SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 18-06-2013   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Porodica Iksana Zejnelovica demantovala Zukorlica

Porodica Iksana Zejnelovića demantovala je danas navode glavnog muftije Islamske zajednice u Srbiji Muamera Zukorlića da je on radio u obezbeđenju gradonačelnika Novog Pazara Meha Mahmutovića i ministra Rasima Ljajića.

Zejnelović je osumnjičen da je u petak oko 23 sata u centru grada iz vatrenog oružja teško ranio aktivistu IZ u Srbiji Aldina Dolovca.

Dolovac je pogođen sa više metaka, ali je njegovo zdravstveno stanje stabilno i nije životno ugrožen.

Zukorlić je na konferenciji za novinare za ovaj incident optužio političke strukture, od lokalne samouprave Novog Pazara do Vlade Srbije.

Zukorlić je tom prilikom rekao da je Zejnelović bio na platnom spisku Gradske uprave, kao i da je radio u obezbeđenjima gradonačelnika Novog Pazara Mahmutovića i ministra Ljajića.

Iksanova braća kažu da su ga na taj potez naterale brojne provokacije od strane Zukorlićevog obezbeđenja i radnika Mešihata IZ u Srbiji.

Prema rečima njegovog brata Nafiza Zejnelovića incidenti o kojima se govori datiraju iz vremena dok je Iksan radio u Zukorlićevom obezbedjenju.

"Svi incidenti koji se navode desili su se su po Zukorlićevom nagovoru. Od kako radi od 2010. godine u ‘Gradskoj čistoći’ nije napravio nijedan incident. Medjutim, od kako ne radi u Zukorlićevom obezbeđenju oni njemu ne daju mira, ganjaju ga sa svih strana, možda zbog nečega što zna, zbog nekih incidenata, ne znam ni sam", rekao je Zejnelović.

On je dodao da glavni problem datira iz vremena predizborne kampanje, kada je na automobil njegovog brata ispaljeno oko 10 metaka, a pronađene su 72 čaure.

"Da je policija reagovala na vreme do ovoga danas nebi došlo, jer su Aldin Dolovac-Diko sa njegovim i muftijinim obezbeđenjem pucali na automobile mog brata", kaže Zejnelović.

On je negirao i optužbe da je Iksan radio u obezbeđenju Rasima Ljajića.

"Moj brat nikada nije radio u Ljajićevom obezbeđenju. On kao ministar ima državno obezbeđenje, kao što svi znate. Radio je samo kao obezbeđenje Muamera Zukorlića i u tom vremenu je samo imao incidente, a od 2010. godine nijedan incident nije naparavio", dodao je Zejnelović.



izvor:reginalna radio televizija
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
demantovala, iksana, porodica, zejnelovica, zukorlica


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:22. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)