SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Old 27-09-2008   #121
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by Unicknnamed View Post
Navuko ga je ovaj Pazarac na tanak led izgleda

Ehh ti Pazarci
__________________
www.sandzak-sport.com
ado is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 28-09-2008   #122
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Prvo ja nisam Mali da bi mogo neko da me navlaci,
Drugo Tahirovce znam ja dobro sta sam reko i sta mislim sa tim.
I Trece Zadrzat cu ja to za sebe da nebi bilo nekakvih Vasih Misljenja da ja hocu samo svadju i pa cak PROVOKACIJE NA NACIONALNOJ Osnovi.

A ti Tahirovce mogo bi bez toga "Nezna ni on,bitno je da je nesto rekao...." Sad ja ispadam ko neka Budala sto nema pojma sta pise?
__________________
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #123
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

pa objasni nam onda,sta si hteo da kazes?...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #124
torcA_L3
Registrovan
Početnik
 
torcA_L3's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: Novi Pazar, ponos SandzakA
Godine: 35
Posts: 71
Default

Hocete rec da je nekad Sandzak nekad bio srbija? Nikad, Sandak je porbljena zemlja, porobljena i ukleta za tudju nogu ovdje! Pogledajte oko sebe, pravoslavci koji zive sa vama nisu?! Cist primjer Pazara, za Sjenicu ne znam, kako su oni izolovani od bosnjackog zivlja? Po svemu se izdvajaju i rade iza ledja! Da, da rade iza ledja! Ima jedna od starih izreka, pravoslavci (u ovom slucaju srbi kao nacija) su mnogo potuljeni i nikad im ne vjeruj! Bolje nacionalista, nego Titov komunista! Ima li ko pojma koliko je naroda proterano za vreme Titove valadavine iz Sandzaka? U Makedoniju, Tursku? Oko 500.000 i vidi cuda sve bosnjaci (tada jos zvani muslimani, furano je to da nemam identiteta, turci), a da bi se vratio u zemlju morao bi prvo uzet pravoslavno ime i prezime! Citavih 20 godina tako. A znate li koliko je spaseno pravoslavnih/srpskih porodica za vrijeme Drugog Svjetskog Rata? Po Pesteri, Pazaru, Sjenicu..? Koliko je komunizam potjerao ostale nacije u bivsoj nam SFRJ, a koliko unazadio bosnjake? Sve ove muke jesu od tad, bosnjaci/muslimani su izgubili indetitet, vjeru svoju, narod koji je najvise pogodio komunizam smo mi.. Pogledajte oko sebe, srbe, hrvate, slovence? Sta su oni izgubili? Izgradjeni gradovi, zeljeznice, a najvaznije sacuvali su ono sto su nama htjeli utreti! Borba oko Islama, brat na brata, ko je u pravu.. Pojava (neuzubillah) nekih kako ih nazivaju, strah me izgovorit "vehabija" (u prevodu ovo znaci neuzubillah "alahcic (vehab jedno od 99 imena Allaha dz.s)), koji mogu slobodno rec propagiraju ispravni Islam, kako treba, a ne onaj komunisticki, sa nekom svojom vizjom svakog pojedinca, ovoliko mi treba da vjerujem, ovoliko ne, ovo je radiklano, ovaj je ostisao "preduboko" u veru..
Daleko odoh, ali me mnogo pogodila cinjenica oko ovog o Sandzaku i vrlo zalim sto nardo vrlo lahko nasjeda na pricu o demokratiji! Da demokratiji, koja sistemski unistava i asimilira nas narod, bosnjacki, prvo razdeljujci nas po strankama, pa posle i oko Islama, sto bi nasi ala sociolozi rekli Vehabizmu.. Zasto oni imaju pravo trazit Bosnu za svoju zemlju? Bosna koja je starija od Srbije (korijeni vode iz 9 vijeka)!? A mi da zaboravimo na Sandzak?

Opet ponavljam, za vise jednino negde u kahvi ili nakom posetku, ovako mi se gubi misao, voleo bih popricat sa vama, eto da vidim svijest, da li bas kod vas ima jevrejske zavjere (ne vladine organizacije, rak rana bosnjaka)..

