SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 05-11-2009   #1
sandzak-sport
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2
Default STRBAC : Uprava mi se mijesa u posao, Medjedovic demantuje



ŠTRBAC : Uprava mi se miješa u posao, Međedovic demantuje

Dojučerašnji šef stručnog štaba fudbalskog kluba Novi Pazar Šaša Štrbac rekao je da je podneo ostavku na mesto prvog trenera zbog toga “što su određeni ljudi iz uprave pokušavali da mu se mešaju u posao”.

Štrbac je svoju odluku igračima saopštio odmah posle poraza Novog Pazara od užičkog Sevojna, u utakmici koju je domaći tim dobio rezultatom 2:0.

“Razočaran sam ponašanjem nekolicine ljudi iz uprave, koji su sebi davali za pravo da se mešaju u struku i sastavljaju mi tim, umesto da rade svoj posao i izmire dugovanja prema igračima i trenerima”, rekao je Štrbac novinarima i dodao da je u takvoj situaciji njegova ostavka jedino logično rešenje.

Štrbac je istakao da mu je izuzetno drago što je za vreme boravka u Novom Pazaru postigao dobre rezultate i imao odličnu saradnju sa navijačima, koji su, kako kaže, po završetku susreta u Užicu skandirali njegovo ime.

“Novi Pazar je u vrhu tabele, a zna se kako smo ušli u sezonu i sa kakvim ambicijama. Sjajna publika nas je bodrila i u Sevojnu, a kada su čuli za moju ostavku nišu mogli sakriti suze, kao što nisam ni ja”, kazao je Štrbac.

Mladi trener je na kraju rekao da njegova odluka ne mora biti konačna, ali da su male šanse da on nastavi da vodi “plave”.




Ako bih, nekim slučajem, nastavio da radim u ovom klubu, mnoge stvari bi morale da se promene i postave na svoje mesto”, naglasio je Štrbac.

Novi Pazar je pod vođstvom Saše Štrpca odigrao devet prvenstvenih utakmica, ostvarivši pet pobeda i tri poraza, uz jedan nerešen ishod, što je dovoljno za treću poziciju na prvenstvenoj tabeli, a ekipa je uspela da se plasira i u osminu finala nacionalnog Kupa.

Član Upravnog odbora fudbalskog kluba Novi Pazar Enes Međedović rekao je da će pitanje prvog trenera biti rešeno početkom ove sedmice.

“Moramo brzo reagovati u novonastaloj situaciji i odlučiti koje je najbolje rešenje za klub”, rekao je Međedović.

Međedović nije želeo da komentariše moguće razloge Štrpčeve ostavke, ali je istakao da je bivši trener nekim svojim postupcima neprijatno iznenadio rukovodstvo kluba.

Više o temi ovde...

Last edited by iSelektor; 05-11-2009 at 21:20..
sandzak-sport is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
demantuje, medjedovic, mijesa, posao, strbac, uprava


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:37. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)