SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 26-12-2008   #21
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Hahhahaha e ljudi moji, ne moze biti a da se covjek ovako slatko ne nasmije ovakvim glupostima. Ti x-ovac nemas pojma o cemu pricas, cas pricas jedno cas drugo. Hoces da promijenis stvari u Sandzaku? Krive ti dvije najvece stranke ?
Pa sto ih onda ne kritikujes nego si ovdje dosao da blatis sve one koji su protiv SDA.
Ja se samo u jednom slazem sa tobom a to je da smo svi krivi za stanje koje imamo sad ali zbog ljudi kao sto si ti, koji ne vide dalje od SDA i onog najnesposobnijeg ministra koji je ikada krocio u zgradu vlade Srbije, mi ne mozemo da pricamo o boljem sutra niti da sagledamo stvari realno jer jednostavno vi za to niste sposobni.
Na ovaj forum su mnogi dolazili po nekom zadatku ali su se uglavnom svi vracali kao popisani a forum i mi ostajali jos jaci i slozniji, nemoj da mislis da ce ti uspjeti to sto imas u namjeri. Ja bih ti preporucio da prestanes da viris po ovim aktuelnim temama gdje se govori o politici i koristis priliku da napadas i blatis ljude bez imalo osnova vec da izadjes malo iz okvira teme i prosetas` do VESTI IZ SANDZAKA u temi MEDIJI.E tamo te ceka jedan tekst koji bi trebalo da citas` po 10 puta na dan i stavis pod jastuk dok spavas , mozda onda naucis da pricas o realnosti i dogovoru.

I kazes svi ste otisli kao POPISANI.....to je recnik kojim mislis promeniti svet....graditi buducnost....
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 26-12-2008   #22
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Dokažite!
Ne pljujte po čoveku bez dokaza!
Isto se pričalo da ste i Vi nudili Džemu 100 000,da bi formirali vlast u Pazaru i Sjenici 2004!
Hrđak,poigraj malo i kaladonta,da ne bude da si po zadatku ovde!
kad je to Dzemo imao odbornika u Pazaru???
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #23
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
I kazes svi ste otisli kao POPISANI.....to je recnik kojim mislis promeniti svet....graditi buducnost....

E jeste, bas sam tako rekao. Svi X-ovci, koji su dolazili ovdje po nekom zadatku, odlazili su kao POPISANI, eto da ponovim. I ne zaboravi da prosetas tamo do ove teme za koju sam ti rekao, naravno ako smijes da izadjes iz okvira. Imas upustva kako da stignes do nje
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #24
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

procitao sam tekst taj tekst o kom mi govoris....

ti si njime bio fasciniran....po tebi treba ga pod jastuk staviti...mozda bi smo se na njega mogli i zaklinjati...predlozices da ga u kuci mozda i umesto kurana cuvamo.....

ali decko...ja u njemu prepoznajem srdzbu prevarenog i izneverenog rasimovog sledbenika...

samo mi nije jasno kako njegov autor ima takvo misljenje o politici sulja i rasima, a daje nesebicnu podrsku rasimovom coveku i politici da preuzme vlast u sjenici ovih dana...
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #25
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
E jeste, bas sam tako rekao. Svi X-ovci, koji su dolazili ovdje po nekom zadatku, odlazili su kao POPISANI, eto da ponovim. I ne zaboravi da prosetas tamo do ove teme za koju sam ti rekao, naravno ako smijes da izadjes iz okvira. Imas upustva kako da stignes do nje
zasto citanje komentara po odredjenoj temi nazivas VIRENJEM....

sta je to sto te toliko cini nervoznim....i opterecenim....
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #26
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

ako hoces mozemo pisati i tvojim stilom....

a zasto mislis UPISANKO da ja namam pravo da mislim da si ti ovde po ZADATKU....
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #27
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
zasto citanje komentara po odredjenoj temi nazivas VIRENJEM....

sta je to sto te toliko cini nervoznim....i opterecenim....

Zato sto se osobe poput tebe lako prepoznaju, mislim da je to "virenje" kako sam ga nazvao, najbolji izraz.
Care moj , ocito me ne poznajes. Mene ne mogu 100 takvih tipova kao ti napraviti nervoznim i za razliku od tebe nisam opterecen necim kao sto si ti opterecen propalom strankom i idejom
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #28
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ljudi hajde da se vratimo normalnoj diskusiji,bez vrijedjanja..
ne prilici nam....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #29
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
ako hoces mozemo pisati i tvojim stilom....

