www.sandzak-sport.com NOVI SPORTSKI PORTAL ado Sport 40 06-09-2009 15:19
BURSA BOSNA SANDZAK NET halilce Sandzacka dijaspora 38 03-11-2007 12:39
POCELI RADOVI NA REGIONALNOM PUTU N.PAZAR-SJENICA halilce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 98 06-10-2007 10:53
Komentar Muftije Muamera Zukorlica na zbivanja u Novom Pazar Sjenicak-Wien Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 51 30-03-2007 20:25


All times are GMT +2. The time now is 20:52. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)