SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 17-10-2006   #41
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

i ako mi se, uglavnom,ne svidjaju TALINO-vi stavovi,ipak mislim da ovde nije ispravno shvacen,jer covek nije nagovestavao niti inspirisao na ubistvu toh HAJVANA vec je rekao jednu surovu istinu a to je da su albanci ubijali sve one koji su ljubili skute njihovim neistomisljenicima,i tacno je sve sto je o tome naveo...

i ja su tu slazem sa njim,da smo i mi uradili nekih par stvari verovano ne bi sada bili gradjani drugog reda,ali izgleda je sandzacka politika davno izgubila kompas,pa se sve ovo i desava...

samo li se pitam dal ima sposobna insana,da ako ne nadje taj kompas onda se bar po polozaju sunca orijentise gde smo...

a sve se nesto plasim da je ipak za sve ovo jako kasno...



p.s.sacekajte da se TALINO izjasni,ipak mislim da nije mislio to sto ste vi shvatili....
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 17-10-2006   #42
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Uopšte nisam Talinovu izjavu uzeo zdravo za gotovo!

Čovek,iako se ne slažemo u stavovima,nije direktno rekao,niti pozvao na to krivično delo,niti izrazio mržnju,prema bilo kome!

Imao sam jednu debatu sa jednim od urednika foruma,i tada sam mu zamerio za šovinizam,ali svako ima pravo na svoje mišljenje i stavove!

Da nismo imali loše političare,jesmo,jer ne bi došli u situaciju u kojoj smo sada!Ali,VLAST je čudo,a vrijeme i istorija će suditi,ko je dobar a ko loš za svoj narod!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2006   #43
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

podrzavam talina potpuno

a to da ovi iz sda nerazmisljaju ko talino pokazuje 28 avgust ko je bio u sjenici zna dobro kako se sda ponasala

a da na sednicama ne pominjem nemam reci
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2006   #44
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

hahahah Bravo Riki znaci Talino je dobro rekao za Rasima,sandzaklijke su trebale da ga ubiju,pa ok ako kazete svi tako neka bude,ja samo hocu da kazem da svako ima pravo na svoje politicko opredeljenje,da ako ima razloga da bude kritikovan treba ga kritikovati ali nikako UBITI....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2006   #45
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

i ja se slazem sa TAHIROVCE-tom....



mozda se i ne bih slozio,nego,velim,kad se RIKI slozio sto ne bih i ja,jel TOLIKE RATOVE PREZIVESMO EVO SAD U SLOBODI IZGINUSMO...



ko je razumeo shvatice....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2006   #46
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Nije čudno da sljedbenik SDA, kao patije koja na nemuslimanski način, neljudski način, najlopovskiji način (!!!) uzurpira opće dobro - regionalnu TV (koja nije vlasništvo SDA već svih gradjana, jer je kupljena opštinskim novcem) - eto, nije čudno da neko, ko je sljedbenik takve partije ovdje trza moje riješi iz konteksta. Nije ti to fer Tahirovče. A još tražiš da se predstavim?! Pa da po neki SDA ili SDP zaljudjenik baci bombu na kuću?



Inače, ne smatram da je nemoralno što se ne predstavljam, tvoje optužbe su nekorektne. Ti ne poznaješ moderne odnose u internet komunikacijama.



Tahirovče, ja nisam govorio o ubojstvu Ljaića, već sam spomenuo da bi Albanci ubili Rugovu da ih je predstavljao u Beogradu onako kako nas predstavlja g. Ljaić. Mislim da bi u istom takvom slučaju ubili i g. Ugljanina. Albanci ne trpe veleizdaju, a mi bošnjaci nismo ni jedan promil kao oni. Mi se ubijamo izmedju sebe, u pokušaju da se utrkujemo da se Beogradu što više ulignemo.



Kako dakle Albanci postupaju prema veleizdajniku? Možda će nekome biti zanimljivo da pročita..



Prvo mu bivaju stavljeni peškir i sapun na kućni prag, i to se obično radi krišom, noću. To je stari albanski običaj postupanja prema veleizdajnicima. Kad neko vidi peškir i sapun na kućnom pragu zna da mu je odlaziti odatle, ili gubiti glavu.