Ne kazem da treba da se nacionalno izdvojite, nemoj tezit tome, neka u grupi bude i jednih i drugih, ali uvijek ima zlih namjera. Rek`o sam ti, na nasu podrsku (u svakom smislu, insAllah dolazicemo i gore, uvijek sam imao zelju da navijam na stadionu Sloge) racunaj!

Evo par obrijanih glava, pa mi recite na sta vas asociraju




Leti pjesmo uvis nebu plavom, pa odleti mome kraju straom..


Pazar u srcu Sandzak do groba!
__________________


Samo TORCIDA SANDŽAČKA, samo PAZAR, samo SANDŽAK, samo BOSNA!!! Allahu Ekber
torcA_L3 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #125
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Torca
to o cemu ti pricas to su teme vezane za politiku i Islam, to nema nikave veze sa sportom i navijanjem..
Ne pratim bas puno sport, ali koliko mogu ja da zakljucim to je problem u cijeloj bivsoj Jugoslaviji, politika se umjesala u sport, na trebinama vise nacionalizma nego na politickim skupovima, pa sa trebina navijaci pravo na mitinge da brane karadzadzica i mladica..
Zato je i fudbal tu dje i jeste,od bivse yuge nijedan klub nema rezultata u evropskim ligama,niti posete na stadionama ...
Ljudi navijajte za svoj klub, ili batalite sport pa bujrum na politicke mitinge(zajedno samnom ).....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2008   #126
torcA_L3
Registrovan
Početnik
 
torcA_L3's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: Novi Pazar, ponos SandzakA
Godine: 35
Posts: 71
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Torca
to o cemu ti pricas to su teme vezane za politiku i Islam, to nema nikave veze sa sportom i navijanjem..
Ne pratim bas puno sport, ali koliko mogu ja da zakljucim to je problem u cijeloj bivsoj Jugoslaviji, politika se umjesala u sport, na trebinama vise nacionalizma nego na politickim skupovima, pa sa trebina navijaci pravo na mitinge da brane karadzadzica i mladica..
Zato je i fudbal tu dje i jeste,od bivse yuge nijedan klub nema rezultata u evropskim ligama,niti posete na stadionama ...
Ljudi navijajte za svoj klub, ili batalite sport pa bujrum na politicke mitinge(zajedno samnom ).....
Patirotizam, ne politika.. Cista svijest o svome porijeklu, privrzenost korijenima nije politika! Nego dobro, da ne lutamo od teme..
torcA_L3 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2008   #127
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ali ni to nema nikakve veze sa sportom, na stadionu nema mesta tome....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2008   #128
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by torcA_L3 View Post
Nego dobro, da ne lutamo od teme..
Koliko ja vidim ti si zalutao i to daleko
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2008   #129
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ali ni to nema nikakve veze sa sportom, na stadionu nema mesta tome....
Ma ovi nasi samo prate svetske trendove...U citavom svijetu se stadioni koriste kao svojevrsni bilbordi za isticanje ove ili one ideologije,ovog ili onog pokreta,podrsku ili osporavanje neke licnosti...problemi nastaju kad se ti trendovi sastave sa plitkim razmisljanjima i balkanskim mentalitetom...
Da stvar nije bas sasvim crna u navijackim redovima mozemo videti na primeru @Ada.
On je meni pravo navijacko gospoce i momak koji me je,svojim pozitivnim navijackim emocijama, probudio iz neke letargije i ponovo me zainteresovao za Sjenicku Slogu.

Last edited by 36310; 29-09-2008 at 09:55..
  Reply With Quote
Old 29-09-2008   #130
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

To si u pravu brojke. Jos samo da se opameti sto se partizana tice i sve ce biti ok
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2008   #131
torcA_L3
Registrovan
Početnik
 
torcA_L3's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: Novi Pazar, ponos SandzakA
Godine: 35
Posts: 71
Default