Ako zelis da pises mojim stilom, predstavi se imenom i prezimenom, jer u suprotnom to nije moj stil. Naravno , ako smijes
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #30
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Ako zelis da pises mojim stilom, predstavi se imenom i prezimenom, jer u suprotnom to nije moj stil. Naravno , ako smijes
Brate nemoj ljude koji drugacije misle, veruju vredjati kvalifikacijama, popisani, nespostobni, najglupsi....pokusaj ih ako smatras prihavtiti kao svoje sugradjane, pokusaj ih cinjenicama osvestiti, razuveriti....moze se i mora biti covek i zemljak cak i kada se drugacije misli......
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #31
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
procitao sam tekst taj tekst o kom mi govoris....
Rekoh ja da si ti po zadatku ovde,i ne prevarih se...
Nego,ti i kad procitas taj tekst,neces smeti da promenis misljenje,jer samo tako slep,i zaljubljen u svog "pastira" moci ces da zadrzis posao,koji si verovatno dobio od stranke koju hvalis toliko...

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
ti si njime bio fasciniran....
za razliku od vas sda-ovaca,tim tekstom su bili odusevljeni svi ljudi koji vide realno i pravo stanje stvari,i kojima Novi Pazar nije jedino izletiste gde su bili,vec su svoj zivot formirali onako kako su sami hteli,prosli svet,zadovoljili sve svoje emotivne i materijalne potrebe,i ne moraju da poltroniraju kretenima da bi dobili deo kolaca koji je svakoga dana sve manji...

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
ali decko...ja u njemu prepoznajem srdzbu prevarenog i izneverenog rasimovog sledbenika...
ono sto je za nas normalne realno sagledavanje stvari,za vas sda-ovce je srdzba,zapravo vi ne zate da vodite normalnu konverzaciju,jer u bespucu u kojem tonete jedini vid vase komunikacije je recnik nasilja,bezobraznosti,drskosti i krajnje neobrazovanosti...

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
samo mi nije jasno kako njegov autor ima takvo misljenje o politici sulja i rasima, a daje nesebicnu podrsku rasimovom coveku i politici da preuzme vlast u sjenici ovih dana...
jednostavno...
izmedju DVA zla IZABRAO SAM ONO MANJE...
smatram da Rasim i njegovi sledbenici u ovom trenutku imaju mnogo vise sanse da naprave boljitak u toj regiji nego ovi drugi...
vi,drugi,ste vec poznati lopovi, neznalice i gubitnici...
eto,ostao vam je samo tutin,i tu gde ste poceli sada i zavrsavate...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #32
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
Rekoh ja da si ti po zadatku ovde,i ne prevarih se...
Nego,ti i kad procitas taj tekst,neces smeti da promenis misljenje,jer samo tako slep,i zaljubljen u svog "pastira" moci ces da zadrzis posao,koji si verovatno dobio od stranke koju hvalis toliko...


za razliku od vas sda-ovaca,tim tekstom su bili odusevljeni svi ljudi koji vide realno i pravo stanje stvari,i kojima Novi Pazar nije jedino izletiste gde su bili,vec su svoj zivot formirali onako kako su sami hteli,prosli svet,zadovoljili sve svoje emotivne i materijalne potrebe,i ne moraju da poltroniraju kretenima da bi dobili deo kolaca koji je svakoga dana sve manji...


ono sto je za nas normalne realno sagledavanje stvari,za vas sda-ovce je srdzba,zapravo vi ne zate da vodite normalnu konverzaciju,jer u bespucu u kojem tonete jedini vid vase komunikacije je recnik nasilja,bezobraznosti,drskosti i krajnje neobrazovanosti...


jednostavno...
izmedju DVA zla IZABRAO SAM ONO MANJE...
smatram da Rasim i njegovi sledbenici u ovom trenutku imaju mnogo vise sanse da naprave boljitak u toj regiji nego ovi drugi...
vi,drugi,ste vec poznati lopovi, neznalice i gubitnici...
eto,ostao vam je samo tutin,i tu gde ste poceli sada i zavrsavate...

STRANCE,

Lopovi su oni koji su opljackali najveca privredna preduzeca u Sjenici, Pester, Vesnu, oni koji tako bestidno danas imaju svoje FABRIKE, KLANICE...oni koji su svoju Prester jos davno podanicki tlacili....

