SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Old 07-08-2008   #21
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Pa sta hoces da kazes?
ovo sto je napisano da nije istina,da nisu uzeti podaci od nosioca lista?
ti ako dodjes do neke druge istine,budi drug - podijeli je sa nama........
Istina jeste, ali moras da priznas i sam da je malo ta istina uoblicena. Radikali nisu dobili ni jednu "fotelju" to je tacno, ali su podrzali tu vecinu i zbog toga se sada vode pregovori sa radikalima jer oni hoce mesto zamenika presednika a normalno vi him to ne date, niko him ne bi ni dao. svaka cast svim ostalim srpskim strankama, ali radikali nikako.
__________________
Mix is my live
dj_edy is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 07-08-2008   #22
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

kako znas da su podrzali?video si poslanika radikala sta glasa ili predpostavka?
mesto zamenika predsednika je popunjeno,procitaj pazljivo http://sjenica.eu/forum/showthread.php?t=1130 ......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2008   #23
sabina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 279
Default

da bi da se formira ta vlast u Sjenici, vrlo bitno ko i sa kim, samo da pocnu da rade nesto za onaj grad i dobro svih gradjana. a poslova ima, ne mogu sve ni zavrsiti u jednom mandatu. sad na odmoru u Sjenici bila sam sokirana u kakvom stanju je citav grad. smece na sve strane, psi lutalice okupirale carsiju, kazu ne smiju da se ubijaju. niko nista ne preduzima. svi kukaju i optuzuju jedni druge. park o kome se toliko ovde prica je lijepo zamisljen, ako se kad zavrsi. jadna deca po parku hoce da se pobiju oko dvije ljuljaske, zamislite dvije ljuljaske, a 50 dece. da nije zalosno, bilo bi stvarno smijesno. fasade zgrada u centru grada nisu okrecene zadnjih 20god. zar je krec toliko skup ili ljudi cekaju da neko drugi uradi to za njih? komunalci ne rade svoj posao jer su im male plate, ali racuni stizu i moraju da se plate za ono sto nije uradjeno. sta da rade radnici "Vesne" koji nemaju nikakva primanja posle 25god. radnog staza, kome oni da se zale i traze svoja prava? da ne pominjem sve one zaposlene u komunalnom, policiji, bolnici, opstini...koji su visak, ali ipak su tu i primaju plate koje ne zasluzuju ili jos manje zaradjuju. ljudi su zaboravili ona osnovna pravila ponasanja u ophodjenju sa ljudima. moj primer, u opstini da uzmem izvod, gospodin koji radi kaze: Ha, sta treba? u jednoj ruci cigara, u drugoj telefon. usluga na nivou. ali kad uvece izadjes u grad, pa vidis devojke doterane ko da ce na modnu reviju, momke koji se setaju okrecuci kljuceve od auta i misleci da su neko, nove muslimane i muslimanke u karakteristicnoj odeci i izgledu, zapitas se sta se ovo desava u ovoj Sjenici. to vise nije onaj grad u kome sam ja odrasla, nisu ni oni ljudi. nisam ni ja vise ista, ali me boli onaj egoizam kod ljudi i sebicnost, goli interes. svi imaju auta i voze na rezervi. svi mobilne ali niko kredita da moze da ga koristi. udaljih se od teme, ali poenta je da nije bitno ko je sa kim u koaliciji. treba misliti globalnije i otvorenije. sta nova vlast moze uraditi za Sjenicu. ja licno sam pesimista, i ne verujem da ce se nesto bitno promijeniti, dok se god ne promijeni svijest kod ljudi.
sabina is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2008   #24
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Quote:
Originally Posted by sabina View Post
