SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Carsijska raja naša poznata raja iz čaršije sa slikama ako može

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 30-05-2006   #1
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default Fudbalski klub LAMPIONI

Jeli se neko seca naseg najpoznatijeg fudbalskog kluba LAMPIONI (mali fudbal). To je jedan nas najuspesniji klub sto se tice malog fudbala i bio je ucesnik finala vecernje novosti, a i jedini klub koji je osvojio najvise trofeja na turnirima u Sjenici.
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 30-05-2006   #2
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ja se ne secam, mozda sam bio mali dok su oni postojali. Nebi bilo lose da napises ko je tu igro, ako znas.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2006   #3
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

mislim da je rijec o ekipi jezera ili zutih djavola ranio bajo zekic igrali misko sule talat.... neznam dal sam u pravu
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2006   #4
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

blizu si prvo su bili Lampioni a posle su postali Jezero, jeste da je branio Bajo Zekic najbolji golman za mali fudbal a igraci su bili Keme i Fiko Mulamuratovic ,Suka Mahmutovic ,Besko Dzigal; Mirso Vrca oni su bili prvi a posle su dolazili i ostali Talat ,Sule i tako dalje
  Reply With Quote
Old 06-06-2006   #5
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

lično mislim da je fudbal sport samo na nivou gradskih timova sve preko toga nije sport već biznis.

a ovih momaka se sjećam i znam da su živjeli za fudbal i zaslužili da ih se takvih sjetimo
suada is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2006   #6
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

Sta je narode niko vise ne poznaje Lampione
  Reply With Quote
Old 16-06-2006   #7
walter
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ma kako da ne, LAMPIONI su LEGENDE moje generacije ( ), samo nas je malo na forumu... Dolaze mladji... Neka hvala Bogu, samo ono sto nije zapisano kao da nikada nije niti bilo niti postojalo... Zato treba sve to napisati... Dok ima ko da pamti... Da se ne zaborave ni Lampioni ni ostali...



I ovo Sadikovo pisanje i prizivanje sjecanja je veoma lijepo, Sadik samo naprijed...
  Reply With Quote
Old 17-06-2006   #8
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

Potrudicu se da nadjem koju sliku od prvih LAMPIONA kad su bili u uzdizanju
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fudbalski, klub, lampioni


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Fudbalski klub Strumfovi HaNi Carsijska raja 15 06-08-2009 01:40
Bošnjaci, svi zajedno, bi mogli da imaju poslanički klub Tahirovce Politika Sjenice 33 13-10-2008 21:53
Karate Klub ,,sjenica'' Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 4 02-10-2007 06:47
Atletski klub Sjenica MadeinSanjak Sport 16 08-07-2007 01:13
Karate Klub - Sjenica Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 1 29-04-2007 09:41


All times are GMT +2. The time now is 18:52. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)