Lopovi su oni koji su kao PROVERENA PODANICKA PORODICA, vladali sjenickom privredom od trgovackog do rudnika...

Gubitnici su oni koji u politici nisu mogli ostvariti svoje zelje i ambicije...

Gubitnici su oni koji SA SVE RADIKALIMA porazavaju i ponizavaju svoj grad, svoj narod....
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #33
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
STRANCE,

Lopovi su oni koji su opljackali najveca privredna preduzeca u Sjenici, Pester, Vesnu, oni koji tako bestidno danas imaju svoje FABRIKE, KLANICE...oni koji su svoju Prester jos davno podanicki tlacili....
to su price sa sda posela,i ti si im jako podoban,zapravo u tvom je karakteru da pricas kao obicna mahalusa...
nego,da je ista bilo istinito od tog tvog lupetanja,neko bi i odgovarao za to...

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
Lopovi su oni koji su kao PROVERENA PODANICKA PORODICA, vladali sjenickom privredom od trgovackog do rudnika...
To,sto imas licne predrasude prema porodici stvar je tvog kompleska,
jer tvoja zavidnost ti ne da oprostaj coveku koji je napravio jednu od najuspesnijih kompanija na tom prostoru,coveku koji ima politicku i svaku drugu moc dalje od novog pazara(tu je tebi kraj-ti ne vidis niti znas za dalje od NP)

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
Gubitnici su oni koji u politici nisu mogli ostvariti svoje zelje i ambicije...
Dobor je da ima onih koji su ostavrili ambicije,a za uzvrat motaju titrati hajvanima koji u svom recniku koriste 3 padeza,tesku govornu manu sa tendencijom nerazumljivosti...


Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
Gubitnici su oni koji SA SVE RADIKALIMA porazavaju i ponizavaju svoj grad, svoj narod....
sda,kakva je sada nista bolja od radikala nije...
nista gore ne bi mogao ni seselj sam da napravi nego sto ste vi uradili...
podela iZ je vase podlo delo za ustupak u vlasti na republickom nivou,i sklanjanje dokumenata u fioke,za koje cete kad-tad odgovarati...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #34
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
to su price sa sda posela,i ti si im jako podoban,zapravo u tvom je karakteru da pricas kao obicna mahalusa...
nego,da je ista bilo istinito od tog tvog lupetanja,neko bi i odgovarao za to...


To,sto imas licne predrasude prema porodici stvar je tvog kompleska,
jer tvoja zavidnost ti ne da oprostaj coveku koji je napravio jednu od najuspesnijih kompanija na tom prostoru,coveku koji ima politicku i svaku drugu moc dalje od novog pazara(tu je tebi kraj-ti ne vidis niti znas za dalje od NP)


Dobor je da ima onih koji su ostavrili ambicije,a za uzvrat motaju titrati hajvanima koji u svom recniku koriste 3 padeza,tesku govornu manu sa tendencijom nerazumljivosti...



sda,kakva je sada nista bolja od radikala nije...
nista gore ne bi mogao ni seselj sam da napravi nego sto ste vi uradili...
podela iZ je vase podlo delo za ustupak u vlasti na republickom nivou,i sklanjanje dokumenata u fioke,za koje cete kad-tad odgovarati...

KADA ZELIS ODBRANITI CINJENICU DA JE POTPREDEDNIK SPS-A U SJENICI U VREME NAJVECEG ZLA SVOG NARODA BIO JEDAN BOSNJAK I TO TURKOVIC...

DA SU RUKOVODSTVO JUL-A ZA SJENICU CINILI CLANOVI TE ISTE PORODICE TURKOVIC.....

KADA ZELIS ZABORAVITI PESTERSKA ZLODELA ONOG PO ZLU GLASU POZNATOG KOMANDIRA POLICIJE....ALARAHMETELJE........

SKLON SI DA VRIJEDJAS DA JE NEKO MAHALUSA...BEZ MORALA.......

