SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 5.00 average.
 
Old 08-01-2008   #241
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default SandŽak: SveČanost Povodom Nove 1429.hidŽretske Godine

SANDŽAK: SVEČANOST POVODOM NOVE 1429.HIDŽRETSKE GODINE

Mešihat Islamske zajednice u Srbiji organizovaće u četvrtak, 10. januara, prvog dana 1429. Hidžretske (muslimanske) Nove godine, prigodne manifestacije u Sjenici i Tutinu pod nazivom ''Hadžret-Sandžak-jedinstvo''.
Attached Images
File Type: jpg plakat.jpg (87.8 KB, 19 views)
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 08-01-2008   #242
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ene vatromet,hocel i jelku da kite,da im dam nakite ......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2008   #243
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Sastavili u IZ u Sjenici,gospodine pismeni stoji saopstenje na kraju,napisi nam nesto o sebi pa da komentarisemo dalje ko je koliko pismen,krijes se iza nika i kritikujes,ne cijenim to kod tebe,nisi ti zena zena da se pokrivas,vec sandzaklija,nemoj nas brukat?????

Heheheee,nemoj da gubis hladnokrvnost Rele...trebaceti u cetvrtak.
  Reply With Quote
Old 08-01-2008   #244
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja nikad nisam hladnokrvan,familijarno tako....
Nemoj ti da bezis sa teme,koga ces sad pomenuti,abdic jusufspahic??
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2008   #245
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default



hehehheh
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2008   #246
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Ovo je zalosno sta se sve pise u ovoj temi
ado is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2008   #247
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
...koga ces sad pomenuti,abdic jusufspahic??
Pa zna se ostao je jos jedan,ali njemu bar nista ne zameram jer je isao do kraja u svojim namerama...Pogadjas li o kome se radi???
  Reply With Quote
Old 09-01-2008   #248
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

predpostavljam,ali nisi razumeo,rekao sam koga ces sad pomenuti da bi skrenuo sa teme......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2008   #249
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by ado View Post
Ovo je zalosno sta se sve pise u ovoj temi


Bruka moj Ado, bruka velika. Ali neka , neka vidi i ostali svijet kakav je narod Sandzaka. Dovoljno je da im se baci kost iz Beograda da bi se medju sobom ubijali ( iskreno se nadam da do toga nikada nece doc )
Pa zar je narod toliko slijep da ne vidi kako im se sprema isti scenarijo kao i u zapadnoj Bosni
Ne zelim da budem pogresno shvacen. Ne podrzavam ni Zukorlica a najmanje ovog drugog koji je bio domacin Bajramske proslave u skupstini Srbije, odrzane prvi put u istoriji.
Zelim samo da nas narod progleda svojim ocima, ako je to uopste moguce
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2008   #250
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default Demant

Demant

Odbori Medžlisa Sjenice i Tutina demantuju oglas Mešihata Muamera Zukorliča po kojem su ovi Odbori organizatori navodne svečanosti povodom nastupanjanove 1429. hidžretske godine.
Ovdje se radi o promotivnom političkom mitingu Muamera Zukorlića, koji na ovaj način zloupotrebljava vjerske događaje za svoje potrebe i manipuliše vjerkim osjećanjima naših džematlija.
Ovom prilikom obavještavamo vjernike da je pomenuti oglas, kao i plakate koje su izlijepljene ulicama ovih gradova Mešihat Muamera Zukorlića falsifikovao i da te skupove ne organizuju Odbori Medžlisa Sjenice i Tutina.
Pitamo se od kud to da baš sad Muamer Zukorlić dolazi toliko često u Sjenicu i Tutin, čak obilazi najzabitija mjesta u ovim opštinama, a poznato je npr.da godinama nije ušao u nijednu od Sjeničkih džamija, da nikada nešto ovako nije organizovao i da ništa za 14 god. koliko je bio muftija za Sjenicu nije uradio. Sa kojim pravom sad dolazi?
Pozivamo sve vjernike da ostanu u svojim domovima, da ne učestvuju u mitingu Muamera Zukorliča, jer će mu svojim prisustvom pomoći da nastavi sa širenjem svoje smutnje i nasilja gradovima Sandžaka.
Pokažimo dostojanstvo i solidarnost i ne dozvolimo da nas niko zavađa i podmeće glave naših sinova da napadaju braću zarad njegovih bolesnih utilitarističko-apsolutističkih ambicija.

Informativna služba Medžlisa IZ-e Sjenice i Tutina..


Administracija sajta je pored regionalne tv,radia Amara i ostralih medija dobila ovo obavestenje..
Attached Images
File Type: jpg demant.jpg (321.0 KB, 10 views)
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2008   #251
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Hahahaaa,e sto se ismijah...no dobro videcemo koliko ce se narod odazvat i ovom ocajnickom pokusaju da se omete jedna plemenita i opstemuslimanska svecanost i manifestacija...

PLEMENITI NARODE SANDzAKA SUTRA JE VELIKI DAN.
BABO,MAJKO, KOMSIJE, RODBINO, PRIJATELJI,BOSNJACI...IZADjIMO NA SUTRASNJU MANIFESTACIJU I POKAZIMO DIN-DUSMANIMA DA NISMO KRENULI STAZOM ABDICEVACA,JUSUFSPAHICA,ZILKICA,MAKICA I OSTALIH KVISLINGA.

