SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 2 votes, 3.00 average.
 
Old 02-04-2008   #1
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Exclamation OPŠTINSKI ODBOR SDP U SJENICI PREUZELI NEKADAŠNJI ČELNICI SPS-a I JUL-a

Intervju: Esad Zornić, predsednik opštine Sjenica, i nosilac liste ''Liga za Sjenicu'', na predstojećim lokalnim izborima

OPŠTINSKI ODBOR SDP U SJENICI PREUZELI NEKADAŠNJI ČELNICI SPS-a I JUL-a

Na izborima 2004.godine, za predsednika opštine Sjenica izabran je Esad Zornić, kandidat Sandžačke demokratske partije. Na predstojećim izborima međutim, Zornić će biti nosilac nove liste pod nazivom ''Liga za Sjenicu'', koja predstavlja zajedničku listu sa koalicionim partnerima OO G 17 Plus u Sjenici.

Zbog čega ste napustili SDP?

Ja nisam napustio ni politiku, ni narod koji me je glasao, već je politički vrh, zajedno sa šefom partije Rasimom Ljajićem, zaobišao mene, odnosno Sjenicu. Tačno je da na lokalne izbore izlazimo sa istim ljudima i maltene istom političkom pričom, pod nazivom ''Liga za Sjenicu'', zajedno sa koalicionim partnerima iz G17 Plus, koji su podržali našu ideju kandidaturom na zajedničkoj listi. Liga za Sjenicu je osnovana u ime građana Sjenice, koji su insistirali da se legitimišemo kako bi se konačno čulo za Sjenicu, koja je u svim okvirima potpuno zaobilažena, i kako bi se skinuo ''jaram'' političkih čelnika iz Novog Pazara. Za četiri godine, koliko sam predsednik opštine, izabran sa liste SDP-a, gospodin Ljajić nije došao u Sjenicu, niti je pitao za naše probleme. Lično smatram da je SDP postala privatna partija Rasima Ljajića, koji se vrlo narcisoidno bavi samo sobom, i nema obzira prema svojim saradnicima ukoliko ga slijepo ne slušaju. Pojavljuje se samo na mitinzima kada treba dobiti glasove, a ja nisam spreman da radim za fotelje iz vrha i novopazarske centrale. Nezadovoljstvo je evidentno i u ostalim sandžačkim opštinama, gde su razbijeni ili ugašeni opštinski odbori Sandžačke demokratske partije. Jer, neshvatljivo je da su svi gradovi važniji od onih u regionu, čiji se naziv sadrži u samom nazivu partije SDP. Nisam spreman da svoj autoritet podijelim sa čelnicima ukinutog odbora SDP, za koji kažu da i dalje postoji! Tačno je samo da su dva odbornika, ujedno i dva člana OO SDP, ''preleteli'' u odbor Jul-a i SPS-a, odnosno ljudi koji su vodili te odbore, a sada se nazivaju Sandžačkom demokratskom partijom.

Da li to znači da ni eventualna postizborna koalicija sa SDP nije moguća?

Da. Ja nisam spreman da radim sa ljudima, koji su očigledno patili zbog političkog propadanja, od pojave DOS-a na ovamo, a sad se pod nazivom SDP-a, ponovo pokreću nastavljajući politiku Jul-a i SPS-a. Jedan od njih je, za to postoje snimci, uz sve probleme devedesetih, na gradskom trgu prozivao i prizivao sve i svašta, čak i sa riječima ''muslimanske mračne sile''! Prihvatam razgovor sa političkim vrhom partije kojoj sam pripadao, samo ukoliko predsednik SDP-e prihvati činjenicu da je Sjenica potpuno zaobiđena u svim političkim tokovima.

Da li očekujete bolji izborni rezultat od SDP?

Teško je proceniti ko bi trebalo da dobije više ili manje glasova. U svakom slučaju, politički rezultat Lige za Sjenicu u koaliciji sa G 17 Plus je evidentan. Mi očekujemo da će na našoj listi, birači zasigurno prepoznati ljude koji su spremni da se bore za interese svih građana Sjenice.

Verujete li da će izbori bitnije promeniti dosadašnji raspored snaga u lokalnom parlamentu?

Ne da verujem, nego sam ubeđen u to. Raspored snaga u Skupštini će biti potpuno šarenolik i potpuno drugačiji. Drugim riječima očekujem da niko neće imati apsolutnu većinu. Sada se svi nadaju velikom uspehu, ali lično mislim da će tek posle izbora doći do pravih pregovora i koalicija.

Gde vidite Ligu za Sjenicu, u vlasti ili opoziciji?

Ligu za Sjenicu zaista vidim u vlasti. Ali ne u vlasti po svaku cenu i ne u vlasti samo vlasti radi, već u rukovođenju opštinom, naroda radi i u skladu sa dosadšnjim principom, kojim se u prvi plan postavlja opšti interes svih građana. Zato pozivam građane da, u ime Sjenice i sjeničke istine, podrže našu koaliciju. A vama i vašem sajtu se zahvaljujem što objavljujete i ono što mi mislimo, i što nam na taj način omogućujete da prevaziđemo medijsku blokadu.
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...


