SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 19-02-2016   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default Danas: Mogu?e i nemogu?e koalicije

Predizborni razgovori u Novom Pazaru
Novi Pazar - Još je nepoznanica u koliko kolona ?e partije u Novom Pazaru pokušati da osvoje lokalnu vlast. Za vladaju?u Sandža?ku demokratsku partiju (SDP) se zna da ?e biti okosnica koalicije pod starim imenom "Za evropski Novi Pazar". Ko ?e sve u koaliciju tek treba da se vidi. Ova partija je minulog vikenda u Sjenici održala sednicu Glavnog odbora i na taj na?in ozna?ila po?etak predizborne kampanje. Osniva?SDP i [...]
Vaš komentar


Saznajte više o temi...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 20-02-2016   #2
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by iSelektor View Post
Predizborni razgovori u Novom Pazaru
Novi Pazar - Još je nepoznanica u koliko kolona ?e partije u Novom Pazaru pokušati da osvoje lokalnu vlast. Za vladaju?u Sandža?ku demokratsku partiju (SDP) se zna da ?e biti okosnica koalicije pod starim imenom "Za evropski Novi Pazar". Ko ?e sve u koaliciju tek treba da se vidi. Ova partija je minulog vikenda u Sjenici održala sednicu Glavnog odbora i na taj na?in ozna?ila po?etak predizborne kampanje. Osniva?SDP i [...]
Vaš komentar


Saznajte više o temi...
Ovaj forum su nekada držali SDA-ovci, sada vidim SDP-ovci, kada će biti profesinalan i neutralan a u službi građana.
homar is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2016   #3
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by homar View Post
Ovaj forum su nekada držali SDA-ovci, sada vidim SDP-ovci, kada će biti profesinalan i neutralan a u službi građana.
Homar...da nisi za muftiju?
I ja sam,drago mi je.I dobro nam dosao opet.

A sto se objektivnosti tice,odnosno politicke opredeljenosti ovog sajta,tu se varas...Na ovom sajtu su mogli i jos uvijek mogu,da se iznesu svoja misljenja,politicke simpatije,da se pohvali sve ono sto je dobro uradjeno za Sjenicu,ali i da se iskritikuje sve ono sto nije bilo dobro.Ovde se moze iznijeti sve sto se misli,uradi..Jedino sto se ovde nikada nije moglo iznijeti su price "rekla-kazala",tj.ono sto nije potkrepljeno cinjenicama.Ja se raspisah...eto,sve sto imas da nam jos kazes,bujrum..tu smo da uradimo,ispravimo,potvrdimo ,demantujemo ali i polemisemo...pozdrav..
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2016   #4
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Homar...da nisi za muftiju?
I ja sam,drago mi je.I dobro nam dosao opet.

A sto se objektivnosti tice,odnosno politicke opredeljenosti ovog sajta,tu se varas...Na ovom sajtu su mogli i jos uvijek mogu,da se iznesu svoja misljenja,politicke simpatije,da se pohvali sve ono sto je dobro uradjeno za Sjenicu,ali i da se iskritikuje sve ono sto nije bilo dobro.Ovde se moze iznijeti sve sto se misli,uradi..Jedino sto se ovde nikada nije moglo iznijeti su price "rekla-kazala",tj.ono sto nije potkrepljeno cinjenicama.Ja se raspisah...eto,sve sto imas da nam jos kazes,bujrum..tu smo da uradimo,ispravimo,potvrdimo ,demantujemo ali i polemisemo...pozdrav..
Halilče, izvini nisam ranije vidio odgovor. Ja povremeno navratim na forum, prvenstveno zbog fotografija koje postavljaš i koje su vrlo aktuelne. A što se tiče političke opredjeljenosti, u pravu si, ja sam ranije a i sada mislim da je muftija intelektualac broj jedan u Sandžaku. Nisam sretan što se bavi politikom, ali na Balkanu ako se ne baviš politikom ona će baviti tobom.
Ono što je najbitnije u ovom trenutku za Sjenicu: vratiti dostojanstvo građanima; vratiti im bolnicu; vratiti im šume; vratiti im narodnu policiju; vratiti im sudstvo... vratiti im osnovna ljudska prava. Za sve to moramo imati mudre i poštene političare.
Jako sam sretan kada se i mali korak napravi u Sjenici, kada se centar čaršije uređuje, kada možeš popiti kafu u centru Sjenice, priključiti se na internet i komunicirati sa svijetom... ali su to sve puževi koraci. Nadajmo se da za vas mlade dolaze bolji dani. Ja godišnje navratim po dva do tri puta do sjenice, napunim baterije, dobijem inspiraciju, napišem po neku priču o našim ljudima i najljepšem kraju na ovoj planeti. I tako dani prolaze a starost kuca na vrata.
homar is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2016   #5
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Homar,drago mi je da si rekao ovo bas ovako.Skidam ti kapu.Cinjenica je da se u Sjenici zadnje dve godine radi,a za to je zasluzna ova koalicija.Nego da ih ne hvalimo mnogo,da ne "poazgine" ,hteo sam ovde tebe da pozovem da podijelis te tvoje price sa nama ovde.Siguran sam da su zanimljive,pa bujrum..
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
danas, koalicije, mogue, nemogue


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:23. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)