Za ovaj običaj znam jer je zet moje rodjene tetke koja je udata za Albanca (inače i sam Albanac) radio na prištinskom univerzitetu u teškim godinama po Albance, kada su nad njima iz beograda vršili presiju i genocid... čak je bio i član JUL-a! Taj njen zet je zatekao peškir na svom pragu i morao je bježati u Bg neposredno prije Bombardovanja NATO saveza. Kad su mu u Bg dali "nogu" jer nije imao para da plati samački dom, vratio se na Kosovo. Rodjena njegova dva sina i žena sa njim nisu do danas progovorila, a on živi poput samotnjaka. Allaha mi sve je ovo istina.



Eto, to sam htio da kažem... da našem narodu fali malo samopoštovanja, dostojanstva... NEZABORAVLJANJA! Mi smo narod koji jako brzo zaboravlja, a to je pogubno na Balkanu! poz.
__________________
''Tudju zemlju nećemo, svoje zemlje ne damo, Sand�ak ucijelo hoćemo!
Mi smo narod i bićemo i na drugo pristat nećemo''
(Sulejman Tabaković)
Talino is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2006   #47
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Talino probajte vi iz NPS sa peskirom i sapunom mozda vam upali,posto prica o patriotizmu zavergla malo al da upali ne ne nece nikako.Ipak se varas, ne zaboravlja nas narod lako....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2006   #48
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Ako pronadjemo dovoljno prljav i smrdljiv peškir, možda i pokušamo.



A šta bi, po ttebi, bilo šasnije - Da im postavimo peškir na prag, ili pak da svi kolektivno poljubimo Koštunicu i Tadića u zadnjicu, ako nam to kaže kaže "Vodja"?
Talino is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2006   #49
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Meni je najšašavije ono kad je Vodja(tvojih) cmokao Šešeljeve u .... da im izglasaju presednika skupstine u Sjenici ........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2006   #50
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Ja sa tim nisam upoznat.
Talino is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2006   #51
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Upoznati su oni koji treba da budu - biraci Sjenice, kazem ti je da je nas narod veliko zlopamtilo.........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2006   #52
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Sve i da je tako, ne vidim koja je razlika izmedju Šešelja i Koštunjavog?



Rekao bih da se donekle razlikuju samo u metodologiji. poz.
Talino is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2008   #53
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Znamo mi u Sandzaku Ko je prodo i pazar i sjenicu gde je pao na vlasti je grabio i krao, a narod se izmedju sebe ubijo pa nam je prodavo oruzije pa nas ocinkavo pa su ljudi na pesteri i po sandzaku za takve stvari jeli debeo cutek . znamo mi ko je reko da se glasa ustav !!! U kojem pise da Bosnjaci ne postoje da sandzak ne postoji.. muka mi da trazim sad.. to.. znamo mi kome su donatori dolazili u kancelariji a on im s'praga trazio mito para.. znamo mi koliko je para islo za Beograd da se BG izgradjuje a sandzak ostaje mljitav znamo mi takodje ko narucuje Lijepo vrijeme za Voju Kalasnikovog i Velju rakijicu, Znamo mi ko se Ljubi i Grli sa PALMOM znamo mi A ZNAMO I KO PRICA SUROVU ISTINU PA GA NAROD SHVATA KAO DA HOCE ODMA SVADJU I RAT.! A ZNAMO DA SUROVA ISTINA MOZE DA BUDE VRLO POGUBNA I OPASNA ali ISTINA JE ISTINA !! Znamo mi ko nam je viko na skupovima "Volim i ja vas" "nISAM VAS CHUO DOBRO" originalni postupci kao i Pokojni Liposlav Milosevic kada je viko Volim i ja vas .. i Necujem dobro.. koji nije sahranjen kako dolikuje jednom ljudskom bicu na groblju vec je ukopan ko crklla macka ispod neke lipe truhle ciji ce ga korijeni do dunava izbacit.. Znamo mi ko je skoro iz kancelarije Pokupio sav smestaj namestaj i Cak tapete pokusao da skine i shtekere i prekidace iz kancelarije..Znamo mi zbog koga se nama cijelo srpstvo podsmejavalo od 95-6 godine pa unapred Znamo mi ko je pokuso da srusi Islamski fakultet u Novom Pazaru.. ko je naHusko Policiju na temelj U tutinu otvaranju medrese cinimi se muka je nama svima od toga.. znamo mi Ko je reko "Ako nekomamo mi da smo obraz izgubili znamo mi to sve.. ali necemo da planemo mi smo Zlo u sandjaku pokipi mljiko ja sam kriv" znpamtilo izmedju sebe a ne pamtimo zla od onih glavnih sto su nam naneli i dusevni mir u pojedinima pomjeriiio i uznemirio celi narod u sandzaku pa kad su videli da nema vise ni tapeta po sjenici novom pazaru i tutinu presli su na Prijepolje da grebu zidove pa makar bio i onaj Spanski zid.. Znamo ko je nas izdo od 95-6 pa do skoro koji nas je unistio i upropastio koji je po naredjenu bezbedosnih Drzavnih AGENCIJA dobijao ideje das jednog ubijes sto.. Uradis im 2 dobra uz to im naknadno dodas jos 10 zla.. znamo mi kakav je to covek koji je nakon toliko godina posto je bio dobar rukovodilac vlasti i sve organizovao kako treba pa je pored takve dobre organizacije imalo i mrtvih u novom pazaru za vreme izbora neduzni ljudi su ginuli zbog takvog IDOLA.. Koji pored 7 Padeza koristi samo 3 TRPELI SMO STO SMO TRPELI..! bujrum.. svako ako se nadje uvredjen nemoj da shvati ovo Licno ..i personalno.. Ja pricam sta osecam.. i sta znam niti sam nacionalista niti mrzim koga.. jednostavno Shvatite i otvorite oci..!! Stranke mjenjajte a Vjeru ne !!
__________________
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2008   #54
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default


