SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Old 08-06-2010   #41
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

BRAĆALAAAAA,majke mi pocinjes bas da me nerviras sa tim POLAKO NE NERVIRAJ SE...
pusti me bre,suncam se i uzivam kao nikad a ti me napadas...
sto se tice koalicija ne zaboravi

sdp i dzemo,pa cemo ode sa sda pa opet sa sdp...

pa i sda je do skoro bila na vlasti u sjenici,i smao preko noci ode u opziciju a sdp preuze...

moj ti je bratski savet,a babo me ucio:

-Ne nadaj se u loncu iz mahale zacina...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 08-06-2010   #42
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Šta mislite da je Suljo ili Rasim nedaj Bože ostvarili pobjedu 50% glasača, ovdje na ovome forumu nebi se moglo pričati. Dajte mi molim vas i jednu političku opciju u Evropi i šire da je neko dobio 50%glasova. Pa ovo je nezapamćena podrška promjenama i šamar obnarodovanim sandžačko-begradskim političarima. Ovo je najdemokratičniji način da Bošnjaci kažu šta žele, a kazali su kroz besjede efendije Zukorlica.

Ja još jednom čestitam Bošnjacima u Sandžaku na zrelosti i hrabrosti, vidi se da ostali Bošnjaci u Srbiji nisu smjeli niti da se registruju a kamoli da glasaju. Strah od prethodnih režima još prolijeće, ali kako vrijeme prolazi samobitnost Bošnjaka u Srbiji će dolaziti do izražaja.
homar is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2010   #43
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Dragi homare,ne bi se skidali sa tv-a,mislim da bi i u frizider ljudima zavirili,ovako im ostaje jedino da cackaju mecku-bolje bi im bilo da se saviju i svom halu.
Niko ne pominje stotine ljudi koji nisu imali pravo glasa,iako su bili uredno upisani u biracki spisak,niko ne spominje sto su ljude slali da glasaju po selima u kojima nikad ranije nisu glasali-ja sam bila svedok kad su zenu poslali da glasa u Trijebune...Niko ne spominje ono sto TREBA da se pomene,nego misle da svojom bucnom retorikom zataskaju svoj apsolutni poraz!
Stranac,slazem se da se iz vana jako bolje vidi stanje i bistrije rekla bih,ali narod ovde i te kako sve vidi,samo nije toliko bucan,uostalom dokazao je na izborima a dragi "ministri" nek stave prst na celo jer je narod rekao sta misli o njihovom poltronstvu!

A za slavlje Stranac cekamo te!
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2010   #44
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Resko ne nerviraj se
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2010   #45
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ada ne nerviram se ja nego Stranac prepao ko ce sa kim u koaliciju, nista nije iskljuceno ko zna sta ce bit, kolko su le liberali kleli da nikad ne bi sa dss, ns i srs u kolaciji pa odose sa sve tri stranke odjednom..

Homar sto se to na ovom forumu ne bi moglo pricat da su oni uzeli 50% ? ko je to kad kome ovde branio da prica? Gde to ima vise slobode govora nego ovde ?
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2010   #46
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

joj Braćalaaaa....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2010   #47
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Jel se to opet nerviras, e ako ces da se nerviras ja onda vise necu pisat ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
muftija, pobedio, sandžaku


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:33. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)