ZIVELA SLOBODNA,SAMOSTALNA I JEDINSTVENA ISLAMSKA ZAJEDNICA SANDzAKA.
  Reply With Quote
Old 09-01-2008   #252
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

hehehhehhehe evo i ja se smijem,mozda i ne dodje,navodno hoce da ga ubiju sjenicaci....

http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=279653
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2008   #253
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Zelim samo da nas narod progleda svojim ocima, ako je to uopste moguce
Moguce je Eko moguce ali za to treba svi da se ukljucimo i da osudimo ovo sto nam spremaju izdajnici.Nesmijemo biti indiferentni i postpati neutralno u jednom sukobu koji nas,dugorocno,moze kostati totalne asimilacije...Veruj mi da Zukorlic u ovom casu uopste nije bitan vec INSTITUCIJA NASE IZ.Oni koji su se okomili na nju ne biraju sredstva da je uniste...da ti ne duzim o tome jer si u prilici da i sam vidis da nemaju nikakvih skrupula.
Ja sam dragi moj Eko dugo cutao,nije me interesovala ni politika ni verske institucije a onda je poceo onaj prljavi rat i upropastio mi mladost,skolovanje,buducnost...E NECU VISE DA CUTIM!!!SAD BAREM ZNAM KO SAM,STA SAM,KOJE SAM VERE,KOJE SAM NACIJE,ZNAM KO MI JE POLITICKI UZOR,IMAM SVOG REISA TAMO U BOSNI I NEDAM MOJU ISLAMSKU ZAJEDNICU NIIIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM!!!
  Reply With Quote
Old 09-01-2008   #254
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
hehehhehhehe evo i ja se smijem,mozda i ne dodje,navodno hoce da ga ubiju sjenicaci....

http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=279653
Nece SJENICANI njega da ubiju vec izdajnici,a to su od onomad dva potpuno razlicita pojma.
  Reply With Quote
Old 09-01-2008   #255
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

SAD BAREM ZNAM KO SAM,STA SAM,KOJE SAM VERE,KOJE SAM NACIJE....
e reci i nama,hahahahhahahha
pa sto ne dodjes da se ukljucis i osudjujes,nego se sakrio ko neka zena,nesmijes ni ime da napises a kamoli da dodjes,pa budi musko i sandzaklija pa dodji stani iza zukorlica pa cuvaj tu tzv.vasu IZ,ja cu sutra stati sa mojima da cuvam nasu IZ i njene objekte,a i ovde je branim...

TAHIROVIC RESAD
Sjenica,Sandzak
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2008   #256
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

A resko, ovako je bolje, prvo kopiras text da procitam, pa onda stavis link:

"Zukorliću prete ubistvom"9. januar 2008. | 09:01 | Izvor: Tanjug Beograd -- Muamer Zukorlić dobio poruku u kojoj mu se preti ubistvom, kaže tutinski imam Islamske zajednice u Srbiji Fahrudin Ćosović.

Ćosović je rekao da u poruci koju je Zukorlić, glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji, sinoć dobio putem mobilnog telefona, stoji da će u četvrtak, 10. januara, u Tutinu rođak proletos ubijenog Ibrahima Prentića pokušati snajperom ili bombom da likvidira, kako se navodi, najvećeg neprijatelja islama muftiju Muamera Zukorlića.

Prentić je bio jedan od vođa grupe vehabija, a ubijen je u obračunu sa policijom u aprilu 2007. godine, nedaleko od mesta Donja Trnava kod Novog Pazara.

Prentić je bio jedan od 17 članova grupe vehabija koji su optuženi da su pripremali terorističke akcije i protivustavnu delatnost.

U četvrtak, 10. januara, prvi je dan Hidžretske (muslimanske) nove godine i za taj dan je Islamska zajednica u Srbiji zakazala dve manifestacije na otvorenom - na trgu u Sjenici u 12.30 sati i na trgu u Tutinu u 17 sati.


http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=279653

Pozzz Tahirovic

p.s. cek ode da skuham kafu, nemojte tako brzo pisati, da uzivam u bajkama
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2008   #257
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
...pa sto ne dodjes da se ukljucis i osudjujes,nego se sakrio ko neka zena,nesmijes ni ime da napises a kamoli da dodjes,pa budi musko i sandzaklija pa dodji stani iza zukorlica...


EVO ME RESKO I GLEDAJ...OVO JE 36310:
Attached Images
File Type: jpg Sjenica.jpg (192.9 KB, 20 views)
  Reply With Quote
Old 09-01-2008   #258
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Mozda si se samo rodio tu,al nijednu osobinu odatle nisi ponio sa sobom,jel ljudi iz Sjenice ne beze sa teme i ne kriju se ko neke zene,trebo bi i da se pokrijes,da budes kompletna licnost......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2008   #259
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ljudi ja moram da se izvinim sto skrecem sa teme, ali moram da pohvalim to sto je i sajt dobio kopiju ovoga obavestenja. Nije bitno o cemu ono obavestava, ali pokazuje da se za forum i njegovu posecenost proculo i odaje na neki nacin ppriznanje trojki koja ga je napravila.
Pa nam napisite posle kako je proslo sve to, vidite koja se prasina dize oko toga, a jos nije do togskupa ni doslo,
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2008   #260
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

svakoga dana u svakom pogledu,sve vise napredujemo .....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
sandzaka, vijesti


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vijesti iz Srbije Tahirovce Vijesti iz Srbije 160 15-11-2009 20:27
VIJESTI IZ SVIJETA 36310 Vijesti iz ostatka svijeta 317 10-10-2009 00:51
BOŠNJACI SANDŽAKA-MANJINA ILI KONSTITUTIVNI NAROD suada Ovo i ono 14 23-01-2007 16:31


All times are GMT +2. The time now is 05:14. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)