da bi da se formira ta vlast u Sjenici, vrlo bitno ko i sa kim, samo da pocnu da rade nesto za onaj grad i dobro svih gradjana. a poslova ima, ne mogu sve ni zavrsiti u jednom mandatu. sad na odmoru u Sjenici bila sam sokirana u kakvom stanju je citav grad. smece na sve strane, psi lutalice okupirale carsiju, kazu ne smiju da se ubijaju. niko nista ne preduzima. svi kukaju i optuzuju jedni druge. park o kome se toliko ovde prica je lijepo zamisljen, ako se kad zavrsi. jadna deca po parku hoce da se pobiju oko dvije ljuljaske, zamislite dvije ljuljaske, a 50 dece. da nije zalosno, bilo bi stvarno smijesno. fasade zgrada u centru grada nisu okrecene zadnjih 20god. zar je krec toliko skup ili ljudi cekaju da neko drugi uradi to za njih? komunalci ne rade svoj posao jer su im male plate, ali racuni stizu i moraju da se plate za ono sto nije uradjeno. sta da rade radnici "Vesne" koji nemaju nikakva primanja posle 25god. radnog staza, kome oni da se zale i traze svoja prava? da ne pominjem sve one zaposlene u komunalnom, policiji, bolnici, opstini...koji su visak, ali ipak su tu i primaju plate koje ne zasluzuju ili jos manje zaradjuju. ljudi su zaboravili ona osnovna pravila ponasanja u ophodjenju sa ljudima. moj primer, u opstini da uzmem izvod, gospodin koji radi kaze: Ha, sta treba? u jednoj ruci cigara, u drugoj telefon. usluga na nivou. ali kad uvece izadjes u grad, pa vidis devojke doterane ko da ce na modnu reviju, momke koji se setaju okrecuci kljuceve od auta i misleci da su neko, nove muslimane i muslimanke u karakteristicnoj odeci i izgledu, zapitas se sta se ovo desava u ovoj Sjenici. to vise nije onaj grad u kome sam ja odrasla, nisu ni oni ljudi. nisam ni ja vise ista, ali me boli onaj egoizam kod ljudi i sebicnost, goli interes. svi imaju auta i voze na rezervi. svi mobilne ali niko kredita da moze da ga koristi. udaljih se od teme, ali poenta je da nije bitno ko je sa kim u koaliciji. treba misliti globalnije i otvorenije. sta nova vlast moze uraditi za Sjenicu. ja licno sam pesimista, i ne verujem da ce se nesto bitno promijeniti, dok se god ne promijeni svijest kod ljudi.
Slazem se s tobom za skoro sve. upravu si kada kazes da treba da se menja svijest ljudi, da se konacno nesto uradi za nas grad. svi koji dolaze na vlast obecavaju sve i svasta, kad zasednu u "fotelju" o tome him ne pada napamet da razmisljaju, samo kako ti kazes u jednoj ruci cigara u drugoj telefon ili kafa. bilo koji dokument da coveku zatreba treba mu veza da bi zavrsio. Sto se tice ko ce sa kime u koaliciju jedno mi je bitno to da ne bude niko u toj vlasti od onih koji podrzavaju Vojislava Seselja i njegova "dela" Mozda ljudi zbog "fotelje" zaboravljaju neke stvari koje mi nikada ne treba da zaboravimo. Postujem sve ljude, sve nacionalnosti jedino radikale ni pod razno, jer treba da smo svesni da nas oni mrze iz dna duse. Zato mi je mnogo krivo kada cujem kakva se vecina formirala u NP i jos kada cujem da bas ti radikali podrzavaju vlast u Sjenici.
Upravu si i za ovo sa autima na rezervi i kljucevima, modi i td... Ali nisu bas ni svi takvi, ima izuzetaka. na neki nacin i to razumijem jer je ovaj narod zeljan zivota a sto je takvo siromastvo zavladalo Sjenicom ipak ima tu i nase krivice. Stalno neke prepirke, podele i preko svega toga ljudi nece da rade, narocito omladina. Nekim ljudim sam nudio poso i to veoma dobar poso, i iznenadio sam se koliko ljudi nisu zainteresovani da rade. O ovome bi trebalo otvoriti novi post.
Sto se tice vlasti samo bez radikala, i bez njihove podrske... ostalo sve pozdravljam.
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2008   #25
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

da o ovome treba otvoriti novu temu,vlast je bez radikala i lijepo je sto to pozdravljas ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2008   #26
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Talking

