SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 04-11-2012   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Blic sport: Marko Huk odbranio titulu u WBO kategoriji, sledi mec sa Klickom? Video

Nemački bokser Marko Huk, rođen u Sjenici pod imenom Moamer Hukić, odbranio je WBO titulu u kruzer kategoriji, pošto je savladao naturalizovanog Nemca Firata Arslana.
Četrdesetdvogodišnji Arslan je pokušao da iznenadi 15 godina mlađeg Huka ali u tome nije uspeo. Marko se sjajno kretao, vešto je izbegavao udarce protivnika kao i njegove silne pokušaje da uđe u klinč.


Arslan je bio ubeđen da će iz meča izaći kao pobednik te je na kraju samouvereno podigao pesnice u vazduh, ali se umirio kada je video rezultate od sudija - 115-113, 115-113, 117-111.

Huk je zadovoljan izašao iz ringa a novinarima je rekao da mu nije bilo nimalo lako.

"Ovo je bila teška pobeda. Arslan se borio kao lav, bilo je teško pobediti ga", rekao je Huk posle meča.

Arslanov trener Diter Vitman grmeo je na sudije posle meča optuživši ih za prevaru.

"Ovo je najveća podvala kojoj sam ikada u životu prisustvovao. Ovo je sramota za boks", vikao je Vitman.

I sam bokser nije se ustezao da napadne sudije istakavši da je bio neuporedivo bolji.

"Ovo je neverovatno. Zadao sam Marku toliko čistih, preciznih udaraca a on me je samo očešao u nekoliko navrata. Mislim da svi u publici veruju da sam pobednik. Opljačkan sam, prevaren, morao sam da postanem novi šampion", dodao je Arslan.

Želju da u ring uđe i pobedi Huka izrazio je Vladimir Kličko, kojeg 10. novembra očekuje meč sa Marijušom Vahom.

Huk je, razume se, s oduševljenjem prihvatio izazov videvši u njemu šansu da pokaže koliko vredi i da je u stanju da pobedi Klička. Pre toga, Marko će morati da ukrsti rukavice po treći put sa Olom Afolabijem.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
blic, huk, kategoriji, klickom, marko, mec, odbranio, sledi, sport, titulu, video, wbo


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:29. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)