SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 28-12-2008   #61
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

http://bhmuslimmonitor.info/ba/aktue...i-bosnu-2.html
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 28-12-2008   #62
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Sura Al-An-am:

160. Oprostiću samo onima koji se pokaju i poprave i to javno
ispolje, a Ja primam pokajanje i Ja sam milostiv.

nemojmo se igrati sa tim.......

vezom sa bosnom se igraju svi.....po zelji....potrebi....i u meri kada odgovara....ali ne i kada ne odgovara.......
u svakom smislu....politike....vere......
  Reply With Quote
Old 28-12-2008   #63
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Interesantan mi bi ovaj komentar ispod ovog teksta:

"...Ovdje se ne radi o dvije islamske zajednice, već o pokušaju destrukcije jedine institucije u Sandžaku koja se odupire tiraninu Sulejmanu Ugljaninu. Ovdje je svima poznato da je taj čovjek nakon povratka iz progonstva u Tursku odustao od svih zahtjeva koji su se ticali Sandžaka (počev od autonomije...)
Pogledaj: Youtube - Ugljanin nekad i sad.
Svi, također, znaju, da su napadi počeli kada je dotični počeo prodavati vakufe svojim tajkunima (zgradu Islamskih ustanova u NP i vakuf "Bolničke livade"). Tada je "ljider" odlučio ukloniti Muftiju kao posljednju prepreku u ostvarenju svojih namjera.
Pročitajte tekst http://www.islamskazajednica.org/content/view/291/pa će vam biti malo jasnije.
  Reply With Quote
Old 28-12-2008   #64
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Sura Al-An-am:

160. Oprostiću samo onima koji se pokaju i poprave i to javno
ispolje, a Ja primam pokajanje i Ja sam milostiv.

ovim se niko ne smije igrati....
ni glavni...ni doglavni...ni samozvani....ni adem ni muamer....

nebih ni ja...a volio bih da to ne cinis ni ti.......
  Reply With Quote
Old 28-12-2008   #65
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Odoh da spavam...haj' selametile!
  Reply With Quote
Old 28-12-2008   #66
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Interesantan mi bi ovaj komentar ispod ovog teksta:

"...Ovdje se ne radi o dvije islamske zajednice, već o pokušaju destrukcije jedine institucije u Sandžaku koja se odupire tiraninu Sulejmanu Ugljaninu. Ovdje je svima poznato da je taj čovjek nakon povratka iz progonstva u Tursku odustao od svih zahtjeva koji su se ticali Sandžaka (počev od autonomije...)
Pogledaj: Youtube - Ugljanin nekad i sad.
Svi, također, znaju, da su napadi počeli kada je dotični počeo prodavati vakufe svojim tajkunima (zgradu Islamskih ustanova u NP i vakuf "Bolničke livade"). Tada je "ljider" odlučio ukloniti Muftiju kao posljednju prepreku u ostvarenju svojih namjera.
Pročitajte tekst http://www.islamskazajednica.org/content/view/291/pa će vam biti malo jasnije.

ok....procitacu....
ja svoj stepen imana ne vezujem za sluzbenike izs ili izus....
moj osecaj duhovne i nacionalne veze sa bosnom nije olicen u dizini muamerove brade ili ademovih brkova....ni to da li ce i dalje biti tihic ili bakir....da li ce biti ceric ili karic....
  Reply With Quote
Old 29-12-2008   #67
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Sura Al-An-am:

160. Oprostiću samo onima koji se pokaju i poprave i to javno
ispolje, a Ja primam pokajanje i Ja sam milostiv.
jel ovo tebi licno ili??
moral pismeno ili moze usmeno ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2008   #68
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
jel ovo tebi licno ili??
moral pismeno ili moze usmeno ...
mozes preko mene,prenecu mu ja
on ode da spava,a i meni bas nije do sedenja vise...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2008   #69
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

stranac...

zar ne mislis......
  Reply With Quote
Old 29-12-2008   #70
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

da bi teralo na ovom forumu imati mesto da se covek da se djavi onako ljudski i naski pozdravi.....

