SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sjenicke ulice i velegrad kao sjenica ima ulica, ali se retko koja poznaje po nazivu, već samo po mahalama i preko puta ovoga i onoga...

Reply
Old 18-06-2006   #121
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

Quote:
Originally Posted by backy
Quote:
Originally Posted by riki
29 novembar je deo pekarske mahale a tamo malo dalje pojedini se nazivaju dipu(decaci iz prljave ulice )

novovaroska nema neko uobicajno ime na pocetku je srpska mahala kraj crkve a gornji deo nazivaju sanac prijopoljski pa fekovica brdo
mali ne seri???koliko ja znam,pekarska mahala je dio 29 novembra,a ne kako ti kazes!!!
nije mi samo jasno gde sam ja to pogrijesijo imali iko da objasni ovo
riki is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 23-06-2006   #122
walter
Gost
 
Posts: n/a
Default

Za razjasnjavanje ovakvih situacija najpogodniji je vasar na Mackovicama. Predlazem da svi oni koji imaju nerascuscenih racuna obavezno odu na taj vashar a prostor na forumu da ispunjavaju sa lijepim stvarima, druzenjem, sklapanjem novih prijateljstava i prisjecanjem onoga sto je lijepo.



A sto se tice termina "kladnicanin" mislim da to nije uvreda vec moze samo biti ponos za vrijedne, odvazne i dobre ljude iz Kladnice.



Srdachan pozdrav i selam svim ljudima (i zenama) dobre volje...
  Reply With Quote
Old 23-06-2006   #123
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

bravo, bas tako walter
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2006   #124
amir20
Gost
 
Posts: n/a
Default

SPIJUNAZA BATEEEEEE HAHAHAHAHA

i ja sam dole ispod tebe Rele pozdrav za sve prisutne!!! a veliki sellam za Aliena u Turskoj.Amir
  Reply With Quote
Old 23-06-2006   #125
amir20
Gost
 
Posts: n/a
Default

I ja tako mislim da ovaj forum je posvecen tome da se mi Sjenicaci druzimo a ne da se svadjamo.PzZZZzZZZzdrav od arimA civokeZ
  Reply With Quote
Old 27-06-2006   #126
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

Tako je Amire daj da se druzimo i da osnujemo neku organizaciju da pomognemo gradu ili deci koja nemaju srecno detinjstvo. A mislim da ih u Sjenici ima dosta i kojima bi nasa kakva takva pomoc bila i te kako potrebna
  Reply With Quote
Old 27-06-2006   #127
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

ja se potpuno slazem sa vama i nemam nameru da se iskim raspravljam a posto sam CREVAR bujrumte ko god hoce na vasare neka ide CREVARI ne idu tamo
riki is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2006   #128
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

Sta bi narode sad svi cutite kad bi da se udruzimo i da osnujemo neku organizaciju nema nigde zive duse a za svadju vas ima koliko hoces. A ja mislim da bi nam bilo bolje da nesto napravimo za nas grad, a nema veze ko je odakle dali je to ,,SELJAK" ili kako jos rece Riki ,,CREVAR". Ja se uopste ne slazem sa ovakvim nazivima ljudi sa sela i iz grada treba biti samo covek a to je Boga mi malo tesko a necovek je lako biti. No daj da mi nesto resimo od cega bi moglo da nesto i bude, i od cega bi barem neko imao koristi pa sad vidite.
  Reply With Quote
Old 02-07-2006   #129
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

E moja gospodo cim se pomene neka humanitarna organizacija odmah se tema zatvara. Sta mogu da kazem samo da konstatujem da smo dosta lose organizovani i da je to velika steta
  Reply With Quote
Old 03-07-2006   #130
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sadike pa ima vec jedna akcija ti bi mogao (naravno ako imas vremena i volje) da se malo ukljucis i ukljucis nase zemljake u Ffm,vidi u aktuelno tema stogodisnja starica pred zgaristem sopstvenog doma.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006   #131
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

A i da nezaboravim ima i otvoren racun za prikupljanje pomoci za izgradnju dzamije u muhadzer mahali,to sam jos davno postavio al izgleda da smo se odazvali samo ja i Mirsad......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006   #132
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

LJUDI moji, ja mislila vi ćete se ubiti od brige za mnom, što me nema a niko me pominje !

Koga nema bez njega se može



Šala mala ali nema veze eto mene u Sjenicu brzo pa ću potražiti ove naše urednike i moderatore da vidimo šta možemo uraditi i kako se organizovati

Ostalima ću poslati slike iz Sjenice neka malo pate - ha
suada is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006   #133
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

ja sam juce pito tahirovce sto ovo nema suade da se javi. e super da si dosla nazad.
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006   #134
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hehehe, i ja sam se raspitivo okolo sto te nema
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2006   #135
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

Brate ja se stvarno izvinjavam jer sam malo lijen i mozda si primetio da sam skroz na forumu ali nikad nije kasno. Sto se tice mene ja cu da pogledam dali ce neko nesto ovde da da, a ja cu da uplatim ili cu dati to Zlatku pa ce ti on poslati odma dolje.
  Reply With Quote
Old 07-07-2006   #136
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

Kako sam mogo Suada da primetim da te nema kad i sam vise nisam nego sto jesam na forumu. A i ti bi mogla da posaljes neku privatnu poruku, ili da kazes Nedzu da se i on upise i da koji komentar.
  Reply With Quote
Old 16-12-2006   #137
adisa
Registrovan
Početnik
 
adisa's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: nemacka
Godine: 46
Posts: 8
Default

pa mi smo onda komsije ali ja te ne poznjem
adisa is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2006   #138
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Sa kim si komšija,adisa!?

Iz koje si mahale,tj.ulice?
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009   #139
Vodenica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 64
Default

poruka od vodenice pravite ono stoje najbolje za nasu omladinu i nas narod dase ima koristi istoje korisno a toje otvaranje radni mesta skolovanje omladine ujedinjenje partija isloga naseg naroda odrzavati nasu tradiciju postovati starije a posebno roditelje i komsije pa onda ostalo poruka iz usa ovo nesmatram za savet viste svesni ovoje poruka svima puno srdacnih selama vodenica
Vodenica is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009   #140
Vodenica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 64
Default

cas svakom senicaku jasam komsija svim sjenicacima bez obzira na veru i naciju svima srdacnih selama i normalno pozdrava od vodenice iz amerike
Vodenica is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
kuca, moja, numana, preko, puta, zekica


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Cijena kuca u Sjenici Novinarka Mali oglasi 46 22-02-2012 17:07
Sarajevo,super ponuda,kuca na prodaju,ili adekvatnu zamjenu marinabh Mali oglasi 0 25-02-2009 22:30
Moja pocetna stranica ado Ovo i ono 16 13-07-2008 23:41
Idealno moj/moja hurmasica Ovo i ono 62 09-06-2008 08:45
pozdravi preko maila??? sjenicanka Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 5 24-10-2006 12:28


All times are GMT +2. The time now is 17:24. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)