SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Bosne i Hercegovine dosta zastupljena država kod nas... nešto zanimljivo smestite ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 26-05-2010   #1
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs up 20 GODINA POBJEDA


Danas, 26. maja 2010. godine, tačno dvadeset godina nakon osnivanja Stranke demokratske akcije u Sarajevu, u dvorani Zetra, u Sarajevu, upriličena je Svečana konvencija.
Prije Svečane konvencije, u 10 časova, na šehidskom mezarju Kovači, proučena je fatiha i odata počast rahmetli Aliji Izetbegoviću, prvom predsjedniku Stranke demokratske akcije.
Cvijeće na mezar rahmetli Alije Izetbegovića, u pratnji predsjednika SDA Sandžaka Sulejmana Ugljanina i predsjednika SDA Hrvatske Šemsa Tankovića, položio je predsjednik Stranke demokratske akcije Sulejman Tihić.
Na početku svoga obraćanja, na Svečanoj konvenciji, predsjednik Tihić je poselamio sve prisutne a posebno delegaciju SDA Sandžaka na čelu sa predsjednikom dr. Sulejmanom Ugljaninom, kao i ostale delegacije Stranke demokratske akcije iz zemalja bivše Jugoslavije, Evrope i Amerike. Predsjednik Tihić je između ostalog istakao da sve stranke, organizacije i pojedinci mogu se od SDA učiti demokratiji, a SDA u svim zemljama u kojima djeluje, od osnivanja do danas, uživa povjerenje najvećeg broja Bošnjaka.
U toku Konvencije skup je pozdravio i prisutnima se obratio i predsjednik SDA Sandžaka Dr. Sulejman Ugljanin istakavši da je Stranka demokratske akcije u proteklih dvadeset godina bila stranka koja je uvijek znala da procijeni i da radi u skladu sa vremenom, a u interesu bošnjačkog naroda kao i svih naroda sa kojima Bošnjaci zajedno žive.
„Znali smo kako treba raditi za vrijeme režima Slobodana Miloševića, protiv koga smo se svim snagama borili i bili mu otvorena opozicija, a nakon njegovog pada, 5. oktobra 2000. godine gdje je presudnu ulogu odigrala SDA Sandžaka, znali smo kako treba podržavati demokratske vlasti u Srbiji i pomoći usvajanju demokratskih zakona i približavanja Srbije i zemalja u okruženju Evropskoj uniji. Stranka demokratske akcije će biti most za uspostavljanje bolje i uspješnije saradnje među svim novonastalim državama na Balkanu", istakao je između ostalog predsjednik Dr. Ugljanin.
Nakon završetka Konvencije, predsjednik Tihić je zajedno sa predsjednicima SDA sa prostora bivše Jugoslavije održao konferenciju za novinare.
Za četvrtak u 11 sati programom obilježavanja godišnjice Stranke demokratske akcije predviđeno je održavanje konstitutivne sjednice Koordinacije svih SDA sa prostora nekadašnje Jugoslavije.
Izvor: Stranka Demokratske Akcije Sandzaka
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 26-05-2010   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

dobijenih bitki je bilo,ali su sve ratove izgubili
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Videcemo, oni da prostis je.... one sto u hagu istruhnuse sto drzavu iza sebe imahu, ovi sto sad najvise laju na njih su tu "zahvaljujuci njima", a pricat babu kako se prave deca ... neznam kolko je mudro ... Ovi obaljuju kad im protivnici misle da su najaci tj kad im je najsladje ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

eh,kad muftija sad zadrma,gotovi ste...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010   #5
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ne misli on jos da je jak, neka ga jos malo nek poleti u visine, sto sa vise visine padne manje su mu sanse da prezivi ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010   #6
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Pa Resko, nek nam je sa srecom....
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010   #7
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

neka je vama sa srecom,ja cu da pijem sa vama,ali cuvajte se muftije
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010   #8
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Mi da popijemo,lako cemo mi sa muftijom....
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010   #9
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ne bi me iznenadilo i muftija da svrati u kafanu ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2010   #11
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

SDA ide u istoriju, kakve su "zasluge" za Bošnjake već sada se može suditi, no ostavimo to "učiteljici živora" da ocijeni.

A što se tiče muftije, neki dan u Novom Pazaru popih jako lijepu kafu u "Gaziji", kad neki mi poslije kažu "to ti je muftijina kahva". Neznam čija je al je osvježavajuća.

Last edited by homar; 27-05-2010 at 09:25..
homar is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2010   #12
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

to je vakufsko zemljiste, koje on dijeli njegovim njegovim ljudima u zamenu za vernost, ne bi me cudilo i striptiz da otvore kolko su halapljivi ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2010   #13
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Aman sta radi muftija,gledaj ga,iz kahve iskace....
ovde osecam da ta kahva na pobedu mirise...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
godina, pobjeda


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:53. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)