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
da o ovome treba otvoriti novu temu,vlast je bez radikala i lijepo je sto to pozdravljas ....
Sve dok ne budem siguran u suprotno ostajem pri svom stavu. To je moje licno misljenje, i po izvoru iz kojeg ja dobijem informacije radikali podrzavaju tu vecinu. nemoj da trazis da ti otkrijem izvor informacija jer to ne bi bilo korektno ni politicki ni moralno. Jedno pitanje u vezi sa ovom temom, kako to da ste mogli vecinu da formirate sa Eskom, covekom protiv kojeg ste toliko pricali, nazivali ga lopovom, pijanicom, trazili njegov opoziv i da ne nabrajam sad, i sa Mensurom ciju ste stranku onako rugajuci se nazivali "Lovackom strankom"
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2008   #27
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ma izvor mi je jako dobro poznat veruj mi,ali laze te.
Vecina je formirana sa njima jednostavno sto je tako moralo da bude,neko je sa nekim morao formirati vecinu,a sve izborne liste su se medjusobno prozivale,ali jel bilo bolje preci preko toga, spustiti loptu ili ici na jos jedne izbore(trece po redu - naravno koje neko mora da plati),razmisli malo...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2008   #28
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ma izvor mi je jako dobro poznat veruj mi,ali laze te.
Vecina je formirana sa njima jednostavno sto je tako moralo da bude,neko je sa nekim morao formirati vecinu,a sve izborne liste su se medjusobno prozivale,ali jel bilo bolje preci preko toga, spustiti loptu ili ici na jos jedne izbore(trece po redu - naravno koje neko mora da plati),razmisli malo...
Nisam bas siguran da ti je poznat izvor. slazem se da je tako moralo da bude i da je moralo da se predje preko toga i da je to bolje resenje nego ponovo izbori, znam ja i da to kosta, ali sam hteo nesto drugo ovim da kazem. Treba predizborna kampanja malo drugacije da se vodi, i ne samo kampanja nego i odnos sa politickim "protivnicima". Zar mora na svakom mitingu da jedni druge prozivaju, nazivaju lopovima, lazovima i ne znam ti sta sve a posle se sve to "zaboravi" da bi se ostvario neki cilj. Za mene je to kao kada se deca posvadjaju pa se za 5 minuta pomire i ponovo kao da nista nije bilo. takve osobe su za mene dvolicne, i nekorektne, da ne kazem osobe koje su spremne preko svega da predju da bi dosli do "fotelje". Mnogo to ruzno i antipaticno izgleda kada je covek neutralan i kada sve to posmatra sa strane.
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008   #29
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

To da jako je ruzno,ali treba apoliticna osoba da pogleda sve mitinge,da sva politicka okuplljanja,obecanja i sl. dobro proprati,pa onda da daje zakljucke.
Da obrati paznju na to, ko prvi pocne sa prozivkama druge strane,ko u toku izborne kampanje najavljuje da ce suprotna strana napraviti koaliciju npr sa radikalima,a posle izbora uradi to, za sta optuzuje druge na predizbornim mitinzima....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008   #30
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Nadam se da će ova"nova"vlast nešto konkretno da uradi za našu Sjenicu!
Nova je jedino po tome,što je Mensur ušao u vlast a ostali su već bili tu!
To,koliko su naše bošnjačke stranke,spremne da podmetnu nogu jedna drugoj,da kaljaju ugled protivnika i raznorazne podmetačine,znamo svi!
Iz čije su kuhinje i to se dobro zna!
Govorim o raznim video-klipovima i foto-montažama,da ne budem pogrešno shvaćen!
Znam šta se pričalo i ko je pričao,da neće sa Eskom,da neće sa Džemailom,da Esko neće sa Suljom ni sa Rasimom,da sa Džemailom neće niko itd...
Lično sam poodavno razočaran od strane najvećih bošnjačkih stranaka(njihovih lidera),ali takođe i od svih koji su tako brzo zaboravili šta su pričali jedni o drugima,i koliko su i kako napadali jedni druge!
Nije bitno dali će taj jedan radikalski glas u Sjenici učestvovati u vlasti koliko je bitno šta će uraditi za Sjenicu!
Svedoci smo da ekstremne partije u svakom narodu na prostoru Srbije su u padu na svakim izborima,bilo u lokalu ili parlamentu!
Nadajmo se samo a i primećuje se već,da ova vlast nešto i radi(počeli su odmah sa uređenjem parka ispod opštine)!
Mislim ipak,da je vrijeme da Sjenica bude u zapećku Pazara i Tutina prošlost!
Čak šta više,ubeđen sam!U naredne 4 godine,mislim da će Sjenici biti bolje za milion posto!
Živi bili pa videli!
Pozdrav svima!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008   #31
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Nova je jedino po tome,što je Mensur ušao u vlast a ostali su već bili tu!
Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Nadajmo se samo a i primećuje se već,da ova vlast nešto i radi(počeli su odmah sa uređenjem parka ispod opštine)!
moram ove dvije stvari da povezem,ko je prolazio carsijom ovih dana shvatice sto sam ih povezao....
i ne samo taj park,vec i park iza mojeg radnog mesta....
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008   #32
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Eee,stvarno,nesto se radi!!!!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008   #33
Eldin
Registrovan
Početnik
 