resko misli o tome......
  Reply With Quote
Old 29-12-2008   #71
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ima tema odjava.....
Ej vala vam i niks kijamet, vas bruder Resko Alah selamet ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2008   #72
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
stranac...

zar ne mislis......da bi teralo na ovom forumu imati mesto da se covek da se djavi onako ljudski i naski pozdravi.....
ima tema,"odjava", evo i Resko napisa,
n´´o ti neces,samo si se uhvatio za ove dve-tri politicke,
ka´ da ti je sihir na njih postavljen...

salim se,naravno da treba da se pozdravimo lepo po sle svakog razgovora,
da se zahvalimo jedni drugima na ulozenom vremenu u diskusijama,
i da sve sto je do tada napisano ne bude uzeto za licno...
a,sutra,novi dan,nova nafaka,pa udri opet...

i,jos da dodam,Resko i ja ovako "pricamo" 3 godine na ovom forumu,
i cesto drugi sticu utisak da se mi "podavismo"
ali istina je mnogo drugacija...
mi se pre i iznad svega cenimo,postujemo jedan drugog,
a to sto ponekad ne mislimo isto ne mora da znaci da je lose...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2008   #73
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Čitam ove vaše postove,i nemogu da se načudim!
Stvarno!
Ova tema je totalni promašaj,prvo od onog koji ju je postavio,pa ostalih koji su komentarisali!
Izmiješa se politika i vera,dođoste sa sa ko(l)ca i konopca,iz Srebrenice do Jelice,i kad sve sabereš i oduzmeš,niko ništa nije rekao!
Đe su Vam ti argumenti,ZA i PROTIV?!
Prvo ti Velsane,kao pokretač teme,izjasni se,i obrazloži!
Jedino što si uspeo je,da Rešku pojačaš"borbenu spremnost"!
Ako tema nosi ovakav naslov,pišite u tom kontekstu!
Selam svima
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2008   #74
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
ovim se niko ne smije igrati....


nebih ni ja...a volio bih da to ne cinis ni ti.......
Taman posla da sam se igrao sa ovim svetim ajetima...ti si napisao da smatras istinitom onu odluku stranke SDA-BiH pa sam ja kasnije,kao gest dobre volje,citirao onaj uzviseni ajet kako bi svi mi u Sandaku bili upoznati sa kriterijima prema kojima Bog oprasta ljudima,aludirajuci time na cinjenicu da smo se beli izgrijesili(neki manje neki vise) i da nam je spas u trazenju oprosta kod Boga...-"A BOG PRIMA POKAJANJA I MILOSTIV JE"!!!

ps
Halilce 100% si u pravu!!!
  Reply With Quote
Old 29-12-2008   #75
hrdjak
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 3
Default Nikolic ima dogovor sa Seseljom

Dragi moji drugari, koliko je svima vama poznato da iza cjelokupne price oko raskola Tome Nikolica i Voje Seselja zapravo postoji dobro izreziran dogovor (po konceptu svima dobro nam znanog Memoranduma). Sada ono sto nije uspjelo da se zavrsi ratom ili iseljenem (protjerivanjem) se zavrsava u miru. Postoji samo jedna mala izjmena u cijelom tom konceptu - Bosnjaci sami daju ono sto su drugi trebali da im uzmu. Ovima drugima doslo sve na gotovo. Pa ko ce sada imati vlast u Prijepolju. Nikolic i Seselj - postoji li tu razlike. Pogledajte sve snimke. Pamet je data razumnima.
hrdjak is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2008   #76
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

po pitanju raskola u srs-u i formiranja sns tomislava nikolica, misljenja sam da se radi o dobro osmisljenom i siroko odobrenom svesrpskom konceptu koji u stvari treba da pomiri dve srbije...da ih pomiri na nacin da nema pobedjenih ni porazenih...na nacin da se srbija ne odrekne ideologije velikospstva ali ni ideje evopeizacije...vec da ideologiju koje je proizvela najvece zlocine i tragediju u novioj evropskoj istoriji, ucini prihatljivom kako za svijet tako i za sebe...do priblizavanja demokrata i velikonacinalista doslo je time sto je nikolic nacinio korak prema tadic a tadic pet prema nikolicu....to potvrdjuje, sporazum sa rusijom, politika prema kosvu, genocidnoj tvorevini zvanoj rs...srbija ja posle ovoga nije i nece biti ista........
  Reply With Quote
Old 29-12-2008   #77
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