ovo mi poznato, rece ovo na mitingu pred 150 ljudi i osvoji 3 odbornicka mesta ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2008   #55
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

@hajradinovic

AFERIM
suad is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2008   #56
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post

ovo mi poznato, rece ovo na mitingu pred 150 ljudi i osvoji 3 odbornicka mesta ....


Nisam ja ovde redovno.. ko sto imam obicaj da visim po vise foruma.. imam i svoj o kojem moram da se brinem ujedno a i svratim na NAS sjenicki forum i vidim sta se desava samo kod mene Politika ovolikog sadrzaja nije dozvoljena.. sve u granicama. Skoro mi je i pala stranica pa sam moro otpocetka sve.. ali opet ti kazem brate nemoj da se nadjes u ovoms to ja pisem.. ne pisem to ni zbog tebe ni zbog bilo kog ovde jednostavno posto si vec dao Slobodu izrazavanja (u granicama) i slobodu misljenja takodje do neke granice.. uleteo sam i da napisem sta ja mislim , znam i osecam.

Bujrum navratite www.sandzaklije.tk


Pa i treba da ti je poznato..

A taj sto je rekao pred 150 ljudi.. Reko je barem posteno i iskreno.. i nije rekao ovo sto ti citas.. i Barem je na Posten nacin i dobio ta tri odbornika.. Nije se dzakovima na izborima listici ubacevali i brojali ... Brate nemoj ti ovo da shvatis.. licno ja ti kazem iako sam hajradinovic i amidza mi je u NPS nemora da znaci da sam ja stranacki opredeljen iako sam nekad bio za SDA ali onaj SDA koji je Rahmetli Alija IzetBEGOVIC OSTAVIO ZA SOBOM A ne ovaj pun TAJKUNA I maffijasa. Podjimo samo od jedne stvari.. pa dalje kontajte i razumite kako hocete.. Evo pitanja.. a vi mi dajte odvogor.



Zbog cega je Alija Izetbegovic zabranio sulejmanu ugljaninu da mu dodje u posetu ?????

Last edited by Crni Gruja; 24-11-2008 at 09:50..
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2008   #57
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

To su gluposti, koje tu serviraju.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2008   #58
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Talino View Post
...Kako dakle Albanci postupaju prema veleizdajniku?
Možda će nekome biti zanimljivo da pročita..



Prvo mu bivaju stavljeni peškir i sapun na kućni prag, i to se obično radi krišom, noću. To je stari albanski običaj postupanja prema veleizdajnicima. Kad neko vidi peškir i sapun na kućnom pragu zna da mu je odlaziti odatle, ili gubiti glavu.

Ma otkud nam toliki peskiri i sapuni brate???
Sreca pa nam ovaj obicaj nije u tradiciji inace bi nacisto bankrotirali!

Last edited by 36310; 24-11-2008 at 14:50..
  Reply With Quote
Old 24-11-2008   #59
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Hocel neko odgovorit na ovo odlicno pitanje???
dido is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2008   #60
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

odgovorih mu ja, klasicne lazi i gluposti....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
ustav


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:15. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)