UZALUD.....ISTINA JE JEDNA.....
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #35
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Mislim da bi trebalo spustiti loptu, isključivost ne vodi ničemu.Neprimjereno je optuživati sve članove i jedne i druge stranke (SDA, SDP) da su lopovi, lopovi imaju ime i prezime i kad tad će morati polagati račune. Istina je da su obojica šefova stranaka krivi "ratne sjekire" koje su zakopali u narodu, a vrijeme bi bilo da se takmiče u dobrim djelima, koliko je ko od njih doprineo konkretno na kojem projektu razvoja Sandžaka. Moramo se naviknuti na drugog i drugačijeg u razmišljanju, a u obadvije ove stranke treba razmišljati na zamjeni čelnih ljudi, jer su prevaziđeni i potrošeni političari.
homar is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #36
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
vi,drugi,ste vec poznati lopovi,

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
nego,da je ista bilo istinito od tog tvog lupetanja,neko bi i odgovarao za to...
, polako ispeci pa reci ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #37
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Homar je u pravu, nemoj te sa licnim uvredama, spustimo loptu i pricajmo argumentovano...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #38
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Homar je u pravu, nemoj te sa licnim uvredama, spustimo loptu i pricajmo argumentovano...
JA SE TRUDIM IZNOSITI CINJENICE...ALI ONI KOJI DRUGACIJE MISLE NA TO ODGOVARAJU NAJUVREDLJIVIJIM NEOSNOVANIMKVALIFIKACIJA...ZBOG SVOG LICNOG VASPITANJA I OBRAZOVANJA POKUSAVAM SE UZDRZATI....ALI NEZNAM DA LI CU USPETI
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #39
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
KADA ZELIS ODBRANITI CINJENICU DA JE POTPREDEDNIK SPS-A U SJENICI U VREME NAJVECEG ZLA SVOG NARODA BIO JEDAN BOSNJAK I TO TURKOVIC...
jos jedna u nizu neistina,i pokusaja omalovazavnja onih koji ne slede spepce iz sda...
da te naucim,kada vec ne znas...
podpredsednik SPS-a je od osnivanja bio Miro Vasojevic,te bio izabran i za saveznog naordong poslanika negde 95 ili 94,ne secam se vise...
A,Miro nije Turkovic,koliko ja znam...

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
DA SU RUKOVODSTVO JUL-A ZA SJENICU CINILI CLANOVI TE ISTE PORODICE TURKOVIC.....
istina,bilo je nekoliko clanova porodice Turkovic koji su podrzali tu opciju,
ali takodje i veliki deo muslimanske inteligencije je toj opciji dao podrsku,
jer je to bila kupovina vremena i cekanje za necim boljim...


Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
KADA ZELIS ZABORAVITI PESTERSKA ZLODELA ONOG PO ZLU GLASU POZNATOG KOMANDIRA POLICIJE....ALARAHMETELJE........
da te ispravim,nije komandir,nego nacelnik supa,i nemoj da ga degradiras i ako je Allahrahmetelje...

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
SKLON SI DA VRIJEDJAS DA JE NEKO MAHALUSA...BEZ MORALA.......
sa razlogom,jer tvoj nacin pisanja ne samo mene,vec vecinu ovde je asocirao na to...
[/QUOTE]
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #40
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
jos jedna u nizu neistina,i pokusaja omalovazavnja onih koji ne slede spepce iz sda...
da te naucim,kada vec ne znas...
podpredsednik SPS-a je od osnivanja bio Miro Vasojevic,te bio izabran i za saveznog naordong poslanika negde 95 ili 94,ne secam se vise...
A,Miro nije Turkovic,koliko ja znam...


istina,bilo je nekoliko clanova porodice Turkovic koji su podrzali tu opciju,
ali takodje i veliki deo muslimanske inteligencije je toj opciji dao podrsku,
jer je to bila kupovina vremena i cekanje za necim boljim...



da te ispravim,nije komandir,nego nacelnik supa,i nemoj da ga degradiras i ako je Allahrahmetelje...


sa razlogom,jer tvoj nacin pisanja ne samo mene,vec vecinu ovde je asocirao na to...
[/quote]


SAMO DA JOS OVOJ MAHALUSI I OSTALIM NA FORUMUPRIZNAS....

POTPREDSEDNIKA SPS-A U SJENICI DO 2001. GODINE....

MESRURA MESKA TURKOVICA.....

AKO GA SE NEODRICES......
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
gičević, intervju, mensur


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
INTERVJU:Prof.dr. Sait Kačapor suad Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 2 26-10-2008 20:24
Intervju: Mensur Gičević, zamenik predsednika opštine Sjenica Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 10 09-09-2008 11:03
Intervju: Rijad HodŽiĆ, MenadŽer Oo Ldp U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 26 29-04-2008 20:08
INTERVJU 36310 Mediji 16 25-11-2007 09:07
INTERVJU: DZemail Suljevic Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 53 07-11-2007 00:49


All times are GMT +2. The time now is 00:20. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)