SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 28-05-2010   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Zilkic - "U Srbiji uzivamo sva prava , zadovoljni smo"

Adem Zilkić kazao je na prijemu u Skupštini grada Beograda da su predstavnici IZ zadovoljni što svoje aktivnosti razvijaju u demokratskoj državi.

"Zadovoljni smo što svoje aktivnosti razvijamo u državi u kojoj uživamo sva prava i slobode pođednako sa drugim crkvama i verskim zajednicama, što je još razlog našeg zadovoljstva", rekao je Zilkić.

On je naveo da su "po malo i zabrunuti zbog dela njihovih predstavnika koji su se otrgli".

"Moram kazati kao iskren čovek da smo po malo zabrinuti zbog dela naših predstavnika koji su se otrgli i zbog retorike, bahatosti i neprimerenih reči koje ovih dana šalju, a koje nisu dobre za sveukupnu atmosferu i suživot sa svima drugima, čak i u okviru zajednice", rekao je Zilkić.



On je kazao da su nezadovoljni i zbog toga što je situacija u islamskoj zajednici prešla sa pravnog terena na teren politike.

"Nezadovoljni smo što se nema dovoljno sluha i političkog konsenzusa da se stavi tačka na sve nesporazume i neprijatne trenutke koje smo imali tokom ove dve godine", rekao je on.

Zilkić je rekao da će IZ uz podršku države i verskih zajednica ići napred i da će svojim delovanjem doprineti društvu i državi da "ide onom linijom kojom je krenula".

Prijemu su prisustvovali ministar bez portfelja Sulejman Ugljanin, ministar odbrane Dragan Šutanovac, episkom hvostanski Atanasije Rakita, direktor Bezbednosno-informativne agencije Saša Vukadinović, ambasador Rusije Aleksandar Konuzin, predsednik Saveza jevrejskih opština Srbije Aleksandar Nećak, kao i predstavnici Vojske Srbije i diplomatskog kora.

vest sa sandzaklive
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 28-05-2010   #2
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Ne mogu da vjerujem da postoje ovakvi tipovi, drski i bezobrazni, da govore u ime Bošnjaka muslimana, kada ga ne podržava ni njegova porodica. Pogledajte ko je bio na prijemu, finansijeri, karte su otvorene.
Onima kojima je ovo čudovište predstavnik, neka im ga, boljeg nisu ni zaslužili, jadnik, bijednik, intelektualno smeće. Za žaljenje.
homar is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2010   #3
kuho
Registrovan
Početnik
 
kuho's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Nemacka--Balve
Godine: 59
Posts: 665
Default

homer u potpuno sti se slazem sa tobom .
otkut njemu pravo da on ispret bosnjaka ovako govori za nega mi je sve bilo jasno.
a li nisam nikad mogo pomislit da suljo moze sa ovakvim covjekom da sedi zajedno i slusa sve sta on govori , svasta se danas desava .
kuho is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2010   #4
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Al samo dobacuju oni koji ne zive u Srbiji, krenula je demokratija u Srbiji nije jos maksimalno zastupljena, al kad moze svaka susa javno da se predsedniku drzave , premijeru i ministrima najebe majke onda je krenuo napredak...
Al bila je fora za slobovak vakta rec nesto, tad ovi sto sad laju nisu ni bili na sceni, posle bitke svi heroji ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2010   #5
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by kuho View Post
homer u potpuno sti se slazem sa tobom .
otkut njemu pravo da on ispret bosnjaka ovako govori za nega mi je sve bilo jasno.
a li nisam nikad mogo pomislit da suljo moze sa ovakvim covjekom da sedi zajedno i slusa sve sta on govori , svasta se danas desava .
E,vala Kuho..

Kako da ne sede zajedno,kad ga je Suljo i postavio!?
Tek sada se vidi ona mufijina izjava da je Zilkić bio i radio za UDBU!
Sve sami ministri i direktori BIA,CIA...
Na sledeću godišnjicu,biće i američka DEA....ali da ga hapsi!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2010   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post

Na sledeću godišnjicu,biće i američka DEA....ali da ga hapsi!
na sledecoj godisnjci ni Hivzo Gasanin mu ne moze pomoci...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2010   #7
kuho
Registrovan
Početnik
 
kuho's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Nemacka--Balve
Godine: 59
Posts: 665
Default

tahirovicu hvala ti za ovo finu rijec laju mnogo vam je ovo fino,
a da znas ja sam bio dolje za slobova vakta i ja sve znam dobro sta se desavalo.
a ja od kat sam u sda ti si tad **** u gace nisi ni znao sta je to.

A halilce vala nisam ni znao da ga je postavio suljo.
Za sulja sam imo uvjek dobro misljenje i mislim i jos uvjek da je jedan od najboljih
i najpostenijih ljudi dolje sto se tice politicara .

Last edited by STRANAC; 30-05-2010 at 10:52..
kuho is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2010   #8
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by kuho View Post
A halilce vala nisam ni znao da ga je postavio suljo.
Za sulja sam imo uvjek dobro misljenje i mislim i jos uvjek da je jedan od najboljih
i najpostenijih ljudi dolje sto se tice politicara .
Kuho...žimi ti si me nasmijo samo tako..
Možda jeste pošten,al najbolji nije,bar za mene..
A,videćemo sad kako će proći ovi izbori i koliko su svi ti "političari"izgubili poverenja kod naroda!
Čućeš,pisaćemo ovde..
halilce is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2010   #9
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Kuho brate,svi imamo pravo da nekoga volimo ili ne volimo,ali najbitnije je da biramo lepe reci kad se izrazavamo ovde,jer danas ili sutra ce ovo citati i tovje i moje dete i treba da im damo primer lepog i uljudnog ponasanja....
sto se tice sda i clanstva,to smo bili svi...
a sto se tice sda,osnivanja,i ulaganja srca i svega u sda,tahirovce sa razlogom ima pravo da se bije u prsa,jer nejgova porodica i on su ulozili puno u tu stranku i nikad niti su ocekivali niti dobili nista od nje,tako da je u pitanju nesto licno i ja Tahirovce cenim puno jer ne menja kape kako vetar duva...

nadam se da si me razumeo...
pozz...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2010   #10
kuho
Registrovan
Početnik
 
kuho's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Nemacka--Balve
Godine: 59
Posts: 665
Default

stranac super si to reko da treba da biramo rijeci kad pisemo ovde.ja mislim da dosat nisam nikog uvredi ovde a ako jesam ja se javno izvinjavam svima koji misle da sam ih uvrijedio.
ali ovo laju to ne pristaje ja sam odnjega stariji 15 g sam pomisli. a na ovom forumu dolazim zbog vas jer ste pravi ali nema veze svudje imasvasta .
selam
kuho is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2010   #11
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
ovi sto sad laju nisu ni bili na sceni,

Kuho nisam mislio na tebe, nego na ove sto su sad na sceni, onog majmuna zukorlica ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2010   #12
kuho
Registrovan
Početnik
 
kuho's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Nemacka--Balve
Godine: 59
Posts: 665
Default

tahirovce - izvini onda je moja greska ja sam pogresno svatio
opet izvini -i selam
kuho is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
zilkic


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:38. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)