Vervoatno imate dosta utakmica iza sebe, pa znate sta se desava, kako se sprovode ideologije! Vecina vas navija za zvezdu,prtizn, dok njihovi navijaci nose obelezija ratnih zlocinaca, raznih politickih partija, pevaju spremte se cetnici i sl. reperotar, a nas narod mora da se doceka na noz! Kako se docekuju Pazarci, Sjenicaci, Tutinci, svi bosnjaci u drugim gradovima? Sad cete rec to je zato sto vi tako njih docekujete.. Niste upuceni, dodjite na tekmu FK NP, pa da vidite sta se peva, ideologiju i svijest sirimo van stadiona, a objedinjujemo takve ljude na tribini, prije svega zbog ljubavi prema Novopazarskom fudbalskom klubu! Ko je zalutao nisi kompetentan da sudis, ni ti meni ni ja tebi, samo mogu ti rec da si ti za moje misljenje zalutao jos dalje..
Neka tema ide drugim tokom i kako treba, posvecena navijacima FK Sloge !
Ako neko nesto hoce da komentrise, da diskutujemo o necemu samo na privatnu poruku ovu temu vise necu kvarit`!
torcA_L3 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2008   #132
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Ma ovi nasi samo prate svetske trendove...U citavom svijetu se stadioni koriste kao svojevrsni bilbordi za isticanje ove ili one ideologije,ovog ili onog pokreta,podrsku ili osporavanje neke licnosti...problemi nastaju kad se ti trendovi sastave sa plitkim razmisljanjima i balkanskim mentalitetom...
Da stvar nije bas sasvim crna u navijackim redovima mozemo videti na primeru @Ada.
On je meni pravo navijacko gospoce i momak koji me je,svojim pozitivnim navijackim emocijama, probudio iz neke letargije i ponovo me zainteresovao za Sjenicku Slogu.

Ma sa Slogom u Ligu sampiona..kazem ja
Da ima vise sponzore Fk Sloge, doveli bi se i kvalitetni igraci, i rezultati bi bili bolji, i samim tim bi i navijaca bilo vise.....ovako sve se svodi na isto, svake godine nista novo.
ado is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2008   #133
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Exclamation

Torca
Ja sam navijao za partizan,a sad hladnokrvo gledam utakmice tog kluba bas iz razloga koji si ti naveo ali ako grijese navijaci parizana i zvezde,zar moraju i navijaci fk Novi Pazar i Sloge?
jer treba da budu isti kao i oni, samo drugu pesmu da pevaju,kontam ja da vas cesto isprovociraju pa im vratite istom merom,ali ne bi trebali.
Ja poznajem dosta ljudi iz Sjenice koji su ginuli za partizan i zvezdu,sve dok nisu nazovimo ih navijacima poceli da pevaju nacionalisticke pesme i nose nacionalisticke zastave,i sta se desava...ti isti navijaci(Bosnjaci) pocinju da mrze te klubove - ako igraju sa bilo kojim klubom van Srbije ti isti do juce vatreni navijaci strastveno navijaju za protivnicki klub,takva je stvar i sa reprezentacijom.
Eh sad ima sigurno i Srba koji navijaju strastveno za Slogu i N.Pazar, jer oni nemaju pravo da navijaju za svoje lokalne klubove?
Treba uciti na tudjim greskama,na stadionu treba navijati za klub,jedino se tako moze pomoci klubu....
ok necemo vise kvariti ovu temu.
Osnivacu nove navijacke grupe zelim uspeh u najavljenom projektu,mada sam licno pesimista al vrijeme ce pokazati.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2008   #134
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

I dokle se stiglo s onivanjem ?
ado is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2008   #135
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Quote:
Originally Posted by ado View Post
I dokle se stiglo s onivanjem ?
Kus pijevac pile do vijeka
__________________
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2008   #136
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Originally Posted by ado View Post
I dokle se stiglo s onivanjem ?
Iliti,tresla se gora,rodio se mis!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2008   #137
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

aman aman................
  Reply With Quote
Old 03-10-2008   #138
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Postavio sam anketu na www.fksloga.blogger.ba , bas me zanima koliko je nas ZA a koliko PROTIV.

Mada vidim da je vise protiv nego za.....
ado is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2008   #139
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by ado View Post
Postavio sam anketu na www.fksloga.blogger.ba , bas me zanima koliko je nas ZA a koliko PROTIV.

Mada vidim da je vise protiv nego za.....
Bogomi ti vrijedan.....ucaod smijeha:
  Reply With Quote
Old 11-10-2008   #140
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by sabina 2 View Post
Bogomi ti vrijedan.....ucaod smijeha:
jel ti dobro ?
ado is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
navijacke, osnivanje, sjenice, skupine, sportova


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:20. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)