Last edited by Tahirovce; 02-04-2008 at 16:45..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 03-04-2008   #2
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Sad ce Resko da glasa za njega
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nece Resko,dok postoji SDA Resko ne mjenja...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2008   #4
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Nece Resko,dok postoji SDA Resko ne mjenja...
Zanimljivo....al ne promisljeno dok posoje za njih, ma nidje veze Tahirovce
ado is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2008   #5
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nema tu sta da se misli,to se zna....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2008   #6
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Zastarilo ti je to br 10 ....omasice neko
ado is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2008   #7
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

cim se odredi novi broj promjenicu ja,ne brini.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2008   #8
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

vec sam se zabrinuo
ado is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2008   #9
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ado ne brini ti za mene
tema nije za koga cu ja glasati vec intervju sa Eskom,sto znaci da ovde treba davati komentare vezane za intervju,skretanjem sa teme nemogu se pobiti cinjenice tj sam naslov teme.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2008   #10
gradjanin
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2
Default

OVAJ INTERVJU POSTAVLJEN NA OVOM SAJTU JE STAMPAN I DIJELJEN PO
CARSIJI.POJEDINCI SU SE SAMI PREPOZNALI,I NAPRAVILI FRKU.CATOVIC RIFKO I JUSUFOVIC IZ ZAVODA SU NAJVISE POGODJENI,TRAZE KRIVCE,HOCE DA TUZI NEKOG AL NEZNAJU KOGANAJBOLJE DA TUZE SAMI SEBE ILI SVOJU PROSLOST,JER SVI ZNAMO DA JE JUSUFOVIC BIO PRESEDNIK JULA U SJENICI A CATOVIC U SPS.
UZ INTERVJU KRUZI I OVA SLIKA

gradjanin is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2008   #11
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by gradjanin View Post
OVAJ INTERVJU POSTAVLJEN NA OVOM SAJTU JE STAMPAN I DIJELJEN PO
CARSIJI.POJEDINCI SU SE SAMI PREPOZNALI,I NAPRAVILI FRKU.CATOVIC RIFKO I JUSUFOVIC IZ ZAVODA SU NAJVISE POGODJENI,TRAZE KRIVCE,HOCE DA TUZI NEKOG AL NEZNAJU KOGANAJBOLJE DA TUZE SAMI SEBE ILI SVOJU PROSLOST,JER SVI ZNAMO DA JE JUSUFOVIC BIO PRESEDNIK JULA U SJENICI A CATOVIC U SPS.
UZ INTERVJU KRUZI I OVA SLIKA

hahaha koja slika...
Vidim ima i poznatih faca, ali sta ima veze... oni su bili opredeljeni za to i verovatno sve ima svoje zato i sto... no nije bitno

Dobro nam dosao gradjanin, nadam se da nisi neki od onih koji su tu samo da nacnu svadju i nestanu... a to kad pises velikim slovima deluje kao da napadas nekoga...
Ili si s tim razlogom dosao?
Nebitno, ostani s nama i uzivaj u ovom sajtu, sajt koji menja buducnost sjenice

Pozzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2008   #12
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ovaj mi prepota film za nekih 10 tak godina,setih se julovih plakata po sjenici...
najaca je bila ona jul je cool ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2008   #13
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by gradjanin View Post
OVAJ INTERVJU POSTAVLJEN NA OVOM SAJTU JE STAMPAN I DIJELJEN PO
CARSIJI.POJEDINCI SU SE SAMI PREPOZNALI,I NAPRAVILI FRKU.CATOVIC RIFKO I JUSUFOVIC IZ ZAVODA SU NAJVISE POGODJENI,TRAZE KRIVCE,HOCE DA TUZI NEKOG AL NEZNAJU KOGANAJBOLJE DA TUZE SAMI SEBE ILI SVOJU PROSLOST,JER SVI ZNAMO DA JE JUSUFOVIC BIO PRESEDNIK JULA U SJENICI A CATOVIC U SPS.
UZ INTERVJU KRUZI I OVA SLIKA

heh,gledaj,gledaj,moj direktor....
ovo je cirkus,zanimljivo nema sta....
(nemojte zamerit ako nisam dobro citirao,ovo mi je cini mi se prvi post na sajtu)
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2008   #14
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ko ti je direktor????
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2008   #15
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Niko ne zamera, samo ti uzivaj i dobrodosao,
pozzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2008   #16
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Kako resko ne prepoznajes dishu, eno ga gore desno od Mikice

Last edited by Tahirovce; 12-04-2008 at 23:48..
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2008   #17
Musko
Soldiers of fortune
Prijatelj
 
Join Date: Jul 2007
Location: Highway to hell
Godine: 58
Posts: 2,544
Default

mi ti postajemo prava multi-kulti politicka čaršija nema koja partija ne egzistira više partija u sjenici nego u beogradu
Musko is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2008   #18
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Default

ko bese ovaj dole u redu prvi s desna i treci????
__________________
Ja volim da preteram,ne zameri,ja radim to iskljucivo iz ljubavi..
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2008   #19
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Prvi s densa ja mislim da je Rizo Tokovic... Ako gresim ispravite me!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2008   #20
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja View Post
Kako resko ne prepoznajes dishu, eno ga gore desno od Mikice
on je trebao da ide LEVO ..
nisam skonto ja sam mislio nexon radi u nekoj firmi,sad sam skonto direktor skole .....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
Čelnici, jula, nekadaŠnji, odbor, opŠtinski, preuzeli, sdp, sjenici, spsa


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:43. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)