uspesnost realizacije ovog koncepta prvo ce se oprobati na lokalnom nivou po srbiji....a posebno ce uspeh ovog koncepta biti obezbedjen ukoliko i regionalne i manjinske stranke pored drzavotvornih srbijanskih partija budu ukljucene u njuhovu saradnju....po prirodi stvari i nastojanju zapada da se period kvrave balkanske istorije sto prije okonca a time i zatvori pitanje odgovornosti i zapada za nevidjena zlodjela nad muslimanskim pripadnicima, a u skladu sa izborom manjeg zla, ovaj koncep ce u izvesnoj meri biti i od njih podrzan...
  Reply With Quote
Old 29-12-2008   #78
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

ukoliko se bosnjacke politicke stranke i koalicije budu rukovodile principom izbora manjeg zla...principom dalje nacionalne podele a u jedinom i iskljucivom cilju.....zarad vlasti....iz dana u dan nastojace se naci samo izgovori za saradnju sa Presvucenim i Umivenim Radikalima....danas od jednih....a nedaj boze sutra od drugih, trecih ili svih.........
  Reply With Quote
Old 29-12-2008   #79
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

http://www.rts.rs/page/stories/sr/st...ze+sa+BiH.html

ponedeljak, 29. dec 2008, 08:05 -> 08:09
Srbija spremna za specijalne veze sa BiH

Ministar inostranih poslova Srbije Vuk Jeremić rekao da Republika Srpska može da računa na podršku Srbije u svakom trenutku i da je Beograd spreman da uspostavi specijalne i paralelne veze i sa Federacijom BiH.


"Podržavamo RS kao što podržavamo Dejtonski mirovni sporazum i celovitost našeg suseda BiH", rekao je Jeremić u intervjuu za banjalučke "Nezavisne novine".
Jeremić je istakao i da Srbija ne želi da se meša u unutrašnja pitanja BiH, ali da kao garant Dejtona čvrsto stoji na stanovištu da je taj sporazum moguće menjati samo po dejtonskim kriterijumima.
Jeremić je rekao da je Srbija spremna da uspostavi specijalne i paralelne veze s FBiH i da to i formalizuje.
"I predsednik Srbije Boris Tadić iskazao je spremnost za to 2006. godine prilikom posete Sarajevu. Ako postoji u Sarajevu želja i politička volja za tim Srbija je apsolutno spremna da tako nešto uradi, ali ne želimo da namećemo to kao ideju", rekao je Jeremić.
Mišljenja je da je Srbija svojim naporima učinila mnogo da ne dođe do ozbiljne destabilizacije balkanskog prostora u ovoj godini i izražava nadu da će i naredne godina biti godina daleko manjih potresa nego što je to bila ova, kazao je on.
"Iduće godine bi trebalo da svi nađemo snage da zajedničkim naporima nastupimo prema Evropi i naš cilj su evropske integracije i u tom smislu jedni drugima možemo da pomognemo više nego što smo to činili u proteklom periodu", rekao je Jeremić.


viditeli u ovome nastojanje da se koncept velike srbije, ratom ostvari krz formu evropske srbije, mirom........
  Reply With Quote
Old 29-12-2008   #80
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Selam Vellsan kako nam je danas Nikolic,Ugljanin i da ne zaboravim Raima.
Dzigal is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
ili, nikolica, protiv, snsa, tomislava


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Pronađen lek protiv ćelavosti STRANAC Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 20-10-2008 17:22
Za I Protiv PoniŠtenja Kupoprodajnog Ugovora Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 24-09-2008 20:53
''sportom Protiv Droge – Za Čistiji Grad'' Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 1 17-04-2008 20:02
Aktivnom Politikom Zaposljavanja Protiv Nezaposlenosti Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 07-09-2007 18:17
TUZBA BiH PROTIV SiCG lana Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 14 28-02-2007 20:31


All times are GMT +2. The time now is 05:18. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)