Eldin's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Sarajevo
Godine: 39
Posts: 46
Default

Drago mi je da se nesto radi..
rad mene moze biti bilo ko na vlasti...
Eldin is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008   #34
dz.biber
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2008
Location: EU
Godine: 52
Posts: 183
Default

a mesto zamenika predsednika opštine, pripalo je kandidatu GG ''Dosta je...'' Mensuru Gičeviću.

Cestitam gospodinu Gicevicu (a i ostalim ali su oni uglavnom bili prisutni) na izboru i po misljenju pojedinaca koji ga poznaju ocekujem da ce se on svom snagom boriti za SJENICUUUUUUUUU .... Za primer je sta je on uradio sa lovackim drustvom na polju finansija , organizcijono i motivisanjem ljudi (zena i muskaraca )
dz.biber is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008   #35
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Samo nemojte da brisete postove pa cemo da ih malo citamo recimo za jedno 4 godine, nadam se da ce Sjenica konacno kremuti malo napred. poceli su uredjenje i parka kod autobuske stanice. al su mi pokidali kablove pa sam jedan skoro ceo dan imao posla oko toga, ali ne zalim samo nek se nesto radi.

Sto se tice Mensura Gicevica, svako ko moze da kaze bilo sta protiv njega taj nije covek i taj nema ni stida, ni srama ni morala. Nadam se da ce Mensur ostati onakakv kakav jete, da ce nesto uraditi za nas grad. Ali je malo tuzno da ga sad najvise hvale i podrzavaju bas oni koji su ga psovali, nazivali lopovom a njegovu stranku "lovackom strankom" i oni koji su mu u izbornoj noci ispred stranke bacili tonu petardi, uz ponizavanje i ruganje, oni koji su cijepali njegove plakate, koji su hteli da zatvore biracko mesto zato sto je, navodno u blizini birackog meta bila njegova slika ... Naravno uvijek to kazem, cast izuzetcima jer nisu svi to radili.

Last edited by dj_edy; 08-08-2008 at 22:10..
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008   #36
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Edi,ni jedan post,znaš i sam se ne briše,jedino ako je uvredljive sadržine!
Biće slika svega što se radi do sada!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008   #37
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

kao sto Halilce rece niko ne brise postove izuzev ako su uvredljivi.
upravo iz tog razloga clanovi ne mogu brisati svoje postove,sve sto je napisano ostaje gde jeste....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008   #38
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Ok drago mi je da se ne brise. pa da nakon 4 god vidimo sta je zapoceto, sta je obecano, sta je uradjeno, sta je moglo da se uradi ai nije, jer se neke stvari i neke istine i lazi otkrivaju kroz vrijeme...
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008   #39
dz.biber
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2008
Location: EU
Godine: 52
Posts: 183
Default

Dali neko moze nesto da napise o tim ljudima sta su dosad uradili za SJENICUUUUU ( Volonterski ) bez interesa za svoj -dzep- (molim bez negativnih primera da se niko nebi naso uvrijedjen) . Moze i privatno ili na nekoj funkciji bez primanja i sa primanjem plate ...
dz.biber is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008   #40
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Quote:
Originally Posted by dz.biber View Post
Dali neko moze nesto da napise o tim ljudima sta su dosad uradili za SJENICUUUUU ( Volonterski ) bez interesa za svoj -dzep- (molim bez negativnih primera da se niko nebi naso uvrijedjen) . Moze i privatno ili na nekoj funkciji bez primanja i sa primanjem plate ...
Ne znam na koje ljude mislis
dj_edy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bre, radite, sta


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Gdje ste i sta radite? borichi Predstavljanje članova 451 06-07-2009 18:14
Sta radite kad ste tuzni???.. Ms. Valentina Ovo i ono 34 16-10-2008 17:25


All times are GMT +2. The